Co může nabídnout mini půjčka?

Pokud na produkt s názvem mini půjčka budeme pohlížet v obecné rovině, potom se jedná o úvěr ze segmentu nebankovních společností, a to konkrétně ze sekce mikropůjček. V druhém případě se může jednat o konkrétní úvěrový produkt, který provozuje společnost Omega půjčka.

I ten samozřejmě souvisí se segmentem půjček před výplatou, v rámci kterého lze získat peníze rychle a také jednoduše. A právě na tento úvěrový produkt se aktuálně zaměříme a také si ho detailně popíšeme.

Kolik peněz může mini půjčka nabídnout?

Začneme tím nejdůležitějším, a to jsou logicky finance, které jsou k dispozici. Pokud jste žadatelem, který žádá o peníze u dané společnosti úplně poprvé, je třeba říci to, že maximum, na které dostanete, je 3 000 korun českých. Pokud ale budete žádat opakovaně, není problém zvyšovat poptávanou částku, a to až do výše 5 000 korun českých, což je v daném směru maximum, které vám může mini půjčka nabídnout. Samozřejmostí je to, že si můžete vybrat i z konkrétního termínu splatnosti. K dispozici jsou v daném směru dvě varianty, a to buď 15, popřípadě 30 kalendářních dní.

Co je třeba při vyřízení žádosti splnit?

Aby byla vaše žádost skutečně schválena, je třeba zaměřit se na konkrétní podmínky, které jsou s danou půjčkou přímo spojeny. V tomto směru se nemusíte obávat toho, že by byly jakkoliv náročné. Jediné, co je totiž třeba, je věk nad 18 let, mobilní telefon, platný bankovní účet a samozřejmě i to, že nejste vedeni v registru dlužníků. Jinak není třeba nic dokládat, a to třeba informace o vašem příjmu, v rámci konkrétního potvrzení zaměstnavatele. Pokud splňujete, můžete tedy přistoupit k formuláři, kam vyplníte:

  • Vaše osobní údaje
  • Vaše kontaktní údaje
  • Informace o bydlišti
Tip na zajímavý článek:  Jak najít ty nejvýhodnější konsolidace půjček?

Stejně tak si ale vyplníte také registrační heslo, jelikož bez něho není možné půjčku schválit. Stejně tak registrace zahrnuje i povinnost zaslání korunového registračního poplatku, kterým bude ověřena vaše osoba, hlavně potom váš bankovní účet. Důvod je ale ještě další, který je vysvětlen na stránkách společnosti. Zde je citace: „Současně dojde i k aktivaci účtu a Vaše příští žádost o půjčku bude mnohem snadnější a rychlejší.

Je tato půjčka dobrou volbou?

Jelikož mini půjčka nabízí možnost první půjčky zdarma – tedy bez poplatků a úroků, můžeme ji ohodnotit kladně. Na druhou stranu klasický úvěr s úroky už je značně nevýhodný. Co je také poměrně nevýhodné, to je omezená výše částek. Vzhledem k tomu, že konkurence dnes nabídne i desetitisícové částky je maximální hranice skutečně velmi nízká. Na druhou stranu však tato půjčka jasně směřuje k tomu, na co byla původně určena. A to je řešení malých a samozřejmě také krátkodobých finančních problémů. V tomto směru samozřejmě může pomoci, pokud víte, že ji budete mít i z čeho splatit.

Mini půjčka
seagul / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *