Jakými parametry se pyšní Zaplo půjčka?

Půjčit si rychle, jednoduše a výhodně. To je to, co dnes lidé většinou hledají a tak není divu, že se velmi rozvíjí trh s takzvanými mikropůjčkami. A jednou z takových je i Zaplo půjčka. Pokud nad ní uvažujete, zmapovali jsme pro vás základní parametry a přidáme také naše osobní ohodnocení. Pojďme se tedy na tento typ půjčky podívat.

Kolik nám může Zaplo půjčka půjčka nabídnout?

Vše začíná na penězích a ty jsou více než zajímavé. Pokud budeme konkrétní, může nám Zaplo půjčka nabídnou sumu začínající na hodnotě 1 000 Kč a končící na částce 20 000 korun českých. Samozřejmě maximum je určeno pro opakované žadatele a tak při první žádosti získáme několik tisíc korun. Ty můžeme následně kombinovat s termínem splatnosti, který může být od jednoho dne do jednoho měsíce.

Samozřejmě vše si navolíme online, z pohodlí našich domovů. Jakmile máme odpovídající kombinaci vybránu, můžeme si o peníze požádat vyplněním jednoduchého formuláře.

Vyřízení je rychlé a pohodlné

Výhodou mikropůjček i této konkrétní půjčky je to, že samotné vyřízení proběhne rychle, z pohodlí vašich domovů. A to proto, že není třeba kamkoliv chodit či cokoliv tištěného vyplňovat či podepisovat. Stačí totiž, že splňujete podmínky a následně vás automatický schvalovací proces pozitivně ohodnotí, což znamená, že peníze jsou vaše. A to nemusí trvat déle, než pár minut. Následně peníze odcházejí na váš bankovní účet, odkud je můžete využít zcela libovolně.

Tip na zajímavý článek:  Vata půjčka zajistí peníze ihned

Co s vyřízením souvisí, to jsou již nastíněné podmínky. Zde se není třeba bát jakýchkoliv složitostí, a to i s ohledem na to, co musíte splňovat. Mezi hlavní podmínky, které Zaplo půjčka půjčka má, patří:

  • minimálně 24 – 60
  • trvalé bydliště na našem území
  • České státní občanství
  • bankovní účet

Pozor na poplatek

Ačkoliv díky výše uvedeným pozitivům můžeme půjčku hodnotit pozitivně, negativně pohlížíme na nutnost poplatku. Ten je sice pouze korunový a slouží k ověření bankovního účtu, ale může samotnou žádost výrazně zdržet a prodloužit ji tak o několik dní. Výhodou však zůstává, že jako opakovaný žadatel již tento poplatek nezasíláte. S poplatky souvisí také to, že je vyžadován v případě, kdy budete chtít prodloužit svůj termín splatnosti. V rámci toho uvádí společnost Zaplo tyto informace: „Dlužník může požádat o prodloužení převedením obnovovacího poplatku na účet Zaplo půjčka. Pouze uhrazením poplatku před uplynutím doby splatnosti získá dlužník možnost prodloužení doby splatnosti.“

Na druhou stranu i zde existuje pozitivum, a to možnost první půjčky zdarma – až do výše 5 000 Kč. Důležité je však splnit podmínky, které jsou touto akcí dány. V takovém případě úvěr určitě doporučujeme.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.