SMART půjčka – co slibuje svým klientům?

Doménou společnosti JET Money s.r.o. jsou malé až střední půjčky před výplatou se splatností až 16 měsíců. Mezi její výhody patří jednoduchá žádost s vysokou mírou zabezpečení, nevýhodou je pak poněkud komplikované doručení peněz – to je možné jen prostřednictvím obchodního zástupce, který vám také prezentuje konečnou nabídku půjčky.

Limit půjčky až 70 000 Kč se splatností až 16 měsíců s možností vyřízení i o víkendu. Jednoduchá opakovaná půjčka bez sankcí za předčasné splacení. Zní to dobře? SMART půjčka od JET Money s.r.o. je skoro přesně taková. Pár ALE na nás však při podrobném prostudování podmínek vyskočilo.

Vysoký limit často jen při využití spoludlužníka

Je sice pravda, že si u společnosti JET Money s.r.o. můžete půjčit až 70 000 Kč, ale rozhodně to nepůjde jen tak. Je posuzován váš příjem i bonita, takže je možné, že na požadovaný limit jednoduše nedosáhnete. Na druhou stranu je zde možné využít i tzv. spoludlužníka. SMART půjčka vám tak poskytuje šikovnou rezervu pro skutečný případ nouze.

Rychlá půjčka v detailech trochu skřípe

Před výplatou si obvykle půjčujeme proto, že potřebujeme rychle uhasit nějaký palčivý problém. Jestli vám ale opravdu hoří za patami, postup pro schválení nového klienta u SMART půjčky nejspíš příliš neoceníte. Na vaši adresu totiž nejdříve přijde zástupce společnosti. Teprve o vám bude prezentovat detaily půjčky. Následné sepsání smlouvy se pak neobejde bez dvou dokladů totožnosti a potvrzení výše příjmu. Peníze pak dorazí na váš účet do druhého dne (vyjma svátků a víkendů). Zástupci společnosti u sebe bohužel hotovost nenosí.

Tip na zajímavý článek:  Proč jsou půjčky SMS tak oblíbené?

Žádost o půjčku je naopak velmi jednoduchá. Vystačíte si jen s internetovým připojením. Poskytnuté finanční prostředky je pak samozřejmě možné použít a cokoli, tzn. nemusíte dokládat, za co utrácíte.

SMART půjčka nabízí vysokou variabilitu splátek a půjčování na míru

Na začátku výběru SMART půjčky si můžete volit z mnoha variant splatnosti mezi 13 a 16 měsíci. Půjčku je nutné splatit nejpozději do sjednaného data, jinak hrozí nepříjemné sankce. Splacení je možné i předem, poplatky se tím však nijak nesníží. Na druhou stranu nezaplatíte ani nic navíc.

A co se stane, když z nejrůznějšího důvodu zaplatit nestíháte? Tady vám bohužel příliš vstříc nevyjdou. Hovoří jen o vysokých sankcích, ale ani slovo o možnosti prodloužení nebo odložení splátek. A to je škoda.

Jinak jde totiž o velmi šikovný produkt s mnohaletým zázemím. Minimum podmínek pro schválení žádosti je však nepříjemně vyvažováno mnohdy komplikovaným vyřizováním půjčky skrz obchodního zástupce. Na druhou stranu víte, s kým jednáte a můžete se zeptat na vše, co vás zajímá. Ušetříte si také pracné obíhání bank a dalších finančních ústavů. Zástupce přijde až k vám domů v čase, který vám bude vyhovovat nejvíce. A to je často výhoda k nezaplacení.

SMART půjčka
Název poskytovatele JET Money s.r.o.
Popis půjčky Neúčelová půjčka až 70 000 Kč v hotovosti
Základní parametry
Od 5 000 Kč
Do 70 000 Kč
RPSN od 146,7 %
RPSN poznámka modelový případ RPSN na stránkách společnosti 189,4 %
Roční úrok od 21 %
Způsob poukázání hotovost
První půjčka zdarma ne
Potřebné dokumenty OP + další platný doklad totožnosti
Splatnost úvěru
splatnost od 13 měsíců
splatnost do 16 měsíců
předčasné splacení ano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věk od 18
občanství ČR
bankovní účet ne
zaměstnán ano
Kontakty
email info@bezvafinance.cz
web www.smart-pujcka.cz
Telefon neuveden
Adresa Content Management s.r.o., Kubánské náměstí 1391/11, Vršovice, 100 00 Praha 10, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ne
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez poplatků ne

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *