Půjčka Moneynow – rychlé peníze

Půjčky MoneyNow
Půjčky MoneyNow

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete rychle získat peníze, je pro vás ideálním řešením online půjčka Money Now. U této nebankovní společnosti je možno získat peníze velmi snadno. Díky velmi rychlému způsobu schválení můžete mít peníze už do jedné hodiny od požádání.

Rychlé peníze – žádost o půjčku

Žádost stačí podat online přes internet, není třeba nikam chodit. Žádost může být schválena do hodiny. Dopředu nemusíte sepisovat smlouvu, ani ručit majetkem. Jako žadatel o půjčku musíte mít minimálně 18 let a trvalý pobyt na území České republiky. O půjčku mohou žádat:

  • zaměstnanci
  • živnostníci
  • studenti
  • důchodci
  • ženy na mateřské dovolené.

Smlouvu o půjčce posílá poskytovatel ještě před jejím podpisem žadateli o půjčku emailem k pročtení. V případě jakýchkoli nejasností se můžete podrobně doptat a teprve potom smlouvu podepíšete.

Půjčka Moneynow – podmínka poskytnutí půjčky

Než klient peníze dostane musí převést ze svého účtu symbolickou 1 Kč na účet, na který bude splácet, aby byla ověřena totožnost klienta a potvrdil tím, že mu patří bankovní účet na který budou převedeny peníze.

Důvody zamítnutí půjčky

Půjčka Moneynow bývá zamítnutá, pokud je žadatel veden u nějaké instituce jako dlužník nebo pokud v minulosti společnosti svou půjčku nesplatil. Společnost Money Now poskytuje půjčku pouze osobám, které nejsou vedeny v registru dlužníků.

Tip na zajímavý článek:  Představujeme 3 nejznámější nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Splácení půjčky

Splatnost online půjčky je 15 – 30 dní. Je možné si půjčit jak malé částky, již od 1 500 Kč, tak částky vyšší, až do 10 000 Kč. Peníze vám mohou pomoci překlenout nepříznivé období, kdy čekáte na svoje peníze, nebo uhradit mimořádné výdaje.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *