Kimbi půjčka – čím okouzlí moderně smýšlející klienty?

Ne každá on-line půjčka skutečně splní to, co ve svém názvu slibuje. Ale Kimbi půjčka je skutečně dostupná výhradně online. Vše pohodlně vyřídíte během jednoho přihlášení ze svého zákaznického účtu přes počítač, tablet nebo chytrý mobilní telefon. Skutečně nikam nemusíte, moderní půjčka přijde za vámi až do obýváku.

Jde o půjčku neúčelovou (typický příklad tohoto typu půjček naleznete zde), bez nutnosti sdělovat věřiteli, na co půjčku potřebujete. Využijete ji třeba při nenadálém nedoplatku na energiích, jako šikovnou berličku při nečekaných výdajích v rámci domácnosti nebo třeba jako bleskovou půjčku na dovolenou. Stačí si požádat a v krátkém čase zjistíte, zda právě vy na Kimbi půjčku dosáhnete.

Zápis v registru dlužníků nemusí být limitující

Tato nebankovní půjčka do nahlíží do registru dlužníků. Ale pokud i vy patříte mezi ty, kteří se potýkají s finančním škraloupem, nemusíte hned ztrácet naději. Kimbi půjčka přistupuje ke každému žadateli individuálně, hodnotí závažnost jeho prohřešku i celkovou schopnost splácet. Bude však po vás na oplátku vyžadovat informaci o výši příjmu (bez potvrzení).

Jen dva doklady a ověření účtu

Vše se odehrává výhradně přes internet. V jednoduchém formuláři vyplníte kompletní údaje a doložíte kopie dvou dokladů totožnosti. Tím prvním musí být vždy občanský průkaz, druhá volba je libovolná. Z šuplíku můžete vylovit třeba cestovní pas, zbrojní průkaz nebo rodný list. Nakonec je třeba ověřit vlastnictví vašeho bankovního účtu tak, že na účet poskytovatele zašlete částku 0,01 Kč (1 haléř).

Tip na zajímavý článek:  Day to Day půjčka – peníze ihned po podpisu smlouvy

Žadatelům bez vlastního bankovního účtu či stálého příjmu (nebo špatnou platební historií) tato půjčka určena není. Mezi další podmínky patří:

  • věk 18 let
  • občanství ČR

Jakmile tyto požadavky splníte, velmi rychle se dozvíte, zda jste jako žadatel o půjčku schváleni či nikoliv. A jak je to s výplatou peněz? Pokud vlastníte účet u některé z velkých českých bank, obdržíte finanční obnos ještě v týž den. V opačném případě počítejte až s příštím pracovním dnem.

Hlavní výhody? Vysoký úvěrový limit a praktický online účet

Kimbi půjčka je mladší sestřičkou oblíbené půjčky Zaplo, cílí však na poněkud odlišný okruh klientů. Jejím cílem je poskytnout poměrně vysoký úvěrový limit umožňující i dlouhou dobu splácení (maximálně 24 měsíců). Klient si může půjčit 10 000 – 60 000 Kč. Kimbi půjčka nelimituje nové klienty nižším úvěrovým rámcem, všechny žádosti jsou posuzovány individuálně.

Tento nebankovní produkt vás potěší i svou vysokou flexibilitou. Po schválení první Kimbi půjčky získáte přístup do svého osobního profilu, kde můžete pohodlně sledovat termíny i výši splátek, a měnit parametry půjčky podle svých aktuálních potřeb. Není tak problém požádat například o navýšení půjčky nebo odložení splátek. Není třeba nikam volat ani psát. Interaktivní posuvníky vám názorně ukáží každý krok. Provedení jakékoliv změny se tak stává otázkou několika vteřin. Kimbi půjčka tak skutečně šetří váš čas.

Tip na zajímavý článek:  Zaplo půjčka - rychlá, rychlejší, nejrychlejší
Kimbi půjčka
Název poskytovatele Zaplo Finance s.r.o.
Popis půjčky Moderní půjčku vyřídíte kompletně přes internet včetně pozdější úpravy parametrů.
Základní parametry
Od 10 000 Kč
Do 60 000 Kč
RPSN od 78,90 % až do výše 540,90 %
RPSN poznámka modelový případ RPSN na webu poskytovatele 91,30 %
Roční úrok od 59,6 %
Způsob poukázání převod
První půjčka zdarma ne
Potřebné dokumenty OP + ŘP nebo CP apod.
Splatnost úvěru
splatnost od 3 měsíců
splatnost do 24 měsíců
předčasné splacení ano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věk nad 18 let
občanství ČR
bankovní účet ano
zaměstnán ne, pokud je splněna podmínka stálého příjmu
Kontakty
email info@kimbi.cz
web www.kimbi.cz
Telefon 800 99 77 11
Adresa Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez poplatků ne

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.