Zaplo půjčka – rychlá, rychlejší, nejrychlejší

Potřebujete ihned peníze? A ihned myslíte skutečně ihned ne zítra, ne za týden? Pak se zkuste obrátit na Zaplo Finance, s.r.o.. Vše vyřídíte online a peníze můžete mít na účtu už za 15 minut. Zaplo půjčka je vyřízena vskutku bleskově.

Parametry půjčky Zaplo.cz

Půjčit si může v podstatě každý, podmínkou je zletilost a české občanství a vlastní bankovní účet.  Vzhledem k politice zodpovědného úvěrování však nelze žádat o půjčku od Zaplo, pokud zde, nebo kdekoliv jinde u jiné společnosti, máte už sjednaný jiný, dosud nesplacený, úvěr. Společnost Zaplo Finance, s.r.o. poskytuje zájemcům tzv. mikropůjčky, jejichž horní hranice je stanovena na 12 500 korun. Minimální částka, kterou si můžete půjčit, je 500 Kč. Splatnost si stanovíte sami při sjednání půjčky, a to v rozmezí 1 – 30 dní.

Poprvé

Jestliže se na Zaplo.cz obracíte poprvé, je výše vaší půjčky limitována částkou 5 000 korun. Dobrá zpráva však zní, že zaplatíte-li svou pohledávku včas, nebude vám společnost účtovat žádné úroky a ni poplatky. Vrátíte na korunu přesně to, co jste si půjčili.

Komu je produkt určen?

Vzhledem k tomu, že se nejedná o žádné horentní sumy, bývá Zaplo půjčka využívána nejen lidmi s trvalými příjmy, ale také aktuálně nezaměstnaními, důchodci a maminkami na mateřské. Podmínkou, jak již výše zmíněno, je jen fakt, že nejste již zadlužení. Záleží jen na vaší vlastní úvaze, zda jste schopni závazek splatit.

Tip na zajímavý článek:  Rychlá SMS půjčka

Když nemáte na splátku

Přes veškeré dobré úmysly se může stát, že v termínu nebudete mít na zaplacení. Dá se taková situace nějak vyřešit? Ano, i na takové situace obchodní podmínky společnosti pamatují. Za předem známý poplatek si lze půjčku prodloužit.

[browser-shot url=”http://www.zaplo.cz” width=”500″ height=”300″ href=”http://www.zaplo.cz” alt=”Zaplo půjčka” target=”_blank”]Zaplo půjčka[/browser-shot]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *