Minutová půjčka od Equa Bank

Že jsou banky při vyřizování půjček a úvěrů pomalé? Potřebujete peníze opravdu rychle, tak tam ani nebudete vážit cestu? Možná jste poněkud zaspali dobu. Moderní banky ve 21. století už dokáží svým zákazníkům vyjít vstříc v podstatě v čemkoli a volání po zrychlení procesu poskytování půjček bylo skutečně hodně hlasité. Minimálně natolik, že Equa Bank představila svou Minutovou půjčku, díky které můžete mít peníze na svém účtu do jednoho dne.

Pokračovatelka RePůjčky – půjčka od Equa Bank

Za svůj finanční produkt RePůjčka obdržela Equa bank v roce 2013 Zlatou korunu v kategorii spotřebitelských půjček v prestižní finanční soutěži Zlatá koruna 2013. Snaží se tedy na svůj úspěšný produkt navázat a zvolila k tomu cestu snižování bankovní marže osobních úvěrů, jejíž výše se v ČR pohybuje ve výši téměř dvojnásobku běžných evropských sazeb.

Výsledkem této snahy o vyjití vstříc zákazníkovi je právě pokračovatelka RePůjčky – Minutová půjčka od Equa Bank.

Půjčka od Equa Bank a její výhody

V rámci této půjčky můžete mít k dispozici částku od 30 do 600 000 korun, a to bez ručitele a při úrokové sazbě již od 7,9% ročně, která je garantována po celou dobu splácení půjčky, což může být až 84 měsíců. Banka si přitom neúčtuje žádné poplatky za vyřízení půjčky, vedení běžného účtu, mimořádné splátky ani předčasné splacení. Poskytnutí a vedení půjčky je zkrátka kompletně zdarma. Navíc ke každé schválené půjčce dostanete bonus ve výši 1 000 korun.

Tip na zajímavý článek:  Hledáte možnost jednoduché půjčky Liberec vám pomůže

Své peníze můžete mít k dispozici již za několik minut, jste-li stávajícími klienty banky, ostatní do druhého dne, a k vyřízení půjčky přitom nepotřebujete nic víc, než jeden jediný doklad totožnosti – svůj občanský průkaz.

půjčka od Equa Bank
blickpixel / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *