Nebankovní kreditní karta Cetelem

[ads-logo]

Nebankovní společnost Cetelem poskytuje celou řadu finančních služeb. Asi nejznámější jsou nákupy na splátky, nebo půjčky.  Jednou z finančních nabídek je pak i kreditní karta Cetelem. Tato nebankovní kreditní karta vám umožní mít neustále k dispozici opakovanou bezúročnou půjčku. Snadno si tak můžete opakovaně půjčovat peníze a neplatit za to žádné úroky. S kreditní kartou Cetelem můžete mít ihned půjčku až 100 tisíc korun a navíc získáte i zajímavé slevy na vaše nákupy.

Parametry kreditní karta Cetelem

Tato nebankovní kreditní karta nabízí bezúročnou opakovanou půjčku od 5000 Kč do 100000 Kč. Kreditka Cetelem má bezúročné období až 55 dní. To znamená, že pokud něco nakoupíte a zaplatíte kreditkou na začátku bezúročného období, máte 55 dní na to, abyste půjčené peníze vrátili. Pokud to uděláte včas, neplatíte vůbec žádné úroky.

Pokud se rozhodnete nesplácet celou půjčenou částku ihned, utracená částka se vám bude úročit roční sazbou 22,68%. Ke splacení vám postačí jen minimální splátka 5%. Peníze, které splatíte, si pak můžete ihned zase půjčit.

Pokud byste utratili celý úvěrový limit a spláceli ho pak 12 měsíců. Celkem za tuto půjčku zaplatíte 114 905 Kč. Celkové RPSN kreditní karty Cetelem je 29,92% a roční úroková sazba 22,68%.

Výhody kreditní karta Cetelem

Tato zajímavá nebankovní kreditní karta Cetelem nabízí svým držitelům celou řadu nadstandartních výhod. Patří sem například i tři výběry z bankomatu zdarma (u kreditních karet je přitom běžné, že za výběr z bankomatu musíte platit velmi vysoké poplatky, někdy dokonce i 100 Kč za jeden výběr.)

Peníze z kreditní karty si navíc můžete převést na bankovní účet. Touto kartou tak můžete zaplatit i různé výdaje v domácnosti jako jsou faktury za vodu, elektřinu nebo i nájem. Navíc si můžete vybírat peníze v hotovosti nejenom z bankomatů ale i na pobočkách banky Volksbank. Kreditní karta Cetelem také umožňuje výběr hotových peněz při nákupu v obchodě. Jedná se o službu Cash Back. Pokud v nějakém obchodě, který má tuto službu, nakoupíte za více než 300 Kč, můžete si nechat vyplatit další peníze v hotovosti – ušetříte tak cestu k bankomatu a poplatky za výběr peněz.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele

Kreditní karta Cetelem také umožňuje platit za nákupy na internetu. Společně s klasickou kreditkou získáte totiž navíc i virtuální platební kartu. Virtuální kreditní karty jsou asi nejbezpečnější metoda jak platit za nákupy na internetu. Tuto virtuální kartu můžete použít i pro placení se službou PayPal.

Další výhodou je to, že ke kartě dostanete i online rozhraní. Tam se můžete kdykoliv přihlásit z počítače a ihned uvidíte, kolik peněz jste utratili, kolik peněz vám ještě zbývá k čerpání nebo i to, jaká je vaše splátka.

Karta navíc zajišťuje levnější nákupy. Pokud svůj nákup u některého partnera Cetelem zaplatíte touto kartou, máte automaticky nárok na slevu. Konkrétní výši slevy a přehled všech partnerů můžete najít na webu společnosti Cetelem.

Nebankovní kreditní karta Cetelem
Název CETELEM
Celý název CETELEM ČR, a.s.
Popis Kreditní karta Cetelem Vám nabízí okamžité získání peněžních prostředků, široké možnosti využití a spoustu výhod. Užívejte si finanční svobodu a nechte se hýčkat
Základní parametry
Od 5000 Kč
Do 100000 Kč
RPSN 29,92 %
RPSN poznámka Příklad splácení: výše úvěru 100 000 Kč, roční úroková sazba 22,68 %, RPSN 29,92, celkem zaplatíte 114 905 Kč
Roční úrok 22,68 %
Splatnost úvěru
splatnost od 55 dní (bezúročná doba)
splatnost do 20 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení ano, bez poplatku. Při splacení v bezúročném období (až 55 dní) se neplatí žádné úroky
Kontakty
email cetelem@cetelem.cz
web www.cetelem.cz
Telefon 257 080 150
Adresa CETELEM ČR, a.s., Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha 5,
Info CETELEM ČR, a.s., Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha 5, IČ 25085689, registrována v seznamu platebních institucí vedeném Českou národní bankou, hlavní předmět podnikání: poskytování úvěrů, obchodní rejstřík vedený Městským soudem v Praze, odd. B, vl. 4331, e-mail: cetelem@cetelem.cz
Jak získat peníze
Jaké doklady Fyzická osoba plně způsobilá k právním úkonům, starší 18 let, bankovní účet u některé z bank v ČR, trvalý zdroj příjmu
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky na směnku bez poplatku ihned nabídka

Hypotéka od specialistů, ušetřete. Nabízíme i se záznamem v registru.

Půjčky pro nezaměstnané do 5000

Potřebujete peníze do výplaty? Rychlá online půjčka na 21 dnů.

Půjčky bez registru a bez dokazování příjmů

Výhodně až 5 mil Kč do druhého dne! Rychlé peníze pro Vaši firmu

Jak sehnat rychle 20 000

Bez poplatků předem, bez registrů Vysoká schvalovatelnost

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.