Půjčka Ferratum Micro – nebankovní půjčka s bankovní licencí

Hledáte ověřeného poskytovatele nebankovních půjček, za nímž by stála záruka mnoha spokojených klientů? Ferratum bank je první nebankovní poskytovatel půjček u nás, který získal i bankovní licenci. To mu umožnilo zpřístupnit a zkvalitnit své služby určené velmi širokému spektru klientů od 18 až do 85 let za velmi mírných podmínek schválení.

V aktuální době nabízí půjčka Ferratum Micro novým klientům až 9 000 Kč zcela bez úroků. Stačí ji splatit do dohodnutého termínu. Kromě této promo akce se manažer firmy Ferratum bank zapsal do historie nabídek bankovnictví také spojením finská půjčka, jež od něj ve velmi krátké době převzaly i jiní poskytovatelé krátkodobých půjček.

Vysvětlivka: finská půjčka je lidové označení pro zálohovou nebo krátkodobou půjčku, jinak zvanou také mikropůjčka.

Výplata peněz na účet i poštovní poukázkou

Velké množství poskytovatelů krátkodobých půjček má jednu vadu: nedokáží vyplatit peníze jinak než na účet, případně prostřednictvím svého obchodního zástupce. Pokud si však nechcete zvát do bytu cizí osobu a platit poplatky s tím spojené, bude pro vás půjčka Ferratum ideální volbou. Umožňuje totiž odeslání peněz i na poštovní poukázku. Počítejte však s tím, že to může trvat až čtyři dny.

Výplata peněz na účet je rychlejší. Pokud bude vaše žádost schválena (na webu se Ferratum chlubí nonstop vyřizováním žádostí do 10 minut), přistanou vám peníze na účtu okamžitě. A nejsou to jen plané sliby, jak potvrzují zkušenosti reálných zákazníků. To, zda byla půjčka schválena, se dozvíte prostřednictvím SMS.

Tip na zajímavý článek:  S jakými výhodami přichází první půjčka zdarma?

Ferratum půjčka bez zbytečného papírování

vyřízení půjčky nepotřebujete nic složitého. Jednoduše vyplníte on-line žádost, potvrdíte dva doklady totožnosti, napíšete výši příjmu (nepotvrzuje se) a vyčkáte na schválení. Není třeba ručitel ani hmotná zástava. Půjčka je dostupná každému od 18 do 85 let věku včetně nezaměstnaných či těch, kteří jsou právě ve zkušební době, matek na rodičovské dovolené nebo seniorů. Nevadí ani záznam v rejstříku trestů. Půjčka Ferratum však nahlíží do registrů, takže pokud se někde potýkáte s půjčkou po splatnosti, může to kladné vyřízení vaší žádosti ohrozit.

Nonstop vyřízení půjčky i pohodlné prodloužení

Na celém světě nasbírala půjčka Ferratum už přes 2,1 milionu spokojených klientů ve 22 zemích celého světa. Je známá především svým přívětivým prozákaznickým přístupem. Půjčku je například možné prodloužit 2x o 30 dní jen za mírný poplatek. První půjčka až do výše 9 000 Kč je také novým klientům dostupná zcela zdarma. Splatíte přesně tolik, kolik si půjčíte, a to do třiceti dní. Splácí se celá částka jednorázově na konci. Pokud máte zájem spíše o klasický úvěr s výhodnými měsíčními splátkami, bude pro vás vhodný jiný produkt z portfolia Ferratum bank. Stačí si vybrat.

Tip na zajímavý článek:  Co nabídnou a jak vypadají Cofidis půjčky?
Ferratum půjčka Micro
Název poskytovatele Ferratum bank p.l.c.
Popis půjčky Ověřená půjčka, kterou lze pohodlně sjednat přes internet.
Základní parametry
Od 500 Kč
Do 10 000 Kč
RPSN od %
RPSN poznámka Modelový příklad na stránkách 400%
Roční úrok 400 %
Způsob poukázání převod, poštovní poukázka
První půjčka zdarma ano
Potřebné dokumenty OP + jiný doklad totožnosti
Splatnost úvěru
splatnost od 7 dní
splatnost do 45 dní
předčasné splacení ano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věk od 19 do 85
občanství ČR
bankovní účet ne
zaměstnán ne
Kontakty
email info@ferratumbank.cz
web www.ferratum.cz
Telefon 245 001 715
Adresa Ferratum Bank p.l.c., Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street,

Sliema SLM, 1551, Malta

Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ne
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez poplatků ano

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.