Osobní půjčka Cetelem

[ads-logo]
 

Osobní půjčka Cetelem vám umožní získat až 200 000 Kč. Tento nebankovní úvěr má navíc výhodné podmínky – patří sem i velmi nízký úrok jen 6,9% (to je levnější půjčka než od některých bank a s vysokými úroky nebankovních společností typu Provident nebo Ferratum se to vůbec nedá srovnávat). Peníze navíc můžete splácet až 10 roků. Vše se dá vyřídit velmi jednoduše online, po telefonu nebo na některé pobočce. Půjčka je bez ručitele a bez zástavy nemovitosti.

Parametry půjčky – osobní úvěr Cetelem

Tento nebankovní úvěr společnost Cetelem poskytuje od 20 000 Kč do 200 000 Kč. Peníze si můžete vypůjčit na dobu 6 – 120 měsíců. Pokud se rozhodnete pro uzavření půjčky 20000 Kč na 6 měsíců, pak celkem zaplatíte 21174 Kč. Pravidelná měsíční splátka bude 3529 Kč. To znamená že RPSN této půjčky je 21,76% a roční úrok 19,85%. Pokud byste se rozhodli pro nejdelší variantu úvěru, tak se RPSN a úroková sazba dostane až na hranici 10%. To už je srovnatelní jako běžná bankovní půjčka.

Nebankovní půjčka – osobní úvěr od Cetelem má standartní parametry. Tj. pravidelné měsíční splátky, možnost uzavřít pojištění včetně pojištění proti riziku ztráty zaměstnání (v případě nezaměstnanosti za vás pak platí pravidelné splátky pojišťovna). Při předčasném splacení platíte poplatek ve výši 0,5 – 1% ze zbývající výše úvěru.

Půjčené peníze se vyplácí pouze bezhotovostně – převodem na bankovní účet. Splácet půjčku ale můžete nejenom bankovním převodem, ale i složenkou nebo si můžete nastavit přímé inkaso, aby se vám splátky prováděli automaticky každý měsíc.

Podmínky uzavření půjčky u Cetelem

Aby vám Cetelem půjčil peníze, musí vám být minimálně 18 rok, musíte mít účet u některé české banky. A také musíte mít trvalý zdroj příjmů (tj. zaměstnanci musí dokládat výši svého příjmu prostřednictvím potvrzení o výši příjmu, podnikatelé / živnostníci / OSVČ pak zase předkládají svoje daňová přiznání a další doklady).

Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Vyplatí se půjčka od Cetelem

I když je Cetelem nebankovní firma, parametry úvěru jsou plně srovnatelní s tím, co nabízí běžné banky. V mnoha ohledech jsou pak tyto podmínky i výhodnější. Když si srovnáte běžné bankovní půjčky, nabídka Cetelem osobní půjčky by se umístila někde v polovině žebříčku bankovních produktů. Rozhodně to tedy není nějaká podvodná nebo lichvářská půjčka jako některé jiné nebankovní úvěry. Pokud srovnáte osobní půjčky od Cetelem s nabídkami úvěrů od firem typu Provident (kde při půjčce 50.000 Kč musíte vracet i více než 90.000 Kč) nebo typu Ferratum, kde RPSN půjček je i více než 8000%, tak tato nabídka se určitě vyplatí.

Na co můžete použít získané peníze

Úvěr je určený na libovolný účel, peníze tedy můžete utratit, na co chcete. Pokud ale plánujete třeba rekonstrukci, nákup nějaké nemovitosti nebo nového či ojetého auta, určitě se vyplatí podívat se i na nabídku účelových úvěrů od této firmy. Pokud se totiž rozhodnete pro nějaký účelový úvěr, můžete získat výhodnější podmínky (nižší úroky nebo delší dobu splatnosti).

Osobní půjčka Cetelem
Název CETELEM
Celý název CETELEM ČR, a.s.
Popis Osobní půjčka Cetelem je nejen výhodná, ale i rychlá půjčka.
Základní parametry  
Od 20000 Kč
Do 200000 Kč
RPSN 21,76 %
RPSN poznámka 21,76% pro úvěr 20000 Kč na 6 měsíců bez pojištění
Roční úrok 19,85 %
Splatnost úvěru  
splatnost od 6 měsíců
splatnost do 120 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je až do výše 1 % z předčasně splacené části úvěru, zbývá-li do sjednaného ukončení splácení více než jeden rok, jinak do výše 0,5 % z předčasně splacené části úvěru. Poplatek pro klienta podnikatele až do výše 5 % z předčasně splacené části úvěru.
Kontakty  
email cetelem@cetelem.cz
web www.cetelem.cz
Telefon 257 080 150
Adresa CETELEM ČR, a.s., Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha 5,
Info CETELEM ČR, a.s., Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha 5, IČ 25085689, registrována v seznamu platebních institucí vedeném Českou národní bankou, hlavní předmět podnikání: poskytování úvěrů, obchodní rejstřík vedený Městským soudem v Praze, odd. B, vl. 4331, e-mail: cetelem@cetelem.cz
Jak získat peníze  
Jaké doklady Fyzická osoba plně způsobilá k právním úkonům, starší 18 let, bankovní účet u některé z bank v ČR, trvalý zdroj příjmu
Parametry půjčky  
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Malá SMS půjčka

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Ihned hotovost

Super rychlé jednání, až 1milion Kč Celá ČR, volejte ještě dnes!

Půjčky podvodníci

Potřebujete peníze do výplaty? Rychlá online půjčka na 21 dnů.

Půjčky bez poplatku předem

Půjčka bez registru ihned. Chcete si snadno a levně půjčit? Srovnání půjček 2.000 – 600.000 Kč.

Peníze na ruku ihned

Půjčil jsem si 100.000. Nevěřil jsem, že to bude tak lehké. Vyřízení je rychlé a zdarma.

Tip pro vás: Podívejete se na Půjčky pro nezaměstnané. Také by vás mohla zajímat nabídka Kalkulačka online a sociální dávky, výplata, mzdy, daně, peníze a další.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *