Finská půjčka – online nebo přes SMS

[ads-logo]
 

Nebankovní finská půjčka Ferratum vám umožní velmi snadno – online nebo přes SMS získat až 10 000 Kč. Tato finská půjčka, má ale několik odlišností od běžné půjčky v bance. Jedním z hlavních rozdílů je krátká doba. Úvěr musíte splatit nejpozději do 30 dnů. Tato půjčka také není příliš levná. Na druhou stranu si ale peníze může půjčit opravdu kdokoliv. Na vyřízení nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu ani jiné doklady. Vše se řeší jen přes online žádost nebo pomocí SMS.

Parametry – finská půjčka přes SMS

Finská Ferratum půjčka nabízí 500 – 10000 Kč. Máto ale omezení. Jako nový klient si můžete půjčit maximálně jeden tisíc korun. Na vyšší sumu je možné dosáhnout až u opakované půjčky. Při druhé půjčce je maximum 2000 Kč, při třetí je to 3000 Kč, počtvrté vám už ale Ferratum půjčí plných 10.000 Kč.

Dalším omezením je krátká doba splatnosti. U půjčky do 2000 Kč je maximální doba 15 dní, u půjčky do 5000 Kč je maximální doba 21 dní a u ostatních je to pak maximálně 30 dní. Úvěr je ale možné za poplatek až 3x prodloužit. Peníze tak můžete splácet i delší dobu.

Poslední nevýhodou této půjčky jsou vysoké náklady. Za úvěr sice neplatíte žádný poplatek za schválení nebo klasické úroky. Platíte vždy jen jednorázový poplatek podle půjčené částky. Pokud si například půjčíte 1000 Kč na 15 dní, budete muset vrátit 1100 Kč. (poplatek za prodloužení by byl 75 Kč, pokud včas nezaplatíte tak za každý další týden narůstá dlužná částka o 250 Kč). RPSN takové půjčky je tedy 8348% (pro srovnání, půjčka od Provident má RPSN cca 70%, půjčka od GE Money Bank má RPSN cca 20%).

Výhody – finská půjčka přes SMS

Nevýhody finské půjčky prostřednictvím SMS (nebo online) jsme shrnuli v předcházejících odstavcích. Tato finanční nabídka má ale i celou řadu výhod.

Tip na zajímavý článek:  Férová rychlá SMS půjčka bez potvrzení

K vyřízení totiž nepotřebujete potvrzení o příjmu (informace o tom, jestli máte nějaký příjem, se v online nebo SMS žádosti vůbec nezadává). Získat tyto peníze tak mohou i lidí bez práce (je to skutečná půjčka pro nezaměstnané), lidé co mají jen sociální dávky, maminky na mateřské dovolené, nebo i kdokoliv jiný.

K vyřízení půjčky také nepotřebujete žádné osobní doklady. Není potřeba podepisovat písemnou smlouvu nebo někam chodit nebo posílat někam kopie vašich dokladů. Vše se dá vyřídit velmi snadno jen online, nebo pomocí SMS zprávy.

Jak funguje finská půjčka přes SMS

Abyste si půjčili peníze, musíte se zaregistrovat (vyplnit online žádost o půjčku) na webu www.ferratum.cz. Nebo můžete poslat SMS – ta vypadá následovně: FER 1000 Karel Novak 760426/2923 123456789 1122334455/0800 Krasnohorska 23 Praha 15000 (tj: FER Částka Jméno Příjmení Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa Město PSČ) Pokud je to vaše první žádost o půjčku, budete obratem kontaktováni zpět k ověření vámi zadaných údajů. U první půjčky je vyplacení možné jen poštovní poukázkou. Peníze tedy dostanete do 3 dnů. U opakovaných půjček to pak je už mnohem jednodušší.

Pokud o půjčku žádáte podruhé, stačí vám odeslat SMS zprávu, nebo opět můžete o peníze požádat na webu. Podruhé vám už Ferratum může poslat peníze i na účet do banky, peníze tak můžete mít už do 24 hodin.

Finská půjčka – online nebo přes SMS
Název Ferratum
Celý název Ferratum Czech s.r.o.
Popis Online nebo SMS půjčka rychle, jednoduše a diskrétně
Základní parametry  
Od 500 Kč
Do 10000 Kč
RPSN 8348 %
RPSN poznámka 8348% platí pro půjčku od 500 do 4000 Kč na 15 dní, půjčka od 3000 do 6000 Kč na 21 dní má RPSN 4735%, půjčka 6000 až 10000 Kč na 30 dní má RPSN 3113%
Roční úrok 487 %
Splatnost úvěru  
splatnost od 15 dní
splatnost do 30 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty  
email ferratum@ferratum.cz
web www.ferratum.cz
Telefon 245 001 715
Adresa Ferratum Czech s.r.o., Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5 – Stodůlky
Info  
Jak získat peníze  
Jaké doklady K získání půjčky je potřeba věk 20 až 65 let a splacené předchozí půjčky u společnosti. K uzavření smlouvy o půjčce nepotřebujete potvrzení o příjmu ani nemusíte na žádnou osobní schůzku. Vše probíhá prostřednictvím SMS zpráv nebo online formulářem.
Parametry půjčky  
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ano
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ano
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  SMS půjčka ihned 5000 Kč

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky bez poplatku předem bez ručení majetkem

Až 250.000 do druhého dne. Online půjčka rychle a výhodně! Nízké poplatky.

Jakub polák půjčky

Jednoduchá smlouva, bez ručitele. Bez náhledu do úvěrových registrů.

Peníze ihned na směnku

Pro zaměstnané a podnikatele z jihu Moravy nebo Olomouckého kraje.

Potřebuji půjčit peníze

Nabízíme půjčky až do 5 milionů, vyplacení do 24 hod. od schválení.

Tip pro vás: Podívejete se na Jak sehnat peníze?. Také by vás mohla zajímat nabídka Kalkulačka přídavky na děti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *