Nebankovní půjčky na směnku bez poplatků, bez registru, bez zástavy

AKompas Brno nabízí nebankovní půjčky a úvěry na směnku. Peníze si můžete půjčit bez zástavy. Neprovádí se ověřování v registrech. Neplatíte poplatky předem. Peníze můžete dostat i v hotovosti a na ruku. Nebankovní půjčky od 10000 Kč až do 315 tisíc korun. AKompas Brno poskytuje levné půjčky je na OP (občanský průkaz), nepotřebujete řešit nějaké složité papírování, obejdete se i bez ručitele a bez zástavy.

Parametry nebankovní půjčky na směnku bez poplatků

AKompas Brno, to jsou nebankovní půjčky na směnku. Peníze máte rychle, v hotovosti a na ruku. Půjčky na směnku bez zástavy jsou pro zaměstnance, pro důchodce, pro podnikatele, OSVČ či živnostníky. Za poskytnuté finanční prostředky ručíte jen směnkou. U půjčky je navíc možné až na 3 měsíce přerušit splácení třeba z důvodu pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo i z jiných vážných důvodů. Přerušení splátek nabízí jen málokterá nebankovní půjčka.

Půjčky na směnku jsou poskytovány od 10.000 Kč do 315.000 Kč. Splatnost směnky může být sjednána na dobu 6 – 48 měsíců. Splácení se provádí pravidelnými splátkami. Úvěry jsou na směnku, bez zástavy a bez ručitele.

Pokud byste si například půjčili 10 tisíc korun na 1 rok, vaše pravidelná měsíční splátka bude 969 Kč. Celkem tedy během splácení zaplatíte 11 628 Kč. RPSN této finanční nabídky je 32,92% a roční úroková sazba je 32,93%. Za půjčku na směnku neplatíte žádné poplatky. Ani předem ani po schválení půjčky. Hradí se jen pravidelné splátky půjčených peněz a úroky.

Podmínky půjčky na směnku bez poplatků

Pro vyřízení půjčky budete potřebovat předložit občanský průkaz. Dále vám musí být minimálně 18 roků a musíte být občanem ČR. Půjčky na směnku jsou přednostně určeny pro osoby s trvalým bydlištěm na území Brna nebo Jihomoravského kraje.

Dále budete potřebovat výpis z bankovního účtu (pokud nemáte bankovní účet, budete si jej muset založit). Pro schválení úvěru je dále potřeba doložit potvrzení o vašich příjmech – potvrzení od zaměstnavatele, pokud podnikáte tak předkládáte daňové přiznání za poslední dva roky.

Tip na zajímavý článek:  Férová rychlá SMS půjčka bez potvrzení

O půjčku na směnku si může požádat jak běžný zaměstnanec s trvalým příjmem ze zaměstnání, tak i důchodce, který pobírá starobní nebo invalidní důchod. Finanční prostředky pak mohou získat i podnikatelé – OSVČ, živnostníci nebo i firmy (právnické osoby).

První splátku za půjčku začínáte platit až měsíc po vyplacení půjčky. Splácet můžete jak bezhotovostně (převodem na účet) tak i v hotovosti v centrále společnosti AKompas Brno. U všech půjček je možnost předčasného splacení nebo přerušení splátek až na 3 měsíce. Půjčky jsou až do výše 315 000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez ručitele. Pokud byste potřebovali vyšší sumu peněz, je to možné, ale jen se zástavou nebo s jinou formou ručení.

Nebankovní půjčky na směnku bez poplatků, bez registru, bez zástavy
Název Akompas
Celý název AKompas Brno
Popis Poskytujeme nebankovní půjčky úvěry na směnku bez poplatků, bez registru, bez zástavy pro zaměstnance, důchodce, podnikatele – OSVČ – živnostníky
Základní parametry
Od 10000 Kč
Do 315000 Kč
RPSN 32,92 %
RPSN poznámka Příklad půjčky: půjčíte si 10.000 Kč na 12 měsíců, pravidelná měsíční splátka bude 969 Kč, celkem tedy zaplatíte 11 628 Kč
Roční úrok 32,93 %
Splatnost úvěru
splatnost od 6 měsíců
splatnost do 48 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení bez poplatků
Kontakty
email akompas@akompas.cz
web www.akompas.cz
Telefon 732 744 679
Adresa Akompas, Štefánikova 51 (vchod ul. Šumavská) 602 00 Brno
Info Mgr. Petr Stojan, Sídlo firmy: Fibichova 55, 61200 Brno, IČO: 72402369 DIČ: CZ7401213996, Otevírací doba: pondělí – neděle včetně svátků: 8-12; 14-17 hod. Mimo otevírací dobu otevřeno dle tel. dohody.
Jak získat peníze
Jaké doklady Půjčky, které nabízíme, jsou bez ručitele i bez jakékoliv zástavy, ručíte jen směnkou. K vyřízení potřebujete: občanský průkaz (podmínkou pro poskytnutí půjčky je občanství ČR), výpis bankovního účtu, potvrzení od zaměstnavatele o výši přijmu za poslední 3měsíce nebo důchodový výměr
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ne
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Půjčka bez registru pro nezaměstnaného

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky do 15000

Půjčky do půl hodiny v hotovosti. Žádné poplatky předem.

Půjčím peníze ihned

Chcete si snadno a levně půjčit? Srovnání půjček 2.000 – 600.000 Kč.

Půjčky ostrava hotovost ihned

Nechce vám půjčit banka? My ano! Bez poplatku a ručitele do 24h.

Peníze na směnku ještě dnes

Bez sankcí za předčasné splacení!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *