Kde si sjednat bankovní účet bez poplatků?

Také neradi platíte poplatky za vedení svého účtu, nebo třeba za jednotlivé uskutečněné transakce? Pojďme se společně podívat na to, kde se můžete těmto zbytečným platbám vyhnout a kde získat bankovní účet bez poplatků. Dnes sice tuto možnost nabídne řada bank, ale u většiny z nich je třeba plnit určité podmínky. Je to hlavně u těch největších. Naopak u těch menších je jistota toho, že účet žádné podmínky mít nemusí. Pojďme se na ně podívat.

Bankovní účet bez poplatků nabídne Equa bank

Začít pojďme jednou z nejmenších bank, která vůbec na našem trhu figuruje. Přestože je malá, nabízí opravdu kvalitní služby. Pokud se podíváme na vlastnosti daného účtu, tak u něho neplatíme ani za vedení, ani za příchozí, stejně jako odchozí platby. Navíc máme jistotu i bezplatného vybírání peněz z tuzemských bankomatů. Účet můžete samozřejmě spravovat online, a to i prostřednictvím mobilní aplikace.

K účtu lze získat i několik výhod, mezi které se řadí třeba bezkontaktní karta s bonusovým programem, nebo i možnost toho, že za vás Equa bank vyřídí všechny formality, které jsou spojeny s přechodem z vaší původní banky.

Víte, že …  s Equa bank si nový účet můžete založit z domova, a to online.

Jaká banka je druhou možností? mBank

Nyní se pojďme podívat na druhou možnost, kdo lze bezplatný účet získat. Nabízí ji také poměrně známá banka, která má název mBank. Pokud se ta může něčím pyšnit, tak určitě tím, že v rámci svého mKonta nabídne bezplatné vedení účtu, stejně jako příchozí a odchozí platby, nebo tři výběry z libovolného bankomatu kdekoliv na našem území. I zde je dispozici platební karta, a to konkrétně Visa Classic. Samozřejmě spolu s ní můžete platit na internetu, vybírat hotovost, nebo platit i u obchodníků – a to i bezkontaktně. Zdarma je v souvislosti s účtem také jeho založení, což netrvá déle, nežer minut. A že je tento účet oblíbený, to potvrzuje i sdělení banky: „Víc než půl milionu zákazníků, to už je pořádná zodpovědnost, ale i pořádná porce úspor pro každého z vás.“

Nejznámější je jistě Fio

Nyní se dostáváme k té na našem trhu nejznámější možnosti, která v tomto směru vůbec existuje. A nabídne ji právě Fio banka, která svůj bankovní účet bez poplatků nabízí od samotného vzniku. I zde samozřejmě máte možnost mít zdarma vedení, příchozí a odchozí transakce, nebo také výběry z bankomatů. Bezplatné jsou ale i hotovostní operace na přepážkách, nebo řada dalších služeb. Pozitivem je ale i to, že účet lze sjednat také v několika různých měnách. Mezi ty nejoblíbenější se řadí:

  • Česká koruna
  • Americký dolar
  • Euro
Tip na zajímavý článek:  Jaký je na trhu spořící účet s nejvyšším úrokem?

S účtem poté souvisí i možnost jeho opravdu jednoduché správy. A to jak prostřednictvím mobilního telefonu, tak hlavně i díky tomu, že aktuálně banka zapracovala na svém klasickém internetovém bankovnictví.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *