Pomůže mi někdo s půjčkou?

Narazila jsem na tyto stránky a rozhodla jsem se zkusit požádat o pomoc. V současné době jsem zaměstnaná na částečný úvazek a současně pracuji jako OSVČ, jako překladatelka. Moje celkové měsíční příjmy jsou v součtu přibližně 45.000 Kč.

Před několika lety jsem ručila příteli za půjčku a on se vykašlal na její splácení. Mě tak vzniknul dluh ve výši 160 tisíc korun, který jsem musela postupně splácet. Díky tomu jsem nestíhala včas platit všechny splátky v bance za kreditní kartu a i některé jiné účty. Momentálně už nikomu nic nedlužím, ale díky pozdnímu splácení mám záznam v registru a v bance mi půjčit nechtějí.

Zkoušela jsem už různé nebankovní půjčky, ale zatím jsem asi neměla štětští na poctivou nabídku. Většinou po mě chtěli zaplatit něco předem a to si momentálně nemohu dovolit.

Potřebovala bych si půjčit 500.000 korun. Vím, že to je hodně velká částka, ale díky ní bych mohla vyřešit svoje bydlení. Peníze potřebuji na zaplacení majiteli bytu, aby byl už jenom můj. Pokud to nezaplatím, hrozí, že majitel dá byt do prodeje a já se budu muset stěhovat pryč. Jsem v zoufalé situaci a nevím už, kam bych se měla obrátit o pomoc.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *