Rychlá půjčka na auto

Půjčka bez banky, je rychlá půjčka na auto. Nemusíte řešit potvrzení o příjmech. Nemusíte dávat do zástavy nemovitost. Peníze si půjčujete bez kontroly v bankovním či nebankovním registru. Půjčka na auto bez banky vám poskytne rychlé peníze. Hodí se jak pro podnikatele, tak i pro osobní výdaje v domácnosti. Nepotřebujete ručitele, prokazovat příjem nebo dávat do zástavy nemovitost. Nic takového. Chcete si půjčit na auto? Pak se podívejte, co vám půjčka bez banky nabízí.

Parametry: Rychlá půjčka na auto Bez Banky

Každý se občas dostane do finanční nouze, nebo je bez peněz. Pokud máte vlastní auto (osobní, nákladní, speciální nebo třeba motorku), pak je vám k dispozici rychlá půjčka na auto. Zatímco jinde po vás budou chtít předložení potvrzení o příjmech, abyste měli ručitele nebo dokonce dávali do zástavy pro pár tisíc korun svůj dům nebo byt, tady vám nic takového nehrozí.

Jako záruka za poskytnuté finanční prostředky slouží vaše auto. Hlavní výhodou pro vás je to, že auto můžete i nadále používat. Dostanete peníze, které potřebujete a i nadále můžete používat svoje auto pro osobní účely nebo pro vaši práci.

Půjčka na auto bez banky je k dispozici od 100.000 Kč až do 1.000.000 Kč. Peníze si můžete půjčit na 7 – 28 dní. Pokud byste potřebovali finanční prostředky na delší dobu, není to problém, u půjčky je možnost prodloužení doby splatnosti.

Pokud byste si například půjčili částku 100 tisíc korun na dobu 7 dní, zaplatíte celkem 103.000 Kč. Kromě navýšení 3000 Kč jako týdenní úrok pak ještě musíte uhradit notářský poplatek (dokumenty o poskytnutí půjčky se totiž notářsky ověřují). RPSN této půjčky by tedy bylo 144%.

Jaké jsou možnosti půjčky na auto

U této půjčky na auto máte několik různých možností jak si půjčit peníze. Celkem jsou nabízeny 4 různé finanční nabídky:

Tip na zajímavý článek:  Nová půjčka 4999 Kč

Rychlá půjčka na auto s možností používání vozidla = u této půjčky máte možnost získat až 60 % z okamžité prodejní ceny vozu. Stačí, když své auto přivezte na některou pobočku. Zde rovnou na místě vyřídíte vše potřebné, dostanete peníze a můžete zase i se svým autem odjet.

Rychlá půjčka na auto bez možnosti používání vozidla = tato varianta je určena především pro auta, které mají okamžitou prodejní hodnotu nižší než 100.000 Kč. Pokud máte starší auto, které má cenu v rozmezí 40 – 100 tisíc korun, pak můžete využít právě tento typ půjčky

Rychlá půjčka na auto se zprostředkováním prodeje = pokud chcete svoje auto prodat, máte možnost nechat si ihned vyplatit peníze. Jakmile se auto prodá za vyšší částku, než vám byla vyplacena, dostanete i zbytek z prodejní ceny

Podnikatelská půjčka = individuální půjčka určená pro podnikatele nebo právnické osoby. Možnost získat 500 tisíc až několik miliónů korun jako provozní nebo investiční financování vašeho podnikání.

Rychlá půjčka na auto
Název BEZ BANKY
Celý název BEZ BANKY s.r.o.
Popis Peníze rychle pro podnikatele i pro osobní potřebu. Ručíte svým autem – osobní, nákladní nebo motorka, po dobu půjčky můžete auto dále používat.
Základní parametry
Od 100000 Kč
Do 1000000 Kč
RPSN 156 %
RPSN poznámka Příklad půjčky: pokud si půjčíte 100.000 Kč na 7 dní, zaplatíte celkem 103.000 Kč + notářský poplatek
Roční úrok 144 %
Splatnost úvěru
splatnost od 7 dní
splatnost do 28 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email info@bezbanky.cz
web www.bezbanky.cz
Telefon 774 400 611
Adresa BEZ BANKY s.r.o., Kopečná 31, 602 00 BRNO
Info BEZ BANKY s.r.o., Kopečná 31, 602 00 BRNO
Jak získat peníze
Jaké doklady Vozidlo, jež je předmětem ručení, můžete používat po celou dobu trvání půjčky. Bude sepsána Smlouva o půjčce, Zprostředkovatelská smlouva a Smlouva o zřízení zástavního práva (u notáře), dále uzavřeno havarijní pojištění nebo vinkulováno Vaše pojištění ve prospěch společnosti Cash my car. Následně Vám bude v hotovosti vyplacena domluvená suma.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ne
Půjčka přes internet ne
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Čím jsou charakteristické půjčky do výplaty?

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Rychlá půjčka

Pořiďte si půjčku. Až 400 000 Kč i pro nové klienty!

Úvěry na směnku

Nepůjčí Vám v bance? Využijte půjčky od soukromých osob.

Online půjčka bez osobního kontaktu ihned

Obraťte se na naši banku a splňte si všechny sny!

Financni vypomoc

Půjčky od soukromých osob. Nebankovní půjčky pro každého již od 5000 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *