Půjčky bez registru a ihned – bleskové peníze

Potřebujete rychle získat peníze? To by se vám snadno mohlo podařit s pomocí bleskové půjčky. Ta vám poskytne úvěr bez registru a ihned ve výši až 950 tisíc korun. Splácet úvěr navíc můžete až 6 roků. Co musíte splnit, abyste si mohli půjčit takto výhodně? Jaké podmínky má blesková půjčka? Potřebujete mít potvrzení o příjmu, nebo se dá blesková půjčka vyřídit i bez něj? Je tato půjčka i pro důchodce nebo pro ženy na mateřské dovolené? Přečtěte si následující informace a hned se to dozvíte.

Parametry: Blesková půjčka – bez registru a ihned

Tuto zajímavou finanční nabídku vám nabízí nebankovní úvěrová společnost Yellow line s.r.o. Jediné co k získání úvěru potřebujete je minimální věk 18 roků a dále musíte mít nějaký stabilní příjem. To v praxi znamená, že musíte být buď zaměstnaní, nebo můžete pobírat starobní důchod, nebo se může jednat o invalidní důchod. Šanci mají ženy (nebo tatínci) na mateřské či rodičovské dovolené. I všichni ostatní, kdo mohou prokázat, že mají nějaký pravidelný příjem.

Blesková půjčka je k dispozici od minimální částky 4000 Kč. Pokud na to bude stačit váš příjem, tak si můžete půjčit až 950 000 Kč (tedy téměř jeden milión korun). Splatnost půjčky v závislosti na dohodnuté částce úvěru může být od 6 měsíců (půl roku) až do 72 měsíců (6 roků).

Pokud byste si tedy řekli například o 50 tisíc korun na dobu 48 měsíců, budete každý měsíc hradit splátku ve výši 1486 Kč. Celkem tedy ta bleskovou půjčku zaplatíte 71 328 Kč. Tato nebankovní půjčka má RPSN 20,4% a roční úroková sazba je 16,5%.

Vyplatí se blesková půjčka bez registru ihned?

Půjčit si 50.000 a vracet o něco více že 70 tisíc korun by se na první pohled mohlo zdát nevýhodné. Když si ale uvědomíte, že to je nebankovní půjčka, můžete to celé vypadat jinak. Jen pro srovnání – jedním z největších poskytovatelů nebankovních půjček bez registru je u nás finanční společnost Provident. Její půjčka 50000 Kč má ale RPSN až 70%. Půjčíte si 50 tisíc korun, ale vracet musíte až 90.000 Kč.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky a úvěry na exekuce

Pokud si můžete půjčit od banky, tak určitě najdete i výhodnější nabídky, než je tato blesková půjčka. Pokud si ale musíte půjčovat peníze jen v rámci nebankovního sektoru, tak potom je Blesková půjčka jedna z těch nejlepších nabídek. Ostatní nebankovní půjčky mají RPSN obvykle mezi 50 – 70% (a rychlé, krátkodobé půjčky které jsou nabízeny přes SMS pak často mají RPSN i 8000% nebo i více). V tomto srovnání „lichvářských“ půjček, ta od Yellow line, vůbec nevypadá špatně.

Jak získat bleskovou půjčku a její podmínky

Minimální věk a stabilní, doložitelný příjem jsme zmiňovali již výše. K vyřízení bleskové půjčky pak potřebujete doklad totožnosti (OP), potvrzení o místě vašeho bydliště (typu uhrazená složenka za plyn, vodu, elektřinu nebo jiný podobný doklad). Doklady k doložení vašeho příjmu.

Pokud máte záznam v bankovním nebo nebankovním registru, nemusíte se bát. Při schvalování Bleskové půjčky se posuzuje vaše aktuální schopnost splácet. Záznamy v registru nehrají žádnou roli.

Půjčky bez registru a ihned – bleskové peníze
Název Bleskové peníze
Celý název Yellow line s.r.o.
Popis Naše půjčky jsou určeny zaměstnaným osobám, důchodcům anebo ženám na mateřské dovolené. Půjčka, kterou vám zde nabízíme, je neúčelový produkt, který můžete použít na cokoli. Půjčit si přitom můžete až 600.000 Kč, nebo třeba jen 4.000,- Kč na drobné výdaje.
Základní parametry
Od 4000 Kč
Do 950000 Kč
RPSN 20,34 %
RPSN poznámka RPSN 20,4% platí pro půjčku 50.000 Kč na 48 měsíců, úroková sazba bude 16,5% (roční úrok) a pravidelná splátka 1486 Kč, půjčka je bez poplatků
Roční úrok 16,5 %
Splatnost úvěru
splatnost od 6 měsíců
splatnost do 72 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email reklamace@bleskovepenize.cz
web www.bleskovepenize.cz
Telefon 724 706 812
Adresa Yellow line s.r.o., Pobialova 846/10, 702 00 Moravská Ostrava
Info Yellow line s.r.o., Pobialova 846/10, 702 00 Moravská Ostrava, informace: +420 724 706 812, reklamační oddělení: reklamace@bleskovepenize.cz, Společnost Yellow line s.r.o. se zabývá sběrem dat za účelem poskytnutí informací úvěrovým firmám. RPSN si určuje vždy daná úvěrová společnost, která finance poskytuje.
Jak získat peníze
Jaké doklady Pokud chcete, aby vaše žádost byla úspěšně schválena, musíte splnit pouze dvě velmi jednoduché podmínky. První podmínkou je věk nad 18 let. A tou druhou stabilní příjem. O půjčku si můžete zažádat i s velmi nízkým příjmem.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčka nabízí ihned ideální řešení

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Potřebuji úvěr 100000

Vyberte si z nabídky kreditních karet a získejte řadu výhod!

Pujcka na ruku

Najděte si bleskovou půjčku v naší databázi!

Půjčka 50 tisíc

Poskytneme Vám půjčku. Potřebujete rychlou půjčku bez ručitele a bez registru? Pomůžeme!

Půjčka bez registru a poplatku předem

Jak nenaletět podvodným úvěrům? Úvěry bezpečně v aukci půjček.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *