Kouzelná půjčka – Krátkodobá nebankovní půjčka

[ads-logo]

Nová kouzelná půjčka – peníze ihned a pro všechny! Chcete půjčky bez smlouvy, bez doložení příjmu a bez ručitele? Právě tohle vám nabízí nová Kouzelná půjčka. Můžete mít snadno 10 tisíc nebo i 50 tisíc korun. A nebojte se, není to žádná podvodná půjčka na směnku. Nemusíte ani podepisovat smlouvu, Není zde žádná rozhodčí doložka, která by hrozila, že vás připraví v exekuci o majetek. Nic takového. Jednoduše a rychle si můžete půjčit peníze. Když budete v pořádku a včas splácet, můžete si půjčovat opakovaně. Váš úvěrový limit se bude neustále zvyšovat.

Parametry: Nová Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka je nová nebankovní půjčka. Je to krátkodobý úvěr. Podobně jako rychlé půjčky přes SMS, i zde si můžete snadno a rychle půjčit peníze. Minimální výše půjčky je 1000 Kč. Maximálně si ale můžete půjčit až 50.000 Kč. A to už je co říci. Zatímco jiné krátkodobé nebankovní půjčky nabízí maximálně 10 – 12 tisíc korun, tady dostanete až 50 tisíc.

Kouzelná půjčka je poskytována na dobu 2 – 30 dní. Pokud byste si například půjčili 10 tisíc korun na 15 dní, budete muset věřiteli vrátit částku 11629 Kč. Celkem tedy za půjčku zaplatíte jednorázový poplatek ve výši 1629 Kč. Jinak už ale nic neplatíte. Žádné úroky, žádné další poplatky. Je to přehledné a srozumitelné. RPSN této půjčky je 3844%.

Peníze ihned – vyplacení půjčky do hodiny

Jednou z hlavních výhod této nabídky je rychlé poskytnutí finančních prostředků. Už do jedné hodiny od schválení Kouzelné půjčky můžete mít peníze k dispozici na svém bankovním účtu. Zatímco jinde musíte na převod peněžních prostředků čekat minimálně 24 hodiny (a někde to trvá i 3 dny), tady můžete mít peníze opravdu ihned. Pokud splníte všechny podmínky poskytnutí Kouzelné půjčky, máte peníze na účtu do hodiny.

Tip na zajímavý článek:  Nejlepší auto půjčka

Napoprvé půjčky do 10000 Kč

Pokud jste se již zajímaly i rychlé nebankovní půjčky, tak možná víte, že pokud je to úvěr bez doložení příjmu, bez registru a bez dalších dokladů, pak vám napoprvé zpravidla půjčí maximálně jen 1 nebo 2 tisíce korun.

Nová Kouzelná půjčka je ale jiná.  Tady si velmi snadno, hned napoprvé můžete půjčit až 10 tisíc korun. Nemusíte nikam chodit. Nepodepisujete žádnou smlouvu. Nehrozí vám ani to, že byste museli dávat do zástavy váš majetek nebo dokonce nějakou nemovitost. Nic takového.

Jak získat novou Kouzelnou půjčku?

Abyste si vy mohli půjčit peníze, musí vám být minimálně osmnáct roků a musíte být občanem ČR nebo zde alespoň mít trvalý pobyt. Další podmínkou je vlastní bankovní účet a vlastní mobilní telefon. Nesmí proti vám také být vedeno exekuční řízení. Pokud snad máte nějakou exekuci, musíte ji nejdříve vyřešit a až poté vám může být poskytnuta tato Kouzelná půjčka. Nesmíte být také v osobním bankrotu (soudní oddlužení).

Kouzelná půjčka – Krátkodobá nebankovní půjčka
Název Kouzelná půjčka
Celý název KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o.
Popis Do 60 minut znáte vyjádření k žádosti o půjčku. Nepodepisujete žádnou smlouvu, směnku ani rozhodčí doložku. První půjčku je možné čerpat až do výše 10 000 Kč. Stávajícím klientům nabízíme půjčky až do výše 50 000 Kč.
Základní parametry
Od 1000 Kč
Do 50000 Kč
RPSN 3844 %
RPSN poznámka RPSN 3844% platí při půjčce 10000 Kč na 15 dní, celkem budete muset vrátit 11 629 Kč
Roční úrok 396 %
Splatnost úvěru
splatnost od 2 dny
splatnost do 30 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email office@kouzelnapujcka.cz
web www.kouzelnapujcka.cz
Telefon 277 277 888
Adresa KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o., Biskupský dvůr 2095/8, 110 00 Praha 1 – Nové Město
Info KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o., Biskupský dvůr 2095/8, 110 00 Praha 1 – Nové Město, IČ: 241 73 029, společnost zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským
soudem v Praze, oddíl C, vložka 185435, Korespondenční adresa: Václavské nám. 846/1, Praha 1, 110 00
Jak získat peníze
Jaké doklady Platné telefonní číslo, nesmí proti vám být vedena exekuce, nebo nesmíte být v insolvenci / osobním bankrotu. Musíte být zaměstnaný. Doložení adresy (faktura za elektřinu, plyn, vodu nebo jiný podobný doklad).
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ano
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Osobní úvěr Cofidis

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Potřebuji půjčku

Nebankovní půjčka s 0% úrokem při splacení do 2 měsíců.

Sms pujcka

Dostupná půjčka ihned. Pro pracující, důchodce, nezaměstnané a OSVČ

Půjčka pro začínající podnikatele

Super rychlé jednání, až 1milion Kč Celá ČR, volejte ještě dnes!

Půjčky od soukromých osob

Úvěry 40 000 – 5 000 000 Kč. Sjednávejte online!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *