Půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele

[ads-logo]

Zajímala by vás půjčka bez ručitele, kde nepotřebujete potvrzení o příjmu. Půjčka, která se dá vyřídit bez osobní schůzky jen za 10 minut? Pak se podívejte, co nabízí půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele. Můžete získat 10 tisíc korun a dokonce neplatíte ani žádné úroky. Peníze jsou určeny jak pro zaměstnance, kterým chybí peníze do výplaty, tak i pro nezaměstnané, pro studenty, pro důchodce nebo pro všechny, kdo nemohou doložit svůj příjem.

Parametry půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele

Půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele poskytuje nebankovní společnost MRM Financial s.r.o. Velmi snadno a rychle (a bez omezení) zde můžete získat půjčku od 1000 Kč do 10000 Kč. Peníze máte k dispozici na 21 dní (tedy 3 týdny). Podle zvolené částky pak platíte jednorázový poplatek (hradí se na konci splatnosti společně s půjčenou částkou).

Pokud byste si například půjčili částku 1000 Kč na 21 dní, celkem za tento úvěr budete muset zaplatit 1250 Kč (částka se hradí na konci splatnosti, tj. za 21 dní). Poplatek za půjčku na 21 dní je tedy 250 Kč. RPSN této půjčky je tak 4734,91%. Pokud byste si peníze půjčili na celý rok (opakované půjčky), celkem byste za to zaplatili na poplatcích částku 4345,23 Kč.

Jak získat půjčku bez registru a bez ručitele?

K získání této půjčky bez registru a bez ručitele není potřeba nic složitého. Určitě se nemusíte bát. Je to velmi snadné. Postačí, když navštívíte webové stránky společnosti (Expert-půjčky.cz) a zde vyplníte online žádost.

V online žádosti o půjčku uvádíte základní informace – především jméno, příjmení, rodné číslo, číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu, číslo mobilního telefonu, email a vaši adresu. Nic dalšího není potřeba. Nejsou potřeba další doklady. Nepotřebujete ani potvrzení o příjmech.

Tip na zajímavý článek:  Hotovostní půjčka se zárukou spokojenosti

Pro nové klienty ale u této půjčky platí jedno omezení. Na začátku si nemůžete půjčit celých 10 tisíc korun. Při první půjčce to může být maximálně 1000 Kč. Při opakované půjčce si už ale můžete půjčovat mnohem víc.

Co všechno nabízí Expert půjčka?

Rychlá nebankovní půjčka (Expert půjčka) od MRM Financial s.r.o. vám umožní získání půjčky do hodiny. U této půjčky také máte možnost základní dobu splatnosti (tedy 21 dní) prodloužit až na dvojnásobek. Pokud byste nemohli po uplynutí sjednané lhůty (21 dní) uhradit celou částku, máte možnost za jednorázový poplatek dohodnout prodloužení. Prodloužit půjčku je možné o 7, 14 nebo opět 21 dní.  Celková doba splatnosti se tak můžete prodloužit až na 42 dní (cca 1,5 měsíce).

Výhodou je pak možnost získat peníze, i když máte záznam v registru nebo když jste bez práce a bez příjmu. K vyřízení pak nepotřebujete mít nemovitost. Je to úvěr bez zástavy a bez ručitele.

Půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele
Název Expert-půjčky.cz
Celý název MRM Financial s.r.o.
Popis Poskytujeme bezúročné půjčky. Pokud půjčku vrátíte do 21 dnů zpět, nejsou Vám účtovány žádné úroky, zaplatíte pouze poplatek za zprostředkování krátkodobé bezúročné půjčky. Ano je to možné, skutečně poskytujeme bezúročné půjčky, jejichž vyřízení zabere maximálně 10 minut.
Základní parametry
Od 1000 Kč
Do 10000 Kč
RPSN 4734,91 %
RPSN poznámka RPSN 4734,91% platí pro půjčku 1000 Kč na 21 dní, celkem budete muset vrátit 1250 Kč
Roční úrok 527,91 %
Splatnost úvěru
splatnost od 21 dní
splatnost do 21 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email expertpujcky@email.cz
web www.expert-pujcky.cz
Telefon 722 722 700
Adresa MRM Financial s.r.o., Masarykova 596, 735 81 Bohumín
Info MRM Financial s.r.o., Masarykova 596, 735 81 Bohumín, IČ: 28639871, DIČ: CZ28639871, Spisová značka: C 36250 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě
Jak získat peníze
Jaké doklady Žádné doklady nejsou potřeba, vše je možné vyřídit online, po internetu
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ano
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  GB online půjčka

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčka na směnku dnes

Půjčka na OP do 25 000. Bez poplatků předem a registrů Peníze ihned k dispozici

Půjčky bez registru

Levné nebankovní půjčky rychle. Půjčky bez bank a podvodníků.

Půjčka příbram

Poskytujeme nebankovní půjčky až na 20 let.

Půjčka 60000

Spočítejte si, o kolik se vám sníží měsíční splátka po konsolidaci.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *