Jaké výhody má půjčka před výplatou bez registru?

Pokud vybíráme půjčku, měli bychom velmi často hledět hlavně na výhody, které nám může nabídnout. Ideálním příkladem může být půjčka před výplatou bez registru od společnosti CreditON. Ta má jednu výhodu již zahrnutou ve svém názvu. Jedná se totiž o úvěrový produkt, který je určený primárně problémovým klientům. Ale nejenom jim, jelikož stejně tak se do registrů může dostat i každé z nás. V takovém případě je tedy dobré vědět, jaká půjčka nám může pomoci. To, že není řešena naše minulost, ale není jediná výhoda. Pojďme se podívat na ty další.

Půjčka před výplatou bez registru nabídne peníze na cokoliv

Velkou výhodou u této půjčky je určitě to, že nejsme nijak omezováni v tom, na co peníze použijeme. V tomto směru je totiž půjčka před výplatou bez registru úvěrem neúčelovým a tak je jenom na nás, za co je utratíme. Jak už vyplývá ze samotného názvu, nejčastěji je lidé využívají na řešení svých finančních problémů. Může se jednat třeba o tyto:

  • Nečekaný výdaj, který je nutné zaplatit
  • Malá výplata, se kterou jsme nevyšli
  • Dosud neobdržená mzda

Samozřejmě problémem není ani to, pokud bychom snad chtěli peníze využít i na cokoliv jiného. Jelikož poskytovatelé nabídnou i vysoké částky, můžeme půjčku použít jako alternativu k té klasické. Určitě ale stojí za přečtení i včerejší článek o rychlých půjčkách, které vyřídíte přes SMS.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka 12 – rychlá půjčka do 5 000 Kč

Půjčit si lze i 20 000 Kč

Dalším pozitivem je fakt, že nám dnes půjčka před výplatou bez registru může nabídnout třeba i 20 000 korun českých. Zde je třeba dodat, že sice až v rámci opakované půjčky, ale možné to je. Jinak se většina poskytovatelů drží svého standardu, kterým je rozmezí 500 – 10 000 korun českých. Standardní jsou ale i v rámci termínů splatnosti, kdy lze dosáhnout na dobu i jednoho měsíce. Jsou ale výjimky, jako Ferratum, která uvádí na webu takovou charakteristiku své půjčky: „Vaše nečekané výdaje vyřeší půjčka od Ferratum Bank se splatností 7 až 45 dní

Jistotou nejenom zde, ale i u dalších poskytovatelů je poté to, že je možné si termín půjčky libovolně prodlužovat, a to několikrát, ale stejně tak i pravidelně během celého roku. To umožní poskytovatel Zaplo.

Bez složitého prověřování

Třetí výhoda se týká samotné žádosti a toho, co v rámci ní musíme splnit. Zde je třeba podotknout, že se určitě není třeba bát jakýchkoliv složitostí. Pokud totiž o půjčku žádáme, není třeba dokládat příjem, stejně jako není třeba dokládat ani informace o našem zaměstnání, nebo o tom, jaká je naše finanční situace. Vše navíc vyřídíme z pohodlí domova, bez nutnosti toho, abychom cokoliv podepisovali, či se trápili s jakoukoliv další administrativou.

Tip na zajímavý článek:  Nejférovější nebankovní půjčka právě přichází

S výhodným úrokem

Na závěr dodáme to, že někteří poskytovatelé umožní půjčit si bez úroku i poplatků. A to je další ze zmíněných výhod. Upozornit ale musíme na to, že klasická úroková sazba může být vysoká a tak v takovém případě je dobré být na pozoru, jelikož to už půjčka není tak výhodná, jak se může zdát. Obecně ji ale doporučit a schválit lze.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *