Nový život je za rohem

Clipboard03Všichni plánujeme svoji budoucnost co nejrůžověji. Krásný dům, velký byt, moderní zařízení, nádherná nadčasová koupelna, bazén na zahradě… Jenže, každý měsíc, když vám přijde výpis z bankovního účtu, se rychle zase dostanete nohama na zem a všechny vaše sny se rozplynou? Vy ale své sny nemusíte opouštět! Stačí, když si půjčíte od ERY (po půjčky menšího rozsahu využijte jejich kreditní karty)!

Půjčte si na bydlení

Začali jste stavět nový dům, ale došly vám finanční prostředky? Můžete si vzít ERA Půjčku na bydlení. U půjček na bydlení je nejlepší, že mají nejvýhodnější úrok. Půjčená peněžní částka se pohybuje v řádech tisíců až miliónů korun, takže můžete všechny vaše sny bez problémů zrealizovat. Při půjčení nemusíte udávat, na co si peníze vlastně půjčujete. Účel můžete doložit až později, kdy už budete zcela rozhodnuti, na co přesně vlastně penízky použijete. Výši financí, které si půjčíte, si určujete sami. Splátky můžete rozložit až do několika let, takže se vám nemůže stát, že byste se v budoucnu mohli dostat do finanční tísně.

Co musíte splnit?

Bohužel, jelikož se jedná o větší obnos peněz, je nutné splnit několik požadavků. O ERA půjčku na bydlení si mohou zažádat pouze osoby starší 18let. Musíte doložit, že máte pravidelné příjmy, aby bylo jisté, že půjčku budete řádně splácet. A v neposlední řadě po vás, v některých případech, bude požadována zástava nějakého vašeho majetku.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka ihned 5000 od Aerofin Finance

Už máme půjčeno

Pokud jste splnili všechny podmínky, můžete si s radostí půjčit. Vaše sny vám nebyly blíž! Představte si, že pár měsíců už můžete bydlet ve svém novém, krásném domečku s tou vysněnou zahrádkou!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *