Půjčka ihned 5000 od Aerofin Finance

Nebankovní společnost Aerofin Finance s.r.o. vám může ihned půjčit až 5000 korun. Tato půjčka se hodí pro všechny, které překvapily nečekané výdaje, například potřebují naléhavě zaplatit opravu auta nebo jen překlenout pár dnů do výplaty. Tato půjčka je pouze pro pracující lidi.

POZOR: Poskytovatel nepůjčuje nezaměstnaným, ženám na mateřské dovolené, ani důchodcům.

Půjčka ihned 5000 – žádost o půjčku

O tuto půjčku si můžete požádat velmi jednoduchým způsobem, prostřednictvím vyplněného online formuláře na webových stránkách společnosti. Vše se vyřídí přes internet, bez jakýchkoli poplatků předem za vyřízení půjčky. Žadatel musí mít minimálně 20 let a trvalý pobyt na území České republiky.

Poskytovatel nepožaduje doklad o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků. Je zapotřebí, aby se žadatel prokázal dvěma doklady totožnosti. Schválení půjčky probíhá velmi rychle, již během 15 minut budete vědět, zda vám společnost Aerofin Finance pomůže vyřešit vaši finančně nepříznivou situaci.

Již druhý den můžete mít peníze na svém účtu.

Splácení půjčky

Splátky si můžete rozprostřít až na šest měsíců a v klidu půjčenou částku splácet nízkými měsíčními splátkami, což je oproti většině obdobných půjček na trhu velkou výhodou. Žadatel se tak nedostává do neřešitelné spirály splátek a půjček. V případě že nebudete mít peníze na dohodnutou splátku, je zde možnost kontaktovat poskytovatele prostřednictvím e-mailu a dohodnout se na posunutí či odkladu splátky. Pokud si nedohodnete odklad a budete v prodlení se splátkou, dojde k pokutě za prodlení.

Tip na zajímavý článek:  Kde mi poskytnou peníze ihned?

Ačkoliv splatnost půjčky je 6 měsíců, existuje zde možnost ji splatit předčasně. Den splatnosti je dnem, kdy musí být splátka připsána na účtu společnosti.

Půjčka ihned 5000
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *