Jaké výhody klientům přináší Mobil půjčka?

Jelikož trh s půjčkami, zvláště potom v oblasti mikropůjček je skutečně obsáhlý, je třeba, aby se jednotlivé společnosti výrazně odlišili, nebo aby dokázaly nabídnout řadu výhod. A právě v tomto směru se dnes zaměříme na poskytovatele, který nese právě název Mobil půjčka. Jak už vyplývá přímo ze samotného názvu, máme možnost si požádat jak prostřednictvím klasického online formuláře, tak máme možnost využít také náš mobilní telefon. To tak dává více možností ve chvíli, kdy nejsme u počítače, ale přesto si chceme o peníze co možná nejdříve požádat.

Mobil půjčka potěší také rychlostí vyřízení

Velkým pozitivem je samotná rychlost, v rámci které může být tato půjčka poskytnuta. Je to dáno hned několika prvky. Vše začíná hlavně automatickým procesem vyřízení žádosti, který jde ruku v ruce také s tím, že je třeba dokládat skutečně minimální počet informací o vás jako o žadatelích. Díky tomu může být daný čas stažen i na pouhých 10 minut., což je poměrně dobrým schvalovacím časem právě v segmentu mikropůjček. U těch klasických je to doba, o které si většina poskytovatelů nechává zdát.

S rychlostí vyřízení poté souvisí taký rychlost zaslání požadované finanční částky. Pokud budeme objektivní, je třeba říci, že záleží hlavně na konkrétní bance, jakou máme. Pokud tu správnou, je převod uskutečněn okamžitě. Zde budeme citovat informace poskytovatele, které jsou takové: „V případě GE Money Bank, ČSOB a Poštovní spořitelny jsou peníze připsány opět v řádu minut. U klientů ostatních bank pak nejpozději očekávejte půjčku do 24 hodin.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka pro živnostníky a OSVČ

Vybírat můžete z široké škály částek

To, co je výhodou nejdůležitější, to je možnost vybrat si z různých částek. Zde je jako startovní suma částka rovný jeden tisíc korun. Z něho se lze ale dostat až na desetinásobek, tedy konkrétně na částku 10 000 Kč. Samozřejmě jakoukoliv půjčku si automaticky bereme na dobu 21 dní.

Pokud by nám nestačila, umožní nám Mobil půjčka od Finspace prodloužení daného termínu, a to i opakovaně. I tím vychází klientům vstříc, díky čemuž ji samozřejmě pozitivně hodnotí.

Doslova pro každého

Podmínky schválení jsme již lehce nastínili, ale je třeba se jim věnovat důkladněji, jelikož je to opravdu pozitivum, které se zmínit musí. A to proto, že není třeba téměř nic dokládat, a přesto můžete na peníze dosáhnout. Pokud je seznam věcí, které nejsou potřeba, potom je to:

I díky těmto, ale i dalším výhodám danou půjčku hodnotíme kladně. V rámci objektivnosti však musíme upozornit na vyšší úroky, stejně jako na poplatky spojené s prodloužením termínu splatnosti. Na obojí je dobré dát si pozor, pokud nechceme způsobit našemu rozpočtu další potíže.

Tip na zajímavý článek:  Jaké informace nám sdělí Provident tabulka splátek?
Mobil půjčka
ToomaCZ / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *