Co nám nabídne nebankovní půjčka Home Credit?

Home Credit je společnost, která byla v minulosti známá hlavně v souvislosti s nabídkou spotřebitelských úvěrů. Dnes se však jedná o nebankovní společnost, která kromě spotřebitelských úvěrů nabídne také standardní úvěrové produkty. A tím hlavním je samozřejmě půjčka Home Credit.

V rámci ní si lze půjčit poměrně zajímavé částky, které startují už na sumě 10 000 korun českých. Z té se však lze dostat i na výrazně vyšší hodnoty, a to až 180 000 Kč. Samozřejmě s částkami jsou spojeny také termíny splatnosti, jelikož půjčka Home Credit je klasickým úvěrovým produktem s měsíčními splátkami. A tak si lze zvolit termíny od 12 do 84 měsíců, po které bude suma splácena.

Jaké podmínky půjčka Home Credit má?

Požádat si samozřejmě může každý, kdo splní podmínky, které půjčka Home Credit má. V tomto ohledu se nemusíme bát ničeho nestandardního, jelikož mezi hlavní patří především plnoletost a příjem. Je tedy třeba dodat platný doklad totožnosti, stejně jako informace o zaměstnavateli, kde je příjem ověřován. Kromě těchto požadavků je samozřejmě nutností také bankovní účet, na který jsou zaslány peníze. U nich musíme říci, že nejste nijak omezováni v tom, jak je využijete. Půjčka je totiž neúčelová, a tak na rozdíl od spotřebitelských úvěrů není třeba dokládat informace o tom, co jste si za peníze koupili.

Tip: Sháníte bezhotovostní půjčku do 5 000 Kč? Další informace naleznete v tomto článku.

Jaké má půjčka výhody?

Nutno říci, že aktuálně je tento poskytovatel spojený i s několika výhodami, díky čemuž se tak řadí mezi doporučované nebankovní společnosti. Pozitivně ho díky tomu hodnotíme i my sami. Mezi ty nejdůležitější výhody aktuálně patří:

  • Možnost získat zpět čtvrtinu úroků
  • Možnost odstoupení od smlouvy do 30 dní
  • Vyřízení bez jakýchkoliv poplatků
Tip na zajímavý článek:  Poradíme vám, kdy si vzít výhodný neúčelový úvěr

Mezi další výhody však patří i to, že jako žadatelé máte možnost v budoucnu hýbat s vašimi splátkami. Konkrétně tak, že si můžete změnit počet splátek, stejně jako máte možnost si některé splátky odložit, nebo je samozřejmostí také to, že můžete zvyšovat nebi i snižovat sumu, kterou chcete měsíčně splácet.

Tím půjčka Home Credit vychází vstříc vašim potřebám, hlavně potom tomu, pokud máte různé životní a finanční problémy.

S možností pojištění

Že se půjčka stále více blíží i bankovním produktům, to mimo jiné dokazuje také fakt, že nám nabídne třeba i výhodnou možnost pojištění, a to v rámci situací, kdy nebudete schopni splácet. V takovém případě si lze sjednat konkrétní pojistný produkt, který může zahrnovat řadu situací. I to je vstřícný krok samotného poskytovatele, který na svém webu uvádí: „Víme, že v životě vás mohou potkat situace, kvůli kterým jednoduše nemůžete splácet tak, jak jsme se domluvili. Pokud se na nás obrátíte včas a budete s námi situaci řešit na rovinu, uděláme maximum, abychom vám pomohli.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *