Půjčka bez ručení i pro důchodce nebo ženy na mateřské

[ads-logo]

Jste důchodce, nebo snad doma na mateřské dovolené? Máte pravidelný příjem ze zaměstnání nebo nějaký jiný trvalý a doložitelný příjem? Potřebujete půjčku nebo úvěr? Pak je tady snadná půjčka bez ručení pro zaměstnané, důchodce a osoby na mateřské dovolené. Můžete si půjčit 10 tisíc korun, anebo taky až 160 tisíc korun. Půjčka je bez ručitele a bez ověření v registru. Peníze máte bez zástavy nemovitosti. Navíc ani neplatíte žádné poplatky

Parametry: Půjčka bez ručení a bez poplatků

Snadná půjčka bez ručení a bez poplatků je od 10000 Kč. Maximálně si pak můžete půjčit až 160000 Kč. Pokud vám bude stačit půjčka do 120000 Kč, nepotřebujete k vyřízení úvěru ručitele (nad 120 tisíc korun může být požadován ručitel). Splácet půjčku můžete od 1 do 48 měsíců. Úroková sazba půjček od Snadné finance.cz je již od 9%.

Jak získat půjčky bez ručení a bez poplatků?

Poskytovatelem půjček je nebankovní společnost Snadné finance.cz. O poskytnutí úvěru si můžete požádat online, po telefonu, nebo můžete navštívit některou pobočku firmy. Najdete je v Praze a v Přerově.

K vyřízení vám musí být minimálně 18 roků a musíte mít nějaký pravidelný příjem (výplata ze zaměstnání, mateřské nebo rodičovské dávky, invalidní nebo starobní důchod). Také musíte mít doklad totožnosti (planý občanský průkaz), potvrzení dokládající váš plat, nebo důchodový výměr a aktuální složenku nebo další doklady k doložení jiných příjmů jako je výživné, sociální dávky či jiné příjmy. Nakonec také potřebujete doklad k ověření adresy – třeba zaplacené SIPO, fakturu za elektřinu nebo plyn či jiný podobný doklad.

Při splnění všech podmínek dostanete peníze do 48 hodin (2 pracovní dny) bezhotovostním převodem na váš bankovní účet. Peníze v hotovosti se u této půjčky nevyplácí.

Potřebujete peníze? Víc než 160 tisíc korun?

Pokud vám nestačí půjčka bez ručení a bez poplatků do 160 tisíc korun, pak máte možnost využít i další finanční nabídky od Snadné finance.cz. Mezi další úvěry od této společnosti patří třeba i podnikatelská půjčka bez ručení. U té můžete jako podnikatel získat až 320 tisíc korun.

Tip na zajímavý článek:  Jaké výhody přináší krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

Snadné finance.cz také pomáhají při oddlužení nemovitosti, provádí výkup nemovitostí či zprostředkování prodeje zadlužených nemovitostí (vyplatí aktuální zástavy a nemovitost prodají).

Další nabídkou je pak například Hypopůjčka u které můžete i bez dokládání příjmů získat až 40% z aktuální tržní ceny nemovitosti a splácet až 30 roků. Pro podnikatele je také určena překlenovací půjčka se zástavou, kdy dostanete rychle finance na dobu 3 – 6 měsíců.

V neposlední řadě je nabízena i nebankovní hypotéka s úvěrovým limitem až 20 miliónů korun. Tato nebankovní hypotéka může být splácena až 30 roků a mohou ji získat i ti, kterým banka běžnou hypotéku zamítla z důvodu nesplnění bankovních podmínek.

Půjčka bez ručení i pro důchodce nebo ženy na mateřské
Název Snadné finance.cz
Celý název Snadné finance.cz
Popis Jedná se o krátkodobou až střednědobou půjčku až do výše 160 000 Kč pro nepodnikající osoby s pravidelným příjem, kdy do výše 120 000 Kč není požadován žádný ručitel. Použít ji lze na cokoliv.
Základní parametry
Od 10000 Kč
Do 160000 Kč
RPSN od 9% %
RPSN poznámka
Roční úrok od 9% %
Splatnost úvěru
splatnost od 1 měsíc
splatnost do 48 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email info@snadne-finance.cz
web www.snadne-finance.cz
Telefon 736 668 859
Adresa RENO PRINT s.r.o., Na Borůvkách 337/6, 783 36 Křelov – Břuchotín
Info RENO PRINT s.r.o., Na Borůvkách 337/6, 783 36 Křelov – Břuchotín, IČ: 28623550, DIČ: CZ28623550, Zápis v obchodním rejstříku: oddíl C, vložka 44637, Zapsáno u: Krajský soud v Ostravě
Jak získat peníze
Jaké doklady Věk žadatele minimálně 18 let, Pravidelný měsíční příjem žadatele Na majetek žadatele nesmí být uvalena exekuce (pokud máte exekuci, můžeme vám poskytnout pouze půjčku se zástavou nemovitosti, např. Hypopůjčka). Žadatel může mít záznam v registru dlužníků, ale dluh, pro kterou zápis vznikl, musí být uhrazen nebo vyřešen. Při půjčce nad 120 000 Kč je vyžadován ručitel (bonita ručitele musí být taková, že by mu byl schválen úvěr v případě, že by byl sám žadatelem)
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Finská půjčka - online nebo přes SMS

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky bez registru ihned do 15000 kč

Peníze bez registru. Řešíme vaše potřeby. Půjčte si u profesionálů!

Pujcka jeste dnes

Půjčky i bez zástavy a ručení. Hotovost každému na ruku!

Hotovostní půjčka

10000Kč. Finská Půjčka do 30 minut. Vše vyřídíte online doma. Začněte!

Půjčka před výplatou do 5000 -mobilem

Půjčka online až 500.000. Potřebujete peníze a banky Vám nepůjčí? Bez registrů do 24 hodin.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *