Úvěr bez zástavy nemovitosti

[ads-logo]

Úvěr bez zástavy nemovitosti vám nabízí nebankovní úvěrová společnost EKVITA Kladno. Pokud si chcete půjčit peníze a nevyhovuje vám úvěr, u kterého byste museli dávat do zástavy svou nemovitost, tak je tato nabídka určena právě pro vás. Úvěr bez zástavy nemovitosti si můžete sjednat až na 100 tisíc korun a splácet můžete až 5 roků.  Neplatíte žádné poplatky předem. Úvěr také můžete kdykoliv bez poplatku předčasně doplatit.

Parametry půjčky: Úvěr bez zástavy nemovitosti

Poskytovatelem úvěru bez zástavy nemovitosti je finanční společnost EKVITA Kladno. Jedná se o finanční skupinu, která poskytuje nebankovní úvěry a další finanční služby již více než 18 roků. Byť je v názvu firmy zmíněno středočeské město Kladno, společnost působí na celém území ČR.

EKVITA Kladno se zaměřuje na poskytování nebankovních úvěrů až do výše 20 miliónů korun. Mezi hlavní zákazníky firmy patří jak podnikatelé a živnostnic, kteří potřebují získat finance pro své podnikání, tak i všichni věžní občasné, kteří potřebují peníze na libovolné účely.

Úvěr bez zástavy nemovitosti z nabídky EKVITA Kladno můžete mít od 10000 Kč do 100000 Kč. Splátky úvěru můžete rozložit na dobu od 12 měsíců (krátkodobý úvěr) nebo i na 60 měsíců (dlouhodobý úvěr). Nebo si můžete zvolit splatnost v tomto rozmezí.

Pokud byste si půjčili například 200000 Kč na dobu 5 roků, vaše pravidelná splátka bude 4757 Kč. Celkem za tento úvěr zaplatíte 290 208 Kč. RPSN úvěru je tedy 16,75%. Roční úroková sazba je pak 16,8%

Jak získat úvěr bez zástavy nemovitosti

Pro získání úvěru bez zástavy musíte předložit požadované doklady. Patří sem například doložení vašeho příjmu (potvrzení od zaměstnavatele o tom jaká je vaše mzda). Dále pak EKVITA Kladno požaduje předložení výpisu z nebankovního registru SOLUS a výpisu z bankovního registru CBCB. To, že máte záznam v některém z těchto registrů, nemusí být překážkou ve sjednání úvěru. Případné záznamy v registru se posuzují individuálně. Rozhodující pro schválení úvěru je vaše aktuální schopnost splácet.

Tip na zajímavý článek:  Půjčka, peníze do 10 minut

Úvěr pro živnostníky nebo pro firmy

Pokud byste chtěli půjčit více než 100 000 Kč nebo i pokud jste živnostník nebo podnikáte jako firma, EKVITA Kladno vám může nabídnout až 20 miliónů korun. Jedná se o zajištěný neúčelový úvěr. U tohoto druhého úvěru ale musíte dát do zástavy nějakou nemovitost (byt v osobním vlastnictví, rodinný dům, rekreační objekt nebo případně i jinou komerční či nekomerční nemovitost).

O úvěr se zástavou do 20 miliónů korun si může požádat kdokoliv. Není potřeba potvrzení o příjmech nebo daňová přiznání. Není ani potřeba předkládat výpisy z registrů. V tomto případě jsou jedinými podklady pro úvěr vaše osobní doklady a dokumentace k nemovitosti, která bude použita jako záruka.

Úvěr bez zástavy nemovitosti
Název EKVITA Kladno
Celý název EKVITA Kladno
Popis Úvěr bez zástavy nemovitosti ve výši od 10.000,- až 100.000,- Kč, s ročním úrokem od 15% p. a., na dobu 1 roku – 5 let
Základní parametry
Od 10000 Kč
Do 100000 Kč
RPSN 16,75 %
RPSN poznámka Při úvěru 200000 Kč na 5 roků zaplatíte celkem 290 208 Kč, pravidelná měsíční splátka bude 4757 Kč
Roční úrok 16,8 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 60 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email info@ekvita.cz
web www.ekvita.cz
Telefon 312 258 930
Adresa EKVITA Kladno, ulice Jateční 1195, Kladno, 27201
Info Jsme finanční skupina, která se 18let zabývá poskytováním nebankovních úvěrů a půjček. V počátcích jsme naše produkty nabízeli pouze regionálně v oblasti Kladenska a středních Čech. Postupným vývojem jsme se rozšířili do celých Čech, od roku 2010 i na Moravu a Slezsko.
Jak získat peníze
Jaké doklady Co je potřeba k získání úvěru bez zástavy nemovitosti: potvrzení o výši příjmu, výpis z registru SOLUS, výpis z registru CBCB
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Jakými parametry se pyšní půjčka 1000 ihned na účet?

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčka 100 000 kč

Snadná cesta k penězům pro všechny. Vyřešíme Vaše problémy online.

Pujcky sms

Nejvýhodnější půjčky zde. Nechce vám půjčit banka? My ano! Až 130 tis. Kč bez ručitele do 24h.

Půjčka 5000 ihned

Půjčky bez registru ihned. Najdeme pro vás vhodnou půjčku. Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč!

Pujčka do 5000

Bez registru půjčka. Sjednejte si online půjčky ihned. Peníze na váš účet zašleme obratem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *