Úvěr pro živnostníky

[ads-logo]

Úvěrová společnost Equita poskytuje nebankovní úvěr pro živnostníky nebo i pro podnikatele a firmy. Půjčit si peníze ale mohou i všichni ostatní. Úvěr pro živnostníky je poskytován bez dokládání příjmů nebo bez posuzování podnikatelské historie. Nepotřebujete tedy předkládat daňová přiznání, ekonomické výkazy nebo jiné informace o vašem podnikání. Jako živnostník si pak můžete půjčit od 50 tisíc korun až do 20 miliónů korun. Výše úvěru se odvíjí od složené záruky.

Parametry: Úvěr pro živnostníky

Nebankovní společnost EKVITA Kladno nabízí úvěr pro živnostníky. Základní specifikace tohoto úvěru je: úvěr od 50.000 Kč do 20.000.000 Kč. Splatnost úvěru 1 – 5 roků (12 – 60 měsíců). Pokud se rozhodnete například pro úvěr ve výši 200000 Kč, pravidelná měsíční splátka bude 4757 Kč. Celkem tedy zaplatíte 290 208 Kč. RPSN úvěru je 16,75%. Roční úroková sazba je pak 16,80%.

Předpokladem pro získání úvěru pro živnostníky je ručení nemovitostí. EKVITA Kladno poskytuje úvěry až do výše 70% z aktuální tržní ceny nemovitosti. Roční úroková sazba může být již od 15%. Úroková sazba úvěru je pevná, během splácení se nemění. Nemusíte tak mít obavy z toho že by se vám splátky úvěru měnili. Po celou dobu splácení platíte stále stejnou částku.

Úvěr pro živnostníky je také možné kdykoliv předčasně doplatit. Předčasné doplacení je možné bez sankce. Budete doplácet pouze aktuální dlužnou částku k datu doplacení vašeho úvěru.

Podmínky sjednání úvěru pro živnostníky

Úvěr pro živnostníky můžete získat prostřednictvím online žádosti na webu firmy EKVITA Kladno. Nebo můžete zavolat na telefonní linku nebo se můžete obrátit přímo na pobočku společnosti v Kladně.

Úvěr je poskytován bez dokládání příjmů. Musíte ale ručit za poskytnuté finanční prostředky prostřednictvím zástavy nemovitosti. Roční úroková sazba začíná již od 15%. K vyřízení potřebujete běžné osobní doklady a dále pak dodání dokumentace k nemovitosti, která bude sloužit jako záruka za úvěr – výpis z katastru nemovitostí, případně doklad o nabytí, jako je kupní nebo darovací smlouva.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele

Vyřízení úvěru je běžně realizováno do 7 dnů od dodání potřebných podkladů (dokumentace k úvěru). Vyplacení úvěru je standartním bezhotovostním převodem na bankovní účet. Za úvěr neplatíte žádné poplatky předem. Poplatek za schválení půjčky je zahrnut do splátek úvěru.

Úvěr bez zástavy nemovitosti

Pokud vám nevyhovuje tato nabídka úvěru se zástavou, můžete využít i další půjčku v nabídce EKVITA Kladno. Tou je úvěr bez zástavy nemovitosti. Bez zástavy vám spolčenost EKVITA Kladno může poskytnout půjčku od 10000 Kč do 100000 Kč. V tomto případě ale musíte předkládat potvrzení o příjmech a také je nutné doložit výpisy z nebankovního registru SOLUS a z bankovního registru CBCB. Úvěr je ale možné poskytnout i při záznamu v registru, případné záznamy jsou posuzovány individuálně při schvalování žádosti o půjčku.

Úvěr pro živnostníky
Název EKVITA Kladno
Celý název EKVITA Kladno
Popis Úvěr je poskytován bez dokládání příjmů, pouze proti zástavě nemovitosti, s ročním úrokem od 15% p. a., ve výši od 50.000,- až 20.000.000,- Kč, na dobu 1 roku – 5 let
Základní parametry
Od 50000 Kč
Do 20000000 Kč
RPSN 16,75 %
RPSN poznámka Při úvěru 200000 Kč na 5 roků zaplatíte celkem 290 208 Kč, pravidelná měsíční splátka bude 4757 Kč
Roční úrok 16,8 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 60 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email info@ekvita.cz
web www.ekvita.cz
Telefon 312 258 930
Adresa EKVITA Kladno, ulice Jateční 1195, Kladno, 27201
Info Jsme finanční skupina, která se 18let zabývá poskytováním nebankovních úvěrů a půjček. V počátcích jsme naše produkty nabízeli pouze regionálně v oblasti Kladenska a středních Čech. Postupným vývojem jsme se rozšířili do celých Čech, od roku 2010 i na Moravu a Slezsko.
Jak získat peníze
Jaké doklady Co je potřeba k získání úvěru pro živnostníky: nemovitost, kterou bude úvěr ručen, vyplnit a odeslat úvěrovou žádost (také můžete přímo volat INFOCENTRUM), projít naším schvalovacím procesem
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Zaměstnanecký úvěr - půjčka pro zaměstnance

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Pujcky praha

Vrátíme Vám 1/2 úroků zpět. Online Bez poplatků, až na 84 měsíců.

Půjčka 4000

Potřebujete rychle půjčku? Využijte naší půjčku na směnku.

Kratkodobe pujcky

Bez sankcí za předčasné splacení!

Okamžité půjčky

Nenahlížíme do registru. Nebankovní půjčky do 30 minut v hotovosti!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *