Půjčka na konsolidaci úvěrů a půjček

[ads-logo]

Nebankovní finanční společnost HK Investment z Hradce králové poskytuje různé půjčky a úvěry. Patří sem i půjčka na konsolidaci úvěrů a půjček. V takovém případě můžete sloučit všechny svoje jiné finanční závazky do jednoho. To vám přinese především zjednodušení splácení a díky konsolidaci pak můžete mít i mnohem nižší splátky. Je také možné díky konsolidaci prodloužit celkovou dobu splatnosti nebo případě získat i další finanční prostředky na vaše výdaje.

Parametry: Půjčka na konsolidaci půjček a úvěrů

Půjčka na konsolidace je poskytována bez nahlížení do registru. Neplatíte zde ani žádné poplatky předem. Díky konsolidaci můžete sloučit několik jiných půjček a úvěrů pouze do jediné. Sami si pak můžete navolit novou délku splácení (je možné prodloužit celkovou splatnost vašich závazků). Díky konsolidaci pak můžete každý měsíc ušetřit i několik tisíc korun.

Minimální výše půjčky na konsolidaci půjček a úvěrů je od 50000 Kč. Splatnost je možné nastavit od 48 měsíců až do 60 měsíců. Pokud byste si například půjčili 50000 Kč na dobu 48 měsíců, vaše pravidelná měsíční splátka bude 1667 Kč. Celkem tak za konsolidaci zaplatíte 80 016 Kč. RPSN je tedy 31,01% a celkový roční úrok bude 25,33%.

Co potřebujete k vyřízení konsolidace?

K vyřízení konsolidace půjček a úvěrů budete potřebovat dva doklady vaší totožnosti. Dále je požadováno zajištění – v tomto případě je požadována zástava nemovitosti. Budete tedy potřebovat předložit doklady o vlastnictví nemovitosti. To znamená list vlastnictví (výpis z katastru nemovitostí). Dále pak budete potřebovat ještě doklady k půjčkám a úvěrům, které by měli být předmětem konsolidace

Další půjčky a úvěr

V případě, že nepotřebujete řešit konsolidaci půjček, nebo si nechcete půjčovat se zástavou nemovitosti, máte i další možnosti, jak získat peníze. HK Investment poskytuje i další finanční nabídky:

Tip na zajímavý článek:  Jaké výhody přináší krátkodobá rychlá půjčka 30 dnů?

Běžný spotřebitelský úvěr – peníze můžete použít na cokoliv, nebo potřeba dokládat účel použití. Navíc finance můžete mít již do 24 hodin. I zde je požadováno zajištění nemovitostí, půjčit si můžete až 65% z její ceny.

Podnikatelský úvěr – až 10 miliónů korun na podnikání. Vyřízení podnikatelského úvěru je do 48 hodin. Úvěr je určen jak pro právnické osoby (firmy) tak i pro živnostníky (OSVČ). Možnost získat jak krátkodobý provozní úvěr (splatnost třeba jen 1 měsíc) tak i dlouhodobý úvěr na investice a rozvoj firmy.

Půjčky a úvěry Hradec Králové – půjčky pro zaměstnance, pro důchodce, pro matky na mateřské dovolené nebo i pro nezaměstnané na úřadu práce.

Půjčka na konsolidaci úvěrů a půjček
Název HK Investment
Celý název HK Investment spol. s r.o.
Popis Konsolidace nevýhodných půjček – úvěrů! Nabízíme Vám řešení problémů se splácením více úvěrů najednou.
Základní parametry
Od 50000 Kč
Do 90000 Kč
RPSN 31,01 %
RPSN poznámka PRSN 31,01 platí pro půjčku 50000 Kč na dobu 48 měsíců. Celkem zaplatíte 80 016 Kč, pravidelná měsíční splátka je 1667 Kč
Roční úrok 25,33 %
Splatnost úvěru
splatnost od 48 měsíců
splatnost do 60 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email info@hkinvestment.cz
web www.hkinvestment.cz
Telefon 773 689 614
Adresa HK Investment spol. s r.o., Velké náměstí 162, 500 03 Hradec Králové
Info HK Investment s.r.o. se sídlem 500 03, Hradec Králové, Velké náměstí 162/5, IČ: 28806573, zapsaná v oddíle C, vložce 26660 obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové.
Jak získat peníze
Jaké doklady Dva doklady totožnosti. Doklad o vlastnictví nemovitosti – list vlastnictví. Dokumenty od nevýhodných úvěrů (půjčkách), nejlépe s celkovým vyčíslením úvěru (není podmínkou).
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ne
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ne
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Rychlá SMS půjčka

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Pujcim penize

Potřebujete půjčit před výplatou? peníze ihned na účtu, bez registru.

Pujčka 5000 kč

Najděte si lepší půjčku v naší databázi půjček!

Pujcka brno

Peníze do 5 dnů. Bez poplatků. Předčasné splacení bez sankcí.

Pujčky bez poplatku registru ihned

Spočítejte si, o kolik se vám sníží měsíční splátka po konsolidaci.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *