STAR úvěr na podnikání, konsolidaci půjček nebo na cokoliv

[ads-logo]

Potřebujete získat peníze na podnikání? Plánujete rekonstrukci domu či bytu? Potřebujete řešit konsolidaci půjček nebo vám snad dokonce hrozí exekuce kvůli vašim dluhům? Nebankovní společnost CAPITAL-STAR vám v takovém případě může poskytnout úvěr STAR. Půjčíte si již od 100 tisíc korun, až do 10 miliónů korun. Neplatíte žádné poplatky předem a vyřízení úvěru je velmi rychlé. Peníze pak můžete splácet až 8 roků.

Parametry úvěru: STAR úvěr

Úvěr STAR je neúčelový nebankovní úvěr se zajištěním. Minimální výše úvěru STAR je 100000 Kč. Maximálně si pak můžete půjčit až 10 000 000 Kč. Splatnost pak může být od 12 měsíců do 96 měsíců. U tohoto úvěru navíc máte nízký roční úrok ve výši 18,9%.

Pokud byste si například vzali úvěr STAR na dobu 24 měsíců (tj. 2 roky), vaše pravidelná měsíční splátka bude 5036 Kč. Celkem tak na splátkách zaplatíte během dvou let částku 123 864 Kč. RPSN úvěru je tedy 24,39%. Roční úroková sazba je 18,90%.

Podmínky získání úvěru STAR

Základním předpokladem pro získání úvěru STAR je poskytnutí dostatečné zástavy. Jedná se o zajištěný úvěr. Za poskytnuté finanční prostředky se ručí nemovitostí. Může se jednat o rodinný dům nebo o byt v osobním vlastnictví nebo také o družstevní byt. Jako zástavu je možné použít i komerční nemovitost, podnikatelský objekt nebo třeba i rekreační objekt (chata, chalupa) nebo třeba stavební pozemek.

Maximální výše úvěru je 10 miliónů korun. Reálná částka, kterou si ale můžete půjčit, se odvíjí od ceny zástavy. Capital Star poskytuje úvěry do maximální výše 50% z aktuální tržní ceny zastavené nemovitosti.

K vyřízení úvěru budete potřebovat běžné osobní doklady a dále pak doklady k nemovitosti, která bude sloužit jako zástava. O úvěr můžete požádat prostřednictvím internetu nebo se můžete obrátit na infolinku 810 404 810.

Tip na zajímavý článek:  Rychlá půjčka do 10000 Kč v hotovosti

Další informace: STAR úvěr na podnikání, konsolidaci půjček nebo na cokoliv

Peníze, které získáte z tohoto úvěru, nejsou účelově vázané. Finanční prostředky je tedy možné použít na cokoliv – třeba právě na financování vašeho podnikání, nebo na rekonstrukcí nemovitosti nebo i na konsolidaci jiných půjček a úvěrů nebo třeba i na exekuce.

U úvěru si také můžete zvolit, jestli budete splácet pouze úroky nebo i půjčenou částkou. V prvním případě pak pravidelně každý měsíc hradíte pouze úroky a až na konci doby splatnosti v poslední splátce doplatíte i celou půjčenou částku. V takovém případě platíte v průběhu splácení podstatně nižší splátky než při klasickém splácení.

STAR úvěr na podnikání, konsolidaci půjček nebo na cokoliv
Název CAPITAL-STAR
Celý název CAPITAL-STAR s.r.o.
Popis S úvěrem na konsolidaci půjček si sloučíte více úvěrů od různých společností do jednoho a budete platit pouze jednu splátku, která bude nižší než všechny splátky, které platíte nyní.
Základní parametry
Od 100000 Kč
Do 10000000 Kč
RPSN 24,39 %
RPSN poznámka PRSN 24,39 platí pro úvěr 100.000 Kč na dobu 24 měsíců. Pravidelná splátka bude 5036 Kč, celkem zaplatíte 123 864 Kč
Roční úrok 18,9 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 96 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Úvěr nebo jeho část lze kdykoliv předčasně splatit bez jakýchkoliv úrokových sankcí, pouze za poplatek
Kontakty
email infostaruver@capitalstar.cz
web www.capitalstar.cz
Telefon 810 404 810
Adresa CAPITAL-STAR s.r.o., Nákladní 1060, 415 01 Teplice
Info Společnost CAPITAL-STAR s.r.o. vznikla jako nástupce společnosti LEASING-STAR spol. s r.o. Teplice. Přebírá činnost zabývající se poskytováním nebankovních úvěrů pro občany a podnikatele. Navazuje tak na tradici při poskytování finančních produktů již od roku 1991.
Jak získat peníze
Jaké doklady Fyzická osoba – starší 18 let, právnická osoba, cizí státní příslušník s trvalým nebo dlouhodobým pobytem na území ČR. Úvěr lze získat max. do 50% tržní hodnoty nemovitosti.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Čím jsou charakteristické půjčky do výplaty?

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčka 20000

Výhodné Půjčky! Nechcete naletět podvodným firmám na půjčky? Půjčky bezpečně v aukci.

Peníze na ruku ihned

Půjčka 1/2 úroků vrátíme. Na cokoliv až do 150.000 Kč Splatnost na dobu 84 měsíců.

Rychlá půjčka na ruku hned

45 dní 0% úrok. Při nákupech nad 3000 Kč za měsíc vedení zdarma!

Pujcky ostrava

Peníze do 24 hodin od podepsání. Nehledíme na registr ani exekuci.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *