Rychlá půjčka do 10000 Kč v hotovosti

[ads-logo]

Rychlá nebankovní půjčka do 10000 Kč v hotovosti, právě taková je nabídka od společnosti WPP Financial. Můžete si rychle, ihned půjčit až 10 tisíc korun. Peníze navíc dostáváte vyplaceny v hotovosti, na ruku. Splácet je pak můžete 1 – 4 měsíce. Půjčky jsou poskytovány bez registru, a šanci získáte peníze ihned má každý. Peníze v hotovosti můžete mít už do 30 minut. Rychlá půjčka do 10000 Kč od WPP je určena především pro ty kdo žijí v oblasti Jihomoravského a Olomouckého kraje.

Parametry půjčky: Rychlá půjčka do 10000 Kč v hotovosti

Deset tisíc korun v hotovosti vám nabízí nebankovní společnost WPP Financial s.r.o., která sídlí v Brně. Nabídka rychlé hotovostní půjčky je určitě zajímavá alternativa k nabídkám jiných společností, které poskytují třeba půjčky přes SMS.

Úvěr v hotovosti od WPP Financial můžete mít již od 4000 Kč. Maximálně si pak můžete půjčit až 10000 Kč. Splatnost půjčky pak může být 1 – 4 měsíce. Splátky se hradí pravidelně každý měsíc.

Pokud byste se například rozhodnuli pro půjčku 10.000 Kč na dobu 4 měsíce, budete každý měsíc splácet částku 3995 Kč. Celkem za celou dobu splácení uhradíte částku 15980 Kč. RPSN je ta ve výši 965,47%, roční úroková sazba je již od 7,2%.

Podmínky poskytnutí úvěru od WPP

Půjčku v hotovosti do 10.000 Kč poskytuje WPP Financial především pro ty, kdo mají nějaký pravidelný, stálý měsíční příjem. Při žádosti o půjčku je tedy nutné doložit vaše příjmy. Minimální hranice příjmu je ale velmi nízká, šanci získat peníze mají i ti, kterým banka půjčit nechce.

Dalším předpokladem pro schválení úvěru je pak i to, že proti vám nesmí být vedena žádná exekuce. K vyřízení půjčky nepotřebujete bankovní účet (půjčka bez účtu v bance), peníze jsou vypláceny v hotovosti a na ruku. Neplatíte ani žádné poplatky předem.

K vyřízení půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz a dále druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas). Dále je potřeba doložit váš příjem. Třeba pomocí výplatní pásky, výpisu z bankovního účtu, potvrzení o příjmu, důchodový výměr nebo třeba faktury, pokud pracujete jako OSVČ. Pro schválení půjčky je potřeba, aby váš minimální čistý měsíční příjem byl alespoň 10 tisíc korun.

Tip na zajímavý článek:  Hotovostní půjčka Provident

Další informace – Rychlá půjčka do 10000 Kč v hotovosti

Půjčka v hotovosti je určena nejenom pro zaměstnance se stálým příjmem ze zaměstnání, o peníze si mohou požádat i důchodci nebo matky na mateřské dovolené. Pokud jste důchodce, pro získání půjčky v hotovosti vám postačí předložit výši vašeho důvodu. Pokud jste doma na mateřské nebo rodičovské dovolené, pak je nutné pro schválení úvěru předložit potvrzení o výši dávek, které vám jsou vypláceny.

Pokud potřebujete půjčit více peněz, více než 10000 Kč v hotovosti, i to je možné. WPP Financial s.r.o. kromě hotovostního úvěru nabízí i možnost uzavřít půjčky se zástavou nemovitosti. V takovém případě dostanete minimálně 50000 Kč a můžete splácet až 120 měsíců.

Rychlá půjčka do 10000 Kč v hotovosti
Název WPP Financial
Celý název WPP Financial s.r.o.
Popis Veselá půjčka – peníze do 30 minut, nenahlížíme do registrů, bezúčelová půjčka. Půjčky bez náhledu do registru a bez poplatku předem. Půjčku vyplácíme do třiceti minut
Základní parametry
Od 4000 Kč
Do 10000 Kč
RPSN 965,47 %
RPSN poznámka RPSN 965,47% platí pro půjčku 10.000 Kč na 4 měsíce, každý měsíc budete splácet 3995 Kč, celkem zaplatíte 15980 Kč
Roční úrok 7,2 %
Splatnost úvěru
splatnost od 1 měsíc
splatnost do 4 měsíce
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Pokud chcete kdykoliv v průběhu splácení půjčku předčasně doplatit, je nutné o tomto kroku společnost informovat (telefonicky, e-mailem či poštou). Společnost si neúčtuje žádnou sankci.
Kontakty
email info@rychle-finance.cz
web www.veselapujcka.cz
Telefon 542 210 400
Adresa WPP Financial s.r.o., Veselá 199/5, 602 00 Brno
Info WPP Financial s.r.o., sídlo: Veselá 199/5, 602 00 Brno, IČO: 292 02 884, DIČ: CZ29202884, ID datové schránky: p7pnaqz, telefon: +420 542 210 400, +420 739 102 861, e-mail: info@rychle-finance.cz, Bankovní spojení: Fio banka, a. s.
číslo: 2400229858/2010
Jak získat peníze
Jaké doklady občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas), doklad o prokázání měsíčního příjmu (výplatní páska, potvrzení o příjmu, faktury atd.)
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Rychlá půjčka

Rychle a jednoduše peníze pro vás. Půjčte si peníze od ČSOB.

Půjčky opava

Půjčka online až 500.000. Potřebujete peníze a banky Vám nepůjčí? Bez registrů do 24 hodin.

Okamžitá sms půjčka

Spočítejte si úsporu z ceny zemního plynu. Neplaťte více než musíte.

Půjčky do 5000

Jednoduchá smlouva, bez ručitele. Peníze do 48 hodin, bez registrů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *