Banka 0600! Víte co to znamená?

Kdo je banka 0600? Jedná se o Moneta Money bank. Tedy o poměrně známou, zajímavou a vyhledávanou banku na našem trhu. Právě ta dané číslo účtu aktivně používá. Nejdeme ho nejenom v rámci vnitrostátního platebního styku, ale i v rámci mezinárodního platebního styku.

Několik informací o bance

Pokud vás zajímalo to, čím je banka 0600 charakteristická, podívejte se spolu s námi na několik zajímavých a klíčových informací, které se k ní samotné přímo vážou. Mezi to nejdůležitější rozhodně patří to, že je banka na našem trhu již celou řadu let. K tomu se logicky vážou četné výhody spojené především s tím, že má zkušenosti, dobré zázemí, ale i bohatou nabídku bankovních služeb a bankovních produktů.

Dnes proto patří mezi největší peněžní bankovní ústavy i u nás. Podíváme-li se na to, co konkrétně může nabídnout, pomůže nám k tomu charakteristika uvedena na webu: „Je univerzální bankou, která disponuje jednou z nejširších sítí poboček a bankomatů v ČR a rychle roste. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky. Její velkou výhodou je, že je součástí jedné z největších a nejsilnějších společností na světě. Moneta Money bank má diverzifikované portfolio průmyslových i finančních firem, které generují vlastní finanční aktiva.

Tip na zajímavý článek:  Jaká pozitiva přinese Airbank přihlášení na účet?

Jaké produkty nám banka 0600 nabídne?

Základní charakteristiku Moneta Money bank tedy máme zmapovánu a můžeme se podívat i na to, jaké konkrétní produkty nám vlastně může nabídnout. Zde rozhodně potěší to, že se orientuje nejenom na běžné občany, ale orientuje se také na firemní klientelu. Základem nabídky jsou jistě služby spojené se správou našich peněz, kam patří běžné bankovní účty. Druhou cestou však mohou být také spořicí produkty. Těch nabídne banka hned několik a kromě nejvyhledávanějších spořicích účtů jsou zajímavou cestou také tyto:

U banky si lze také půjčit peníze

Není té jenom zpráva peněz, protože banka 0600 se specializuje i na jejich půjčování. Zde musíme podotknout, že to nejsou jenom běžné neúčelové půjčky. Jsou to i úvěrové produkty účelové. Do banky tak můžeme zajít ve chvíli, kdy chceme financovat třeba nákup našeho nového, stejně jako našeho ojetého auta. Tím ale možnosti nekončí. V nabídce jsou také produkty pro toho, kdo plánuje vlastní bydlení. Dostupné hypotéky jsou určené těm, kdo chtějí nemovitost kupovat, stavět, nebo jenom rekonstruovat.

Abychom byly v našich výčtech objektivní, je třeba ještě zmínit nabídku karet, především potom těch kreditních. Moneta Money bank nám však umožní vstoupit také do světa investic, nebo online či na pobočkách sjednat výhodnou pojistku. Ta nemusí být nutně spojena s ochranou našich splátek, jelikož se může týkat jak nás jako osob, tak i našeho movitého nebo nemovitého majetku.

Tip na zajímavý článek:  Víte, jaké lze použít úvěry na sloučení půjček?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *