Emmas Credit – co nabídne a pro koho?

Přijde vám, že se v nabídce nebankovních společností již nevyznáte? Podívejte se spolu s námi do segmentu těch, které nabídnout takzvané mikropůjčky. Zde je ideálním představitelem třeba Emmas Credit . Zajímá-li vás, co tento typ úvěru nabídne, podívejte se spolu s námi na drobnou recenzi. Po ní vám bude jasné, zda je tento typ půjčky i pro vás.

Začneme výhodami, které Emmas Credit nabídne

Ty hlavní se týkají úrokových sazeb. Pravdou je, že ty klasické se pohybují okolo třiceti procent měsíčně. Lze si je ale zajímavě snížit. Jak na to? Stačí, abyste si o peníze zažádali poprvé. V takovém případě si pro vás Emmas Credit připravila možnost získat slevu ve výši 200 Kč. Tu lze využít hned dvěma různými způsoby. Tím prvním je to, že danou slevu využijete na získání první půjčky zdarma. Stačí, abyste si půjčili 1 000 Kč na dobu 20 dní.

Druhá možnost, jak tuto slevu využít je ta, kdy si 200 Kč odečtete od vašeho standardního úroku. V takovém případě si můžete požádat o libovolnou částku na libovolně dlouhou dobu. Volba konkrétní možnosti je samozřejmě na vás samotných.

Kolik si lze půjčit?

Protože jsme se nabízených částek už lehce dotkli, je třeba se na ně podívat konkrétně. Nejmenší sumou, kterou si můžete vzít, je 500 Kč. Nejvyšší jsou 3 000 Kč. Je pravou, že u konkurenčních poskytovatelů jsou sumy výrazně vyšší. Na druhou stranu v době, kdy mikropůjčky začínaly, byly takové sazby naprostým standardem a mnohým vyhovovaly. Délka splatnosti je tradiční. Začíná na pěti dnes a končí na lhůtě jednoho celého měsíce. S upozorněním, že poslední den splatnosti musí vycházet vždy na pracovní den.

Tip na zajímavý článek:  Kolik peněz nám nabídne Emmas credit?


Kdo si může požádat?

Nezapomínejte na to, že každá půjčka má své podmínky získání. Ani Emmas Credit není v tomto směru žádnou výjimkou. Mezi jedny z podmínek patří třeba nutnost vlastnit emailovou adresu, stejně jako mobilní telefon s funkčním číslem. Dále je třeba splnit toto:

  • Být plnoletý
  • Mít tuzemské státní občanství
  • Mít bankovní účet v české bance, vedený na naše jméno

Z tohoto tedy jasně vyplývá, že pokud je něco, co dokládat nemusíme, je to třeba náš příjem, stejně jako se nemusíme bát třeba toho, že by bylo nahlíženo do registrů. Problém se získáním tedy u Emmas Credit nemají ani problémoví klienti, ani klienti bez práce.

Peníze na cokoliv

Na závěr musíme zmínit i to, že získané peníze lze využít skutečně na cokoliv. Nejste nijak omezeni využitím a rozhodně není nic neobvyklého, použít peníze třeba na řešení své finanční situace. To ostatně předpokládá i samotný poskytovatel, který uvádí: „Rychlá půjčka je snadný způsob, jak získat peníze pro okamžitou potřebu, když se Vám jich zrovna nedostává. Určitě se Vám už někdy v minulosti stalo, že bylo nutné co nejrychleji uhradit nějaký neočekávaný výdaj a výplata byla dva týdny daleko. „

Tip na zajímavý článek:  Proč nebankovní půjčku?
Emmas Credit - ziskejte pujcky ihned
Emmas Credit – půjčka ihned k dispozici na vašem účtu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *