Co nám může nabídnout Kredito24 půjčka?

Kredito24 půjčka
Kredito24 půjčka

Na současném trhu mikropůjček je několik desítek společností, které nabízejí své služby všem, kteří chtějí možnost jednoduchého a rychlého získání peněz. Výjimkou v tomto směru není ani Kredito24 půjčka, která se může řadit mezi kvalitní, prověřené a rozhodně i dobře hodnocené možnosti. Je to dáno také zázemím, jelikož společnost je dceřinou společností firmy Kreditech SSL Holding GmbH, která má pobočku v Německu. To samozřejmě znamená precizní služby ve všech ohledech.

I díky tomu můžeme půjčku hodnotit převážně pozitivně. Pojďme se podívat na její charakteristiku.

Kolik peněz nám Kredito24 půjčka nabídne?

To hlavní, co nás zcela určitě zajímá, jsou dostupné částky, které nám může tato společnost nabídnout. V daném směru je určitě z čeho vybírat, jelikož startovní suma začíná na částce příjemných 1 000 korun českých. Z ní se ale lze dostat mnohem výše, a to až na 15 000 korun českých. Zde je ale třeba podotknout, že tolik je určeno pouze pro opakované žadatele. Jelikož maximum pro nového klienta jsou 4 000 korun českých. Jakákoliv částka je poté spojena s termínem splatnosti. Ten začíná na jednom jediném dni, přičemž maximum je doba jednoho měsíce, tedy 30 dní. Samozřejmostí je možnost si daný termín v případě potřeba také prodloužit.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky v akci: TOP 8 únorových nabídek

Co se děje po žádosti?

Pokud se rozhodnete si o danou půjčku požádat, je třeba vědět i to, jaký je postup. V tomto směru si nejdříve zvolíte právě kombinaci částky a splatnosti a vyplníte krátký formulář samotné žádosti. Jakmile je odeslán, je třeba ověřit váš bankovní účet, a to zasláním korunového poplatku na účet společnosti. Tím je potvrzena jak žádost, tak i váš bankovní účet. Následně dojde k samotnému schválení a k tomu, že vám budou odeslány peníze, a to již do 15 minut. To vše bez toho, abyste museli cokoliv dokládat. Díky tomu vyřídíte půjčku pohodlně z pohodlí vašeho domova.

Bleskové vyřízení je samozřejmostí

Co rozhodně můžete očekávat, to je jistota velmi rychlého vyřízení. V daném směru budeme citovat ze stránek společnosti, kde je uvedeno toto: „Využíváme vlastní, plně automatizovaný systém pro posuzování žádostí o půjčku a průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund.“ A to je jasný důkaz toho, že daný systém zkrátka funguje. Navíc si můžete být jisti i dalšími pozitivy, které se k půjčce Kredito24 vážou. Jedná se třeba o:

  • Možnost požádat si kdykoliv
  • Získat peníze bez registrů
  • Možnost splatit i před datem splatnosti
  • Využívat pro správu mobilní aplikaci
Tip na zajímavý článek:  Co je to RPSN?

Kdy je půjčka vhodná?

Ideálně ve chvíli, kdy potřebujeme půjčit na řešení našich krátkodobých finančních problémů, ať už jsou jakékoliv. Na co však v tuto chvíli musíme upozornit, to jsou poměrně vysoké úroky.

Ty činí v případě čtyřtisícové půjčky i 1 200 korun českých. Je tedy vhodné vše raději promyslet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *