Proč je mezi lidmi Via SMS půjčka tak oblíbená?

Půjčky před výplatou jsou mezi lidmi stále oblíbenější. Via SMS půjčka je mezi nimi výjimečná vysokým úvěrovým limitem pro nové klienty i velmi nízkou minimální hranicí půjčky. Využije ji široké spektrum klientů a body jí přidává i velmi vysoké procento schválených žádostí.

Via SMS půjčka patří mezi půjčky neúčelové. Jinými slovy půjčí vám na cokoliv bez zbytečných otázek, což je v dnešní době kladoucí důraz na diskrétnost a soukromí, velmi důležitým pozitivem. Vše vyřídíte pohodlně online přes internet na vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. Tady je nutné uvést do širších souvislostí název Via SMS půjčka. Třípísmenná zkratka v tomto případě neodkazuje na možnost žádosti odeslání jednoduché textové zprávy, ale jejím cílem je vypíchnutí rychlosti a spolehlivosti této služby – tzn. stejných vlastností, jaké má klasická SMSka.

Malá půjčka už od 100 Kč

Ale to už jsme odbočili. Podívejme se teď na základní parametry této služby. Via SMS půjčka není ve světě poskytování rychlých úvěrů žádným nováčkem. Její provozovatel vlastní prosperující pobočky také v Lotyšsku, Španělsku, Litvě, Švédku a Polsku. Via SMS půjčka je také členem prestižní Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, která garantuje svým klientům vstřícné jednání a maximálně flexibilní a transparentní služby.

Můžete si půjčit částku od pouhých 100 Kč (třeba na vykrytí malých nedoplatků na debetní či kreditní kartě) až po 20 000 Kč bez ručitele či zástavy. U půjček do 4999 Kč dokonce nemusíte podepisovat žádnou papírovou smlouvu, postačí potvrzení identity přes SMS a zaslání fotografií identifikačních dokladů. Novým klientům je povolen limit 8 000 Kč, který se s každou další půjčkou navyšuje právě až na výše zmíněných 20 000 Kč. První půjčka je zdarma.

Tip na zajímavý článek:  Co nám mohou nabídnout půjčky Topfinanc?

Termíny pro splacení se pohybují od 7 do 30 dnů, ale v případě potřeby je možné tuto lhůtu i prodloužit, a to opakovaně. Je však třeba počítat s příslušným poplatkem. První prodloužení nebo odložení splátky zdarma Via SMS půjčka neposkytuje.

Rychlá výplata peněz na účet

A jak rychle své peníze dostanete? Zaměstnanci jsou k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 19:00, v sobotu pak od 10:00 do 16:00, pokud se tedy při své žádosti o půjčku vejdete do těchto termínů, můžete mít peníze na účtě ještě týž den. Podmínkou je vlastnictví účtu u některé velkých českých bank:

  • Komerční banka
  • Fio banka
  • Raiffeissen bank
  • MONETA Money bank
  • ČS Česká spořitelna

Jestliže máte bankovní účet vedený jinde, očekávejte výplatu obvykle následující pracovní den (zákonná lhůta je 2 dny).

Měli byste vědět: Registrační ověřovací poplatek 1 Kč na účet poskytovatele se hradí ještě před schválením žádosti o půjčku, tzn. je součástí povinné registrace. Bez něj není možné o půjčku žádat.

Via SMS půjčku registry nezajímají

Služba nenahlíží do registrů a jediným limitujícím faktorem tak zůstává dluh po termínu splatností u jiných poskytovatelů půjček. U Via SMS půjčky oceníte při opakovaných žádostech také přehledný on-line profil, ve kterém jednoduše vyberete parametry nové půjčky bez opakovaného ověřování identity nebo bankovního účtu. Opakované půjčování je tedy skutečně snadné.

Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčka nabízí ihned ideální řešení
Via SMS půjčka
Název poskytovatele Via SMS s.r.o.
Popis půjčky Malá půjčka už od 100 Kč pro pokrytí nečekaných výdajů.
Základní parametry
Od 100 Kč
Do 20 000 Kč
RPSN 1 270 % p.a.
RPSN poznámka 0,15% pro první půjčku zdarma včetně registračního poplatku 1Kč
Roční úrok od 0 %
Způsob poukázání převod
První půjčka zdarma ano
Potřebné dokumenty OP
Splatnost úvěru
splatnost od 7 dní
splatnost do 30 dní
předčasné splacení ano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věk 20-68 let
občanství ČR
bankovní účet ano
zaměstnán ne
Kontakty
email info@viasms.cz
web www.viasms.cz
Telefon 225 991 500
Adresa Via SMS s.r.o., Lazarská 1719/5, 110 00 Praha 1 – Nové Město, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez poplatků ano

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.