Zajištěný spotřebitelský úvěr Creditas na cokoliv

[ads-logo]

Družstevní záložna Creditas nabízí celou řadu finančních služeb a produktů. Nabídka této družstevní záložny je podobná jako od banky. Můžete zde mít běžný osobní účet bez poplatků, výhodný spořicí účet se zhodnocením až 3,5% ročně nebo termínovaný vklad se ziskem až 4,3% ročně. V nabídce družstevní záložny Creditas je pak i spotřebitelský úvěr na cokoliv. Ten nabízí až 1 880 000 Kč na dobu 10 roků.

Parametry: Spotřebitelský úvěr Creditas na cokoliv

Tento nebankovní úvěr vám nabízí družstevní záložna Creditas. Je to spotřebitelský úvěr, tedy půjčené peníze můžete použít na cokoliv. Není žádné omezení, za co byste mohli nebo nemohli půjčené finanční prostředky utratit.

Půjčka je k dispozici od 10000 Kč. Maximální limit je pak 1 880 000 Kč. Splácet pak můžete od 12 měsíců nebo až 10 roků (120 měsíců). Úvěr společnosti Creditas nabízí výhodnou úrokovou sazbu. Za půjčku platíte nízký úrok, jenom 12,0%.

Pokud byste si například půjčili 400 000 Kč na 10 roků, spláceli byste pravidelně každý měsíc částku 5740 Kč. Celkem (včetně poplatků a úroků) byste tedy zaplatili 696 900 Kč. To představuje RPSN u této půjčky ve výši 13,3% a roční úrok 12%. Za úvěr se platí poplatek za poskytnutí, v tomto případě by se jednalo o 8000 Kč a dále pak poplatek 100 Kč za ověření v registru.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Spotřebitelský úvěr Creditas se poskytuje jako zajištěný úvěr. To znamená, že aby vám byl úvěr schválený, musíte za něj ručit prostřednictvím zástavy nějaké obytné nemovitosti. Případně je možné ručení i jinou formou – například vkladem (mohlo by se jednat o termínovaný vklad, stavební spoření nebo spořicí účet).

Jak získat úvěr

Spotřebitelský úvěr Creditas si můžete vyřídit přímo na pobočce družstevní záložny Creditas. Tyto pobočky najdete ve městech: Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chotěboř, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha-Anděl, Praha-centrum, Prostějov, Přerov, Šumperk, Tábor, Třebíč, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín.

Tip na zajímavý článek:  Malá SMS půjčka

Nebo můžete kontaktovat bezplatnou telefonní linku a domluvit si schůzku s některým obchodním zástupcem této družstevní záložny.

Pro vyřízení úvěru je dále potřeba předložit potvrzení o vašich příjmech nebo daňové přiznání a také občanský průkaz. Předpokladem poskytnutí úvěru je také založení osobního účtu u této družstevní záložny. Ten je ale bez poplatků, takže by vás neměl nijak omezovat. Založením osobního účtu se automaticky stáváte i členem družstevní záložny. Členství jako takové vás ale k ničemu nezavazuje, jedná se spíše jen o formální krok (který je daný platnými zákony, které regulují činnost družstevních záložen).

Zajištěný spotřebitelský úvěr Creditas na cokoliv
Název CREDITAS
Celý název Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo
Popis Úvěr je bezúčelový, nejste při jeho využití nijak omezeni. Za úvěr ručíte např. obytnou nemovitostí či vkladem. Úvěr až 1 880 000 Kč, splatnost až 10 let.
Základní parametry
Od 10000 Kč
Do 1880000 Kč
RPSN 13,3 %
RPSN poznámka RPSN 13,3% platí při úvěru 400 tisíc korun na dobu 10 roků. Celkem tedy zaplatíte 696 900 Kč (splátky + úroky + poplatky).
Roční úrok 12 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 120 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je 4 % z výše předčasně splacené částky úvěru
Kontakty
email info@creditas.cz
web www.creditas.cz
Telefon 800 888 009
Adresa Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo, tř. Svobody 1194/12, 779 00 Olomouc
Info Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo, tř. Svobody 1194/12, 779 00 Olomouc, zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soud v Ostravě, oddíl Dr, vložka 5022, IČ: 634 92 555, DIČ: CZ63492555
Jak získat peníze
Jaké doklady Potvrzení o výši příjmů nebo daňové přiznání (při předkládání daňového přiznání vč. příloh, nutno doložit také doklad o zaplacení daně a čestné prohlášení o pohledávkách vzhledem k FÚ, ČSSZ a zdravotní pojišťovně) a občanský průkaz.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ne
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Půjčka bez ručení i pro důchodce nebo ženy na mateřské

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Peníze na ruku ihned

Bezproblémová a rychlá půjčka, peníze můžete použít na cokoliv.

Sms pujčky rychle

Buďte pohodlní a ušetřete poplatky! Vyřiďte si refinancování z domova.

Půjčka bez dokazování příjmů

Stačí jeden několik dokladů. A peníze jsou doma!

Pujcka do 15000

Půjčky bez příjmu a reg. Snadná cesta k penězům pro všechny. Vyřešíme Vaše problémy online.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.