GB online půjčka

GB online půjčka je flexibilní úvěr, který nabízí možnost získat peníze do 24 hodin. U této půjčky si můžete požádat o částku od 1 do 10 tisíc korun. Peníze pak splácíte za 14 – 21 dní. Mezi hlavní výhody, jaké má GB online půjčka, patří především to, že je bez potvrzení o příjmu, bez ručitele, bez ověřování registrů a také bez osobní schůzky. Pokud je vám minimálně 18 let, pak si peníze můžete půjčit do 24 hodin.

Parametry půjčky: GB online půjčka

GB online půjčka spadá do kategorie rychlých půjček do 10 tisíc korun. Podobně jako i jiné společnosti, které se zaměřují na tento typ půjček (namátkou třeba finská Ferratum půjčka, půjčka Via SMS nebo třeba Kouzelná půjčka), i GB online půjčka vám nabízí možnost velmi snadno a bez papírování rychle získat až 10 tisíc korun.

Základní parametry tohoto úvěru jsou: půjčit si můžete 1000 – 10000 Kč. Nejsou zde pravidelné splátky, ale celou půjčenou částku hradíte na konci doby splatnosti. Tedy buď za 14 dní (2 týdny) nebo za 21 dní (3 týdny).

Pokud byste si tedy GB Finance půjčili jeden tisíc korun na dobu 2 týdny, budete celkem splácet 1200 Kč. Za půjčku tedy platíte navýšení 200 Kč. RPSN GB online půjčky je tedy 1149,76%. Pokud byste si takto peníze půjčovali celý rok, zaplatili byste za půjčku 1000 Kč celkem 5200 na úrocích.

Podmínky a doklady pro vyřízení GB online půjčka

Vyřízení GB online půjčky je velmi snadné. Nepotřebujete téměř žádné doklady, nemusíte nikam chodit. Vše se dá velmi snadno a rychle vyřídit jen přes internet, nebo se případně můžete obrátit na pobočku společnosti GB Finance, kterou najdete v centru Ostravy u Mostu Miloše Sýkory na ulici 28. října 286/10.

K vyřízení půjčky potřebujete platný občanský průkaz, bankovní účet a telefon. Další podmínkou je pak to, aby vám bylo minimálně 18 roků. Nakonec ještě potřebujete mít trvalé bydliště někde na území České republiky (nesmíte mít ale trvalé bydliště na obecním úřadě).

Tip na zajímavý článek:  Potřebujete půjčit? Sjednejte si půjčku z pohodlí domova!

Další půjčky od GB Finance

Kromě rychlé GB online půjčky s výplatou peněz do 24 hodin, nabízí tato nebankovní společnost i další finanční produkty.

Je to například i PROFI půjčka. U té si můžete půjčit až na 72 měsíců. Jedná se o úvěr kde je požadováno ručení nemovitostí – tedy byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, rodinným domem, chatou, pozemkem, komerční nemovitostí.

GB Finance dále poskytuje i půjčky na exekuce nebo na vyplacení exekuční dražby. I v tomto případě se jedná o půjčky, kde je podmínkou získání úvěru zástava nemovitosti (k ručení ale může být použita i jiná nemovitost než ta, které se týká případná exekuce).

Obecně tedy GB Finance poskytuje různé nebankovní půjčky bez registru a bez poplatku, ihned a na cokoliv. V případě GB online půjčky si pak můžete půjčit peníze i bez dalšího ručení nebo bez dokladů o příjmech.

GB online půjčka
Název GB Finance
Celý název GB Finance and Investment a.s.
Popis Využijte naší flexibilní nabídky a online půjčky do 24 hodin od jejich schválení. GB Finance Vám půjčí od 1000 – 10 000 Kč na období 14 a 21 dnů.
Základní parametry
Od 1000 Kč
Do 10000 Kč
RPSN 1149,76 %
RPSN poznámka PRSN 1149,76% platí pro půjčku 1000 Kč na 2 týdny. Po dvou týdnech budete vracet částku 1200 Kč
Roční úrok 617,15 %
Splatnost úvěru
splatnost od 14 dní
splatnost do 21 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email info@gbfinance.cz
web www.gbfinance.cz
Telefon 591 141 439
Adresa GB Finance and Investment a.s., 28. října 286/10, 702 00 Moravská Ostrava
Info GB Finance and Investment a.s., 28. října 286/10, 702 00 Moravská Ostrava, IČ: 29385172, DIČ: CZ29385172, Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl B, vložka 4468, Společnost je registrována u Úřadu na ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00041178
Jak získat peníze
Jaké doklady Klient musí být starší 18 let, klient musí mít trvalé bydliště v ČR (ne na obecním, nebo městském úřadu)
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ano
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ano
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčky na směnku bez poplatků, bez registru, bez zástavy

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčka 4000 ihned

Sleva až 50% z úrokové sazby. Pohodlné vyřízení online!

Půjčka 5000 ihned

Vyřiďte si hypotéku z domova! Rychle, snadno a bez poplatků.

Nebankovní půjčky ostrava

Až 50000 v hotovosti na pobočce. Neplatíte žádné poplatky předem!

Peníze ihned

Chci rychle 100 000 Kč. Nebankovní půjčky bez ručitele Online žádost za 5 minut

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *