Osobní půjčka bez poplatků předem

Líbila by se vám půjčka, u které neplatíte žádné poplatky předem a která má velmi nízký úrok? Právě taková je CAC půjčka. Úrok je již od 10% (roční úroková sazba). Neplatíte žádné poplatky předem a půjčené peníze můžete použít na libovolné účely. Úvěr je dostupné pro podnikatele i pro všechny běžné občany. Půjčit si může každý, kdo splní podmínky poskytnutí úvěru. Jaké jsou podmínky a kolik vás tato půjčka bude stát?

Parametry úvěru: Osobní půjčka bez poplatků předem

Osobní půjčka bez poplatků předem je nabízena nebankovní firmou CAC CREDIT a.s.  Základní výše úvěru může být od 50000 Kč až do 300000 Kč. V případě půjčky se zástavou nemovitosti pak je možné získat až 1 milión korun (vyplácí se až 70% z aktuální tržní ceny dané nemovitosti).

Splatnost půjčka je možné nastavit od 6 měsíců (krátkodobá půjčka) nebo až na 48 měsíců (střednědobý úvěr). Pokud si vypůjčíte například 50 tisíc korun na dobu 6 měsíců, vaše pravidelná měsíční splátka bude 8788 Kč. Celkem tak na splátkách zaplatíte 52728 Kč. RPSN půjčky je 10,90% a roční úroková sazba bude 10,90%. Neplatíte žádné poplatky. Ani předem ani po schválení půjčky.

Jak získat půjčku bez poplatků předem?

Tato půjčka je určena pro všechny běžné občany, pro podnikatele i pro nepodnikatele. Musí vám být minimálně osmnáct roků a musíte mít občanství České republiky. K vyřízení úvěru budete dále potřebovat kopii platného občanského průkazu, kopii výpisu z bankovního účtu, dokumenty související s doložením majetku jako je výpis z katastru nemovitostí, případně další dokumenty.

Pokud budete tento úvěr žádat jako podnikatel (firma, živnostník, OSVČ) musíte také překládat kopie platných osobních dokladů. V případě právnické osoby (firmy) je pak nutné předložit doklady všech jednatelů společnosti. Dále také výpis z bankovního účtu a výpis z obchodního rejstříku.

Tip na zajímavý článek:  Hotovostní půjčka se zárukou spokojenosti

Půjčka se zástavou

U půjčky se zástavou nemovitosti může být k ručení použita zkolaudovaná nemovitost (tj. může to být například rodinný dům, bytová jednotka nebo celý bytový dům. Podmínkou pak je, aby daná nemovitost nebyla zastavena, a musí být sjednáno pojištění.

Další formy ručení za půjčku mohou být směnky, ručitelská prohlášení nebo zajišťovací převody práv. Nebo také notářský zápis se svolením k přímé vykonatelnosti nebo i jiné formy ručení.

Vyplácení exekuce

CAC CREDIT a.s. poskytuje také služby pro dlužníky v exekučním řízení. Je zde možnost vyřešení exekuce, jejího vyplacení. Společnost vás také může zastupovat při jednání s exekutory. Překážkou ani není několik různých exekucí, které probíhají souběžně nebo u různých exekutorů.

Osobní půjčka bez poplatků předem
Název CAC CREDIT
Celý název CAC CREDIT a.s.
Popis Výhodná úroková sazba již od 10% ročně. Peníze na cokoliv bez nutnosti dlouhodobě spořit. Neplatíte poplatek za zpracování půjčky. Vyřízení půjčky je rychlé a jednoduché.
Základní parametry
Od 50000 Kč
Do 300000 Kč
RPSN 10,9 %
RPSN poznámka RPSN 10,9ˇplatí pro půjčku 50.000 Kč na 6 měsíců, pravidelná měsíční splátka bude 8788 Kč, celkem zaplatíte 52728 Kč
Roční úrok 10,9 %
Splatnost úvěru
splatnost od 6 měsíců
splatnost do 48 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email info@caccredit.cz
web www.caccredit.cz
Telefon 601 593 889
Adresa CAC CREDIT a.s., Holečkova 777/39, 150 00 Praha 5
Info CAC CREDIT a.s., Holečkova 777/39, 150 00 Praha 5, akciová společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 14521, IČ 284 39 988.
Jak získat peníze
Jaké doklady Kopie platného občanského průkazu žadatele + partnera, příp. spoludlužníka. Kopie výpisu banky s číslem účtu, na který mají být finanční prostředky poskytnuty. Dokumenty související s doložením majetku: aktuální výpis z katastru nemovitostí, případně nabývací tituly k majetku.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Půjčky a úvěry na exekuce

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Pujcka 15 tisíc kč pro nezaměstnané

Řešíme vaše potřeby. Půjčte si u profesionálů!

Půjčka 20000

Seriózní půjčka pro Vás – Bez zkoumání registrů, Bez ručení. Do 12 hodin, do 1mil. Pro všechny.

Hotovost do několika hodin ihned

Úvěry od bank, nebank i investorů. Najdeme řešení pro všechny. Zkuste

Půjčky jihlava

Půjčky bez registru. Bez poplatů a bez dokladu u příjmu. Vyplňte online formulář

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *