Rychlá SMS půjčka

[ads-logo]

Rychlá SMS půjčka vám umožní získat až 12000 Kč během několika málo minut. Peníze můžete mít už během 15 minut odeslány na bankovní účet. Tato rychlá SMS půjčka vám navíc poskytne úvěr i bez doložení vašeho příjmu. Nepotřebujete potvrzení o příjmu ani výplatní pásky, nebo jiné doklady o tom jestli máte nějaký pravidelný příjem. Půjčka se poskytuje i bez ověřování v registru nebo bez dalších zbytečných formalit. Navíc platíte podstatně méně než u jiných podobných SMS půjček.

Parametry: Rychlá SMS půjčka

Poskytovatelem rychlé SMS půjčky je nebankovní společnost Via SMS s.r.o. Tato rychlá nebankovní půjčka je k dispozici od 50 Kč (ano společnost Via SMS vám klidně půjčí i jen 50 Kč pokud o to budete stát). Maximální limit půjčky je 12.000 Kč.

U půjčky si také můžete zvolit libovolnou dobu splatnosti. Minimální doba splatnosti je 1 den, maximálně je to 30 dní. Můžete ale požádat i o prodloužení. Prodloužit půjčku je možné o 7.14 nebo 30 dní.

Pokud si půjčíte například 1000 Kč na 15 dní, budete na konci splatnosti vracet částku 1155 Kč. (u jiných podobných SMS půjček je tento poplatek podstatně vyšší, často platíte i 250 – 300 Kč). RPSN této rychlé SMS půjčky je tedy 3233%. Pokud byste si takto postupně půjčovali celý rok, zaplatili byste na úrocích celkem 3771 Kč (což by odpovídalo roční úrokové sazbě 377,1%).

Rychlá SMS půjčka do 15 minut

Vyřízení této SMS půjčky je velmi rychlé. Pokud jste již zaregistrovaným klientem, stačí vám odeslat jednu SMS zprávu ve tvaru VIA (výše půjčky) (délka půjčky ve dnech) (Vaše heslo). Takže by to pak mohlo vypadat například takto:

Příklad SMS žádosti: (požadujete 2000,- na 25 dnů):
VIA 2000 25 henry123

Tip na zajímavý článek:  Půjčka pro začínající podnikatele

Pokud nedlužíte společnosti Via SMS nějaké peníze, je půjčka obratem schválena a peníze jdou do 15 minut na váš účet v bance.

Půjčka bez smlouvy

Pokud budete u této půjčky žádat o částku do výše 4999 Kč, tak peníze dostanete i bez smlouvy. Pro částku do 4999 Kč vám stačí jednoduchá online registrace. Nepotřebujete podepisovat smlouvu, nemusíte nikam posílat kopie svých dokladů nebo jiné věci. Vyřízení půjčky je možné i bez dokládání vašeho příjmu.

Pro získání půjčky staří, pokud je vám minimálně 20 roků (a maximálně 65 let). Musíte být občanem ČR a nesmíte být v prodlení se splácením (nebo nesmíte mít jiné závazky vůči společnosti Via SMS s.r.o.). Nic dalšího není potřeba. Zaregistrujete se na www stránkách, nebo můžete zavolat na bezplatnou telefonní linku. Po vyplnění online žádosti pak už jen stačí uhradit symbolickou 1 Kč z vašeho bankovního účtu a to je celé. Pak už jen můžete čekat na peníze.

Rychlá SMS půjčka
Název Via SMS
Celý název Via SMS s.r.o.
Popis Rychlá půjčka od Via SMS může být Vaše do 15 minut na Váš bankovní účet, nebo do 3 pracovních dnů poštovní poukázkou
Základní parametry
Od 50 Kč
Do 12000 Kč
RPSN 3233 %
RPSN poznámka RPSN při půjčce 1000 Kč na 15 dní je 3233%, úroková sazba je 1Kč, společnost neúčtuje úroky, pouze jednorázový poplatek, u půjčky 1000 Kč je to 155 Kč (pokud byste si touto formou půjčili peníze na 12 měsíců, zaplatíte celkem 3771 Kč).
Roční úrok 3233 %
Splatnost úvěru
splatnost od 15 dní
splatnost do 30 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email info@viasms.cz
web www.viasms.cz
Telefon 810 888 101
Adresa
Info Via SMS s.r.o., IČO: 24720275, DIČ: CZ 24720275, Zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 168675, Vodičkova 704/36, 116 02 Praha 1
Jak získat peníze
Jaké doklady Pro získání půjčky stačí splnit několik požadavků: musíte být občanem České republiky ve věku od 20 do 65 let a být bez prodlení se splácením úvěrů či porušováním zákona.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ano
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ano
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  U koho je dostupná půjčka 20000 každému ihned?

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčky na směnku

Získejte peníze ihned s Crediem. 30 – 250 000 Kč, vyřízení online.

Pujcky bez rucitele jihlava

Peníze ihned na ruku na pobočce. Stačí 30 minut a jsou Vaše!

Nebankovní půjčky

Minimální nároky na žadatele. Bez registrů, poplatků, bez příjmu.

Půjčky od lichvářů

Nepůjčí Vám v bance? Využijte půjčky od soukromých osob.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *