Malá SMS půjčka

[ads-logo]

Chybí vám peníze? Potřebujete půjčit a stačila by vám i menší částka? Pomohlo by vám 10 tisíc korun? Potřebujete peníze rychle, nemůžete doložit svůj příjem nebo se bojíte ověřování v registru dlužníků a neplatičů? Hledáte půjčku bez ručení, aby nebyla na směnku nebo bez zástavy nemovitosti? Pak právě takovou půjčku vám může nabídnout nebankovní společnost Kredia. Je to malá SMS půjčka. Kolik si můžete půjčit a jaké jsou přesně podmínky?

Parametry: Malá SMS půjčka

Nebankovní společnost Kredia poskytuje malé SMS půjčky. Ty si můžete vyřídit online, po telefonu (volá se na bezplatnou linku) nebo prostřednictvím mobilního telefonu a SMS zprávy.

Malá SMS půjčka se poskytuje v minimální výši od 1000 Kč a maximálně to může být až 10.000 Kč. Splatnost si můžete zvolit ze tří různých variant: 15 dní, 22 dní nebo 30 dní. U této půjčky neplatíte úroky. Při splácení půjčené částky budete platit jednorázový poplatek. Výše tohoto poplatku závisí na výši půjčené částky a zvolené době splatnosti.

Pokud si tedy například půjčíte 1000 Kč se splatností do 15-ti dnů, budete společnosti Kredia vracet celkem 1250 Kč. To znamená že RPSN této malé nebankovní půjčky je 22711%. Pokud byste si takto opakovaně půjčovali 1000 Kč po celý rok, na úrocích byste za 12 měsíců zaplatili částku 6083 Kč.

Malá SMS půjčka bez doložení příjmu

Mezi hlavní výhody této půjčky patří především to, že peníze může mít každý. I ten koho v bance (nebo jinde) odmítli kvůli nízkému příjmu. Tato malá SMS půjčka je totiž poskytovaná úplně bez doložení příjmu. Nepotřebujete ani potvrzení od zaměstnavatele, ani není potřeba dokládat příjem výpisem z bankovního účtu, ani nejsou potřeba výplatní pásky. Je to opravdu půjčka úplně bez dokládání příjmů.

Tip na zajímavý článek:  Osobní půjčka Cetelem

Díky tomu si tedy peníze může půjčit i ten, kdo je momentálně nezaměstnaný, na podpoře v nezaměstnanosti. Malá SMS půjčka je určena třeba i pro důchodce nebo pro maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené. Peníze si mohou půjčit i všichni ostatní, kdo mají momentálně hluboko do kapsy a hodila by se jim malá částka na pár dní.

Jak funguje malá SMS půjčka

Při první žádosti o půjčku se musíte nejprve zaregistrovat na www stránkách nebankovní společnosti Kredia. P/ro registraci vám postačí několik osobních údajů. Na základě registrace vám bude zaslán potvrzovací kód. Ten se posílá poštou na vaše bydliště a slouží k ověření vaší adresy. Jakmile ho dostanete a zadáte na www stránkách, může vám být vyplacena první půjčka.

Při další žádosti vám pak stačí jenom odeslat SMS zprávu nebo opět navštívit www stránky. Půjčovat peníze si můžete opakovaně. Stačí, když zaplatíte jednu půjčku a už hodinu po zaplacení si můžete půjčit znovu. S každou další půjčkou se navíc zvyšuje váš úvěrový limit. Můžete si tedy půjčovat pořád víc a víc peněz.

Malá SMS půjčka
Název Kredia
Celý název Kredia s.r.o.
Popis Nikam nechoďte, malou půjčku si můžete sjednat během chvilky.
Základní parametry
Od 1000 Kč
Do 10000 Kč
RPSN 22711 %
RPSN poznámka U půjčky se neplatí úrok, ale jednorázový poplatek. Při půjčce 1000 Kč na 15 dní zaplatíte poplatek 250 Kč. Pokud byste si touto formou půjčili peníze na 12 měsíců, celkem na poplatcích zaplatíte 6083 Kč.
Roční úrok 608,3 %
Splatnost úvěru
splatnost od 15 dní
splatnost do 30 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email info@kredia.cz
web www.kredia.cz
Telefon 800 907 907
Adresa Kredia s.r.o., Újezd 600/1, 150 00 Praha 5, Česká republika
Info Kredia s.r.o., Újezd 600/1, 150 00 Praha 5, Česká republika, IČ: 24743607, zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 170655
Jak získat peníze
Jaké doklady Společnost Kredia poskytuje rychlé malé SMS půjčky bez potřeby doložení příjmu či ručení. Po prvním schválení žádosti dostanete poštou rámcovou smlouvu s potvrzovacím kódem. Cílem společnosti Kredia je poskytovat finanční půjčky dospělým osobám bez jejich ručení.
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ano
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ano
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Okamžitá půjčka za 15 minut

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Půjčím 10000

Krátkodobé hotovostní půjčky.Ručíte firemním autem. Nová skvělá služba.

Podvodníci na půjčky

Vyřiďte si hypotéku z domova! Rychle, snadno a bez poplatků.

Půjčka bez registru a poplatku předem

Přesně tolik Vám půjčíme přes SMS. Vše vyřídíte online doma. Začněte!

Výhodné pujčky

Půjčka přes internet a SMS, od 1000 do 5000 Kč, online, ihned

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *