Půjčka pro živnostníky a OSVČ

[ads-logo]

Pracujete jako živnostník nebo OSVČ? Máte problémy se sjednáním půjčky od banky, a přesto byste potřebovali získat peníze, úvěr na vaše podnikání nebo na cokoliv jiného? Pak můžete využít nabídku půjčky pro živnostníky a OSVČ, kterou vám nabízí nebankovní finanční společnost PROFI CREDIT. Co přesně tento úvěr nabízí, jaké jsou jeho parametry a podmínky a zhodnocení, nakolik se tato půjčka vyplatí, najdete níže.

Startovací úvěr, překlenovací úvěr nebo účelová půjčka

Úvěrová firma PROFI CREDIT nabízí celkem 3 různé typy úvěrů pro podnikatele a živnostníky. Je to startovací úvěr, který je určený především pro začínající podnikatele. S ním si můžete půjčit od 30000 Kč do 100000 Kč, úvěr je na dobu 12 – 36 měsíců. Úvěr je bez poplatku a můžete si odepsat z daní.

Další nabídkou je pak překlenovací úvěr pro podnikatele a živnostníky. Ten vám může nabídnout částku od 30000 Kč do 150000 Kč na dobu 1 – 11 měsíců. Zde máte možnost odložení splátek až o 3 měsíce nebo také možnost odepsat si úroky z daní.

Poslední v nabídce pro živnostníky a OSVČ je účelový úvěr. Ten nabízí půjčku od 30000 Kč do 300000 Kč. Splatnost je 12 – 48 měsíců. U tohoto úvěru pak musíte doložit svůj úvěr (není nutné dokládat zisk. I zde máte možnost bezplatného odkladu splátek nebo možnost odepsat si úrok z daní.

Parametry: Půjčka pro živnostníky a OSVČ – účelový úvěr

Účelový úvěr, jeden ze tří úvěrů, které nabízí PROFI Credit je možné získat až na dobu 48 měsíců (minimální doba splatnosti je 12 měsíců). Minimální výše půjčky je od 30000 Kč, maximálně vám půjčí až 300000 Kč.

Pokud byste si vzali půjčku na 30000 Kč na dobu 12 měsíců, během splácení byste zaplatili částku 38352 Kč, pravidelná měsíční splátka bude 3196 Kč. RPSN této půjčky pro OSVČ je tedy 60,05%. Roční úroková sazba je také 60,05%. Znamená to mimo jiné, že neplatíte žádné poplatky, pouze splácíte půjčenou jistinu a úrokové navýšení.

Tip na zajímavý článek:  Bezhotovostní půjčka Provident

Jak získat úvěr pro živnostníky a OSVČ

O poskytnutí úvěru můžete požádat online (přes internet na www stránkách firmy PROFI Credit). Druhou možností je zavolat na bezplatnou infolinku. Předpokladem pro získání úvěru je dostatečná výše obratu vaší firmy (vaší živnosti). Dále vám musí být alespoň 18 roků a musíte mít trvalý pobyt na území ČR.

Z dokladů, které budete potřebovat k získání půjčky pro živnostníky a OSVČ byste si měli připravit především občanský průkaz, dále pak kopie výpisů z vašeho bankovního účtu, kopii živnostenského listu. Případné další dokumenty vám budou upřesněny při podání žádosti online nebo na bezplatné telefonní lince.

Půjčka pro živnostníky a OSVČ
Název PROFI CREDIT
Celý název PROFI CREDIT Czech, a. s.
Popis Krátkodobá až střednědobá půjčka pro podnikatelské subjekty, OSVČ, fyzické i právnické osoby.
Základní parametry
Od 30000 Kč
Do 300000 Kč
RPSN 60,05 %
RPSN poznámka RPSN 60,05% platí pro půjčku ve výši 30 000 Kč na 12 měsíců, měsíční splátka bude 3196, celkem zaplatíte 38 352 Kč
Roční úrok 60,05 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 48 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je minimálně 2500 Kč
Kontakty
email proficredit@proficredit.cz
web www.proficredit.cz
Telefon 800 808 809
Adresa PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
Info Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s., IČ: 61 86 00 69, se sídlem Praha, Jindřišská 24/941, 110 00 Praha 1, zapsané u Městského soudu v Praze
Jak získat peníze
Jaké doklady Kopie občanského průkazu žadatele o živnostenskou půjčku + partnera, případně spoludlužníka, kopie výpisu s číslem účtu žadatele o peníze, kopie oprávnění k podnikání, kopie daňového přiznání za poslední 2 roky (včetně všech příloh) + poslední čtvrtletní ekonomické výkazy, aktuální (max. 3 měsíce staré) potvrzení od správy sociálního zabezpečení a finančního úřadu
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ne
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Zajištěný spotřebitelský úvěr Creditas na cokoliv

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Peníze

Půjčka na OP do 25 000. Bez poplatků předem a registrů Peníze ihned k dispozici

Kde si půjčit peníze

Půjčka až 10 000 Kč do 30 minut. Vše vyřídíte online doma. Začněte!

Peníze na ruku ihned

Získejte rychlou půjčku až 150 000! S Home Creditem snadno už dnes.

Auto bez registru

Nedosáhli jste na úvěr v bance? Srazili jsme úroky a čas vyřízení!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *