Půjčka pro začínající podnikatele

[ads-logo]

Začínáte podnikat, nebo teprve plánujete začít svoje podnikání, firmu? Chtěli byste pracovat jako živnostník nebo OSVČ a přemýšlíte kde vzít peníze do začátku podnikání? Půjčka pro začínající podnikatele by vám mohla pomoci vyřešit vaše trápení s finanční stránkou při zahájení podnikání. Získat finanční půjčku jako začínající podnikatel nebo firma není nic snadného. V bance (nebo i jinde) obvykle chtějí předložit daňová přiznání minimálně za jeden rok zpět (a někdy požadují podnikatelskou historii v délce minimálně 2 roky). Nebankovní společnost PROFI CREDIT vám ale může poskytnout půjčku i když teprve začínáte a nemáte zatím žádný vykazatelný zisk.

Co nabízí startovací půjčka pro začínající podnikatele

Mezi hlavní přednosti této nebankovní půjčky pro začínající podnikatel patří především to, že není potřeba dokládat podnikatelskou historii vaší firmy (nebo živnosti), tak jako kdybyste si šli o peníze požádat do banky (tam po vás budou chtít alespoň 1, někdy i dva roky nepřetržitého podnikání).

Finance od PROFI CREDIT pak můžete dostat i když momentálně nemáte žádný zisk. U půjčky pro začínající podnikatele se posuzuje především výše vašeho obratu. Pokud je výše obratu nízká, můžete o půjčku požádat s ručitelem (třeba někdo z rodiny nebo nějaký dobrý kamarád), nebo si můžete sjednat úvěr, u kterého budete ručit nemovitostí. K vyřízení úvěru vám stačí ručitel, který může doložit minimální čistý měsíční příjem alespoň 7500 Kč.

Parametry – startovací půjčka pro živnostníky

Tento úvěr pro podnikatele nebo živnostníky je k dispozici ve výši od 30000 Kč do 100000 Kč. Peníze pakl můžete splácet 12 – 36 měsíců. Pokud byste si například vypůjčili 30000 Kč na dobu 12 měsíců, vaše pravidelná měsíční splátka bude 3294 Kč. Celkem za úvěr splatíte 39258 Kč. RPSN úvěru tak je 70%. Neplatíte ale žádné další poplatky. Vyřízení úvěru je zdarma. Půjčka neobsahuje žádné skryté poplatky.

Jak získat peníze na zahájení podnikání?

K tomu, abyste získali peníze na zahájení podnikání, nebo na jeho nastartování správným směrem, potřebujete doložit pravidelný měsíční příjem (obrat). Pokud zatím žádný nemáte, může se za vás u půjčky zaručit ručitel, který bude mít minimální příjem alespoň ve výši 7500 Kč. Nebo můžete poskytnuté finanční prostředky zaručit zástavou nějaké nemovitosti. Pokud vaše podnikání vykazuje zisk, nepotřebujte ani ručitele a obejdete se i bez zástavy.

Tip na zajímavý článek:  V jakých případech je vhodné si vzít půjčku?

Úroky, které u této půjčky pro podnikatele zaplatíte, si pak můžete odepsat z daní. Nemusíte dokládat podnikatelskou historii ani váš podnikatelský záměr. Navíc máte možnost odložit splátky až o tři měsíce. Můžete tedy dostat peníze a začít je splácet až za 90 dní.

K vyřízení (online, přes internet na webu společnosti, nebo zavoláním na bezplatnou telefonní linku) žádosti o půjčku budete potřebovat kopii osobního dokladu (pokud budete žádat o půjčku s ručitelem, pak musí kopii OP doložit i on). Dále kopii výpisu z BÚ a kopii vašeho ŽL.

Půjčka pro začínající podnikatele
Název PROFI CREDIT
Celý název PROFI CREDIT Czech, a. s.
Popis Začínáte podnikat a potřebujte nastartovat vaši firmu, nebo si pořídit vybavení či nějaké zboží pro vaši živnost? Startovací podnikatelská půjčka vám to umožní, a navíc si úroky můžete odepsat z daní
Základní parametry
Od 30000 Kč
Do 100000 Kč
RPSN 70 %
RPSN poznámka RPSN 70% platí pro půjčku ve výši 30 000 Kč na 12 měsíců, pravidelná měsíční splátka bude 3294 Kč, celkem tak zaplatíte 39 528 Kč
Roční úrok 70 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 36 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je minimálně 2500 Kč
Kontakty
email proficredit@proficredit.cz
web www.proficredit.cz
Telefon 800 808 809
Adresa PROFI CREDIT Czech, a. s., nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
Info Společnost PROFI CREDIT Czech, a. s., IČ: 61 86 00 69, se sídlem Praha, Jindřišská 24/941, 110 00 Praha 1, zapsané u Městského soudu v Praze
Jak získat peníze
Jaké doklady Kopie občanských průkazů osob – žadatelů o podnikatelskou půjčku, které jsou oprávněné za společnost jednat + kopie OP společníků firmy, kopie výpisu s číslem účtu, výpis z Obchodního rejstříku (ne starší než 3 měsíce), kopie daňového přiznání za poslední 2 roky (včetně všech příloh) + poslední čtvrtletní ekonomické výkazy, aktuální (max. 3 měsíce staré) potvrzení od správy sociálního zabezpečení a finančního úřadu
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ne
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ano
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Rychlá půjčka přes SMS

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Lichváři brno

Úvěry od bank, nebank i investorů. Najdeme řešení pro všechny. Zkuste

Pujcky nebankovni jihlava

Výhodné Půjčky! Nechcete naletět podvodným firmám na půjčky? Půjčky bezpečně v aukci.

Ověřené půjčky

Půjčky bez poplatků a registrů. Neřešíme exekuce. Šanci má každý. Stačí vyplnit žádost zde!

Půjčky sms do 5000 korun

Půjčka 20000! Jednoduše přes internet získejte tuto částku až domů!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *