Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

[ads-logo]

Nemůžete nikde získat peníze formou půjčky? V bance vás odmítli kvůli nízkému příjmu? Bojíte se neschválení půjčky z důvodu záznamu v bankovním registru dluhů a nesplacených závazků? Pak nemusíte. ACEMA Credit Czech poskytuje nebankovní půjčky bez registru a bez potvrzení příjmu. Můžete si půjčit 100 tisíc nebo také až 5 miliónů korun a splácet to můžete až 20 roků. Chcete se dozvědět více informací? Pak se podívejte na podrobnější parametry této nebankovní půjčky bez registru a bez příjmu.

Parametry: Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Tento úvěr zajišťuje nebankovní společnost ACEMA Credit Czech. Ta se specializuje na dlouhodobé úvěry a půjčky v nebankovním sektoru. Základní parametry této finanční nabídky (Moje půjčka) jsou: minimální výše úvěru je 100000 Kč, maximálně vám půjčí až 5000000 Kč. Splatnost je od 12 měsíců až na 20 roků (240 měsíců).

Pokud byste si například půjčili 400000 Kč na dobu 15 roků, budete pravidelně každý měsíc splácet 4019 Kč. Celkem na splátkách uhradíte částku 725 220 Kč. RPSN tohoto úvěru je tedy 10,89% a roční úroková sazba by byla 7,99%.

Hlavní výhody jaké má Moje půjčka

Mezi hlavní benefity úvěru Moje půjčka patří sjednaní úvěru i bez dokladu o vašem příjmu nebo bez kontroly v registrech. Neplatíte zde také žádné poplatky. Ani před uzavřením smlouvy, ani po tom, hradí se jen pravidelné splátky jistiny a úroky.

Jak sjednat úvěr

Předpokladem pro schválení úvěru Moje půjčka je ručení za poskytnuté finanční prostředky nemovitostí. Ručením může být libovolná nemovitost – může se jednat o byt v osobním vlastnictví, rodinný dům nebo je možné sjednat úvěr i na družstevní byt.

Pokud máte zájem o tento úvěr, nebo pokud se jen chcete dozvědět více informací, můžete se kdykoliv obrátit na bezplatnou linku. Voláte na číslo 800, takže je hovor zdarma. K uzavření smlouvy pak budete potřebovat předložit dva osobní doklady (pokud je zastavená nemovitost součástí společného jmění manželů, bude vyžadován souhlas druhého manžela / manželky a i on bude muset předložit své osobní doklady). Dále pak budete potřebovat aktuální výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul (kupní smlouva, darovací smlouva, kolaudační rozhodnutí nebo jiný podobný doklad).

Tip na zajímavý článek:  Půjčky ihned bez registru, bez příjmu a bez ručitele

Poskytnuté finanční prostředky je pak možné využít na cokoliv. Můžete je použít na libovolné výdaje, na konsolidaci jiných úvěrů a půjček. Nebo získané peníze můžete použít třeba na rekonstrukci vašeho domu či bytu.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu
Název Moje půjčka
Celý název ACEMA Credit Czech, a.s.
Popis Je vůbec možné získat půjčku bez prověřování registru dlužníků? U nás ano! Chtějí po Vás banky pro schválení půjčky potvrzení příjmu? My ho nechceme! Půjčky bez registru snadno a rychle
Základní parametry
Od 100000 Kč
Do 5000000 Kč
RPSN 10,89 %
RPSN poznámka PRSN při úvěru 400000 Kč na 15 roků, pravidelná měsíční splátka 4019 Kč, celkem zaplatíte 725 220 Kč
Roční úrok 7,99 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 240 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení smluvní pokuta závisí ne výši doplatku
Kontakty
email info@mojepujcka.cz
web www.mojepujcka.cz
Telefon 844 505 555
Adresa ACEMA Credit Czech, a.s., Čimická 780/61, 181 00 Praha 8 – Čimice
Info ACEMA Credit Czech, a.s., Čimická 780/61, 181 00 Praha 8 – Čimice, info@mojepujcka.cz, Spol. zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 6408
Jak získat peníze
Jaké doklady Platný občanský průkaz + druhý doklad totožnosti, občanský průkaz manžela/manželky + druhý doklad totožnosti, případně ručitele. Nemovitost v osobním vlastnictví (popřípadě ručitele s nemovitostí). Aktuální výpis z katastru nemovitostí (někdy bývá označován jako list vlastnictví, nebo zkráceně LV). Nabývací titul, což je listina, kterou prokážete, že jste vlastníkem nemovitosti (může to být kupní smlouva, darovací smlouva, kolaudační rozhodnutí, atd.)
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Půjčky a úvěry na exekuce

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Pujcka na auto bez registru

Máte dluhy a vlastníte nemovitost? Půjčka až 50% hodnoty ihned!

Půjčka na směnku ostrava

Objevte tajemství ověřených řešení Snadnou pomocí je směnka

Půjčka 20000

Nabízíme rychlou finanční pomoc. Vyplacení půjčky do 24 hodin.

Půjčky poptávka

Chcete mnohem nižší úrok půjčky? Půjčte si v aukci půjček! Novinka.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *