Půjčka, peníze do 10 minut

[ads-logo]

Rychlá nebankovní půjčka, peníze vám mohou být odeslány již do 10 minut. Snadno můžete dostat až 15000 Kč a přitom zaplatíte méně než u jiných podobných půjček. Pokud potřebujete rychlou pomoc ve svízelné finanční situaci, pak je tady pro vás efektivní, flexibilní nebankovní půjčka. Snadno získáte finance na libovolné účely. Je to krátkodobá a rychlá finanční výpomoc pro všechny, kdo jsou momentálně bez prostředků.

Parametry: Půjčka, peníze do 10 minut

Poskytovatelem této finanční nabídky je nebankovní úvěrová společnost Friendly Finance. Ta na svém webu Půjčkomat.cz nabízí rychlé půjčky. Vyřízení je opravdu bleskové. Po vyplnění jednoduché online registrace je půjčky ihned schválena a peníze jsou vyplaceny do 10 minut.

Půjčit si tady můžete od 500 Kč až do výše 15000 Kč. Za půjčené peníze neplatíte žádné úroky, platí se pouze jednorázový poplatek, který je splatný společně s půjčenou částkou (neplatíte nic předem). Peníze můžete mít na 5 – 31 dní.

Pokud byste si tady půjčili 1000 Kč na dobu 7 dní, budete vracet celkovou částku ve výši 1120 Kč. RPSN této půjčky 46377,1%. Pokud byste si takto půjčovali peníze po dobu 1 roku, celkem byste na poplatcích zaplatili 7625,70, to představuje roční úrok 762,57%.

Jak získat půjčku

Abyste si rychle, do 10 minut mohli půjčit až 15000 Kč, musí vám být minimálně 18 roků a musíte být občanem České republiky. Dalším předpokladem je to, že se zaregistrujete na webu Půjčkomat.cz. Během registrace vyplníte jednoduchý online dotazník. Po dokončení registrace budete ještě muset zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč. Ten musí být odeslán z vašeho bankovního účtu (uhrazení registračního poplatku tak slouží současně k ověření, že uvedený bankovní účet patří opravdu vám).

Jakmile máte dokončenou registraci, už si můžete opakovaně půjčovat peníze bez omezení. Stačí se jen přihlásit na webu (přihlašovací údaje obdržíte během registrace), zvolit si částku a dobu splatnosti a do 10 minut už jsou peníze převedeny na váš bankovní účet.

Tip na zajímavý článek:  Nebankovní kreditní karta Cetelem

Půjčka bez ručení a bez ručitele

K vyřízení této rychlé půjčky do 10 minut nepotřebujte ručitele ani žádné ručení. Peníze vám také půjčí i bez příjmu – nemusíte dokládat svoje příjmy. Půjčit si můžete, i když jste zrovna bez práce, na podpoře nebo berete jen sociální dávky. K vyřízení půjčky dokonce nepotřebujete ani žádní doklady. Nemusíte nikam chodit, nemusíte nikam posílat kopie svojí občanky nebo jiných dokladů, Vše se dá velmi jednoduše vyřídit online.

U půjčky si také můžete velmi jednoduše požádat o prodloužení splatnosti. Pokud uhradíte základní poplatek, můžete mít půjčené peníze i na delší dobu, než 30 dní. Nebo jakmile uhradíte jednu půjčku, můžete si podat žádost o další. Peníze tak můžete mít neustále k dispozici a používat je na to, co právě potřebujete.

Půjčka, peníze do 10 minut
Název Půjčkomat.cz
Celý název Friendly Finance s r.o.
Popis Ještě dnes Vám můžeme poskytnout půjčku až do výše 15 000 Kč. Flexibilita + Rychlost + Spolehlivost
Základní parametry
Od 500 Kč
Do 15000 Kč
RPSN 46377,1 %
RPSN poznámka Pokud si půjčíte 1000 Kč na 7 dní, vrátíte 1120 Kč, RPSN je tedy 46377%, pokud byste si peníze půjčili na jeden rok, za 1000 Kč byste museli vrátit 6257,70
Roční úrok 723,17 %
Splatnost úvěru
splatnost od 5 dní
splatnost do 31 dní
splácení jednorázově
Předčasné splacení ano, bez poplatků
Kontakty
email podpora@pujckomat.cz
web www.pujckomat.cz
Telefon 222 769 230
Adresa Friendly Finance s.r.o., Praha 1, Nové Město, Truhlářská 1108/3
Info Friendly Finance s.r.o., se sídlem Praha 1, Nové Město, Truhlářská 1108/3, PSČ 110 00, IČ: 241 61 306, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 184317
Jak získat peníze
Jaké doklady Musíte být občanem České republiky a starší než 18 let. Nedílnou součástí registrace je zaplacení symbolického poplatku ve výši 1 Kč z Vašeho účtu na bankovní účet Půjčkomat.cz. Tento poplatek slouží k spolehlivému ověření bankovního spojení, kam Vám budeme posílat peníze. Žádné další doklady nejsou potřeba.;
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ano
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Jaké parametry má půjčka do 5000 okamžitě všem?

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Pujčka 5000 kč

Úvěr jen na 2 doklady, bez registru Žádejte o své peníze ještě dnes!

Půjčky bez registru

Peníze bez registru. Řešíme vaše potřeby. Půjčte si u profesionálů!

Půjčky na směnku ostrava

Schází Vám peníze do výplaty? Oblibená půjčka na 21 dnů.

Půjčka bez osobní schůzky

Půjčka až 150.000 novinka. Vrátíme Vám 1/2 úroků z půjčky. Splatnost do 84 měsíců. Novinka.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *