Půjčky v akci: TOP 8 únorových nabídek

Začátek roku se už tradičně nese ve znamení akčních nabídek bank i nebankovních společností. Protože je řada spotřebitelů po vánočních svátcích a oslavách Nového roku finančně vyčerpaná, banky a nebankovní poskytovatele se v začátku roku soustřeďují zejména na zvýhodněné půjčky a úvěrové produkty. Pokud využijete jejich akcí, můžete získat třeba první půjčku zcela zdarma nebo úroky zpět. Někde vám dokonce odpustí několik splátek. Pojďme se společně podívat na 8 TOP nabídek současnosti.

U České spořitelny vám odpustí až 15 splátek

Drtivá většina žadatelů o půjčku míří v první řadě do banky. Pokud dáváte přednost známým bankovním domů, které mají na našem trhu dlouholetou historii, pak vás určitě zaujme nabídka České spořitelny, která slibuje půjčku, u níž vám odpustí posledních patnáct splátek. To za předpokladu, že budete po celou dobu (12 až 120 měsíců) splácet řádně. Půjčit si tady můžete až 2 500 000 Kč s úrokem od 5,90 %.

U Raiffeisenbank Rychlé půjčky máte šanci na bonusový úrok

Vystačíte si s půjčkou do 500 000 Kč? Pak by vaše potřeby mohla uspokojit Rychlá půjčka od Raiffeisenbank, kterou sjednáte jednoduše z pohodlí vašeho domova během několika mála minut. Splatnost půjčky je rozložena na 6 až 96 měsíců, přičemž standardní sazba u půjček menšího rozsahu tady začíná na 10,9 % a snížit se může až na zajímavých 4,9 %.

Vedení MONETA Money Bank Expres půjčky zdarma

Také další bankovní gigant přišel na počátku letošního roku se zajímavou nabídkou. Jde o expresní půjčku, u níž neplatíte za vedení ani schválení. Půjčit si můžete až 800 000 Kč a to na dobu 24 až 120 měsíců. Úrok MONETA Money Bank Expres půjčky začíná na 4,90 %.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky bez registru a ihned - bleskové peníze

Zvýhodněná sazba u UniCredit Bank PRESTO Půjčky

Potřebujete větší obnos finančních prostředků a bude vám stačit rovný milion českých korun? Pak se vám určitě zalíbí akční nabídka společnosti UniCredit Bank a její PRESTO Půjčky. Pokud budete k půjčce aktivně využívat i bankovní účet, můžete si snížit původní úrokovou sazbu až na 5,40 %. Splatnost této půjčky se pohybuje od 12 do 96 měsíců a její sjednání je opět velmi jednoduché.

Home Credit nabízí půjčku bez poplatků

Od bankovních úvěrů se pomalu přesuneme k nebankovním půjčkám. Třeba společnost Home Credit – známý poskytovatel zboží na splátky a spotřebitelských úvěrů nyní nabízí vyřízení, sjednání a vedení půjčky zcela zdarma. Půjčit si u ní můžete až čtvrt milionu korun a to na dobu od 12 do 96 měsíců. Úrok je tady sice vyšší – 8,90 %, ale společnost umí nabídnout individuální podmínky i pro ty žadatele, kteří v bance neuspěli.

U PRONTO půjčky si můžete nechat odečíst  úroky

Je konec měsíce a vy nevycházíte s financemi? Pomoci by vám mohla PRONTO půjčka před výplatou. Nejen, že ji sjednáte jednoduše z pohodlí vašeho domova, také získáte možnost nechat si odečíst úroky. To vše samozřejmě při řádném splácení a splnění dalších podmínek. Půjčit si tady můžete 10 až 100 tisíc korun na dobu 12 až 48 měsíců. Půjčka je zcela bez skrytých poplatků a nabízí vysoce transparentní podmínky.

Tip na zajímavý článek:  Hotovostní půjčka se zárukou spokojenosti

Půjčka Tommy Stachi se 100 % úroků zpět

Za váš zodpovědný a férový přístup vás odmění také společnost Tommy Stachi. Pokud si tady sjednáte půjčku v rozsahu 10 000 až 150 000 Kč, se splatností 12 až 48 měsíců, budete splácet poctivě a bez komplikací, společnost vám vrátí zpět až 100 % zaplacených úroků. Klienti získají úroky zpět po řádném splacení celého úvěru podle splátkového kalendáře. Akci navíc mohou využít jak noví, tak stávající zákazníci.

Půjčka Kamali je na prvních 14 dnů zdarma

Akce s názvem „první půjčka zdarma“ jsou mezi spotřebiteli extrémně oblíbené. S jednou takovou proto přišla i společnost Kamali. Napoprvé si u společnosti můžete vzít půjčku bez doložení příjmu ve výši jeden až deset tisíc korun. V případě opakované žádosti se částka zvyšuje až na dvacet tisíc korun. Pokud jste si u společnosti navíc nikdy dřív nepůjčovali a sjednali si půjčku na 14 dnů, získáte ji zcela zdarma.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *