Via SMS vám půjčí, když je týden před výplatou nekonečný

Zná to snad každý. Do výplaty ještě zbývá nějaký ten týden, ale peníze by se hodily hned. Občas na nás vyskočí nečekané výdaje, které je potřeba pokrýt bez odkladu; jindy jenom nechceme propásnout zajímavou příležitost nebo nabídku. Bankovní úvěry nejsou pro tyto případy dostatečně flexibilní. Potřebnou částku ale můžete získat u nebankovní společnosti Via SMS.

Když půjčka, tak od ověřeného poskytovatele

Rozhodně není moudré půjčovat si peníze od novopečených firem, o kterých nikdo předtím neslyšel. Společnost Via SMS už má ale vybudované slušné renomé nejenom u nás, ale i v mnoha dalších zemích Evropy – a na trhu působí už „nějaký ten pátek“. Kromě toho patří mezi zakládající společnosti asociace APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů), která si vzala za úkol zlepšovat kvalitu úvěrových produktů, a to zejména s ohledem na společenskou odpovědnost a solidní přístup ke klientům.

Kolik a na co si můžete půjčit?

Via SMS nabízí nebankovní půjčky od velmi nízkých částek. Noví klienti si mohou půjčit už od 100 Kč, ale také až 8 000 Kč. Společnost však staví zejména na stálé klientele. Opakovaní klienti tak mohou dosáhnout až na 20 000 Kč. Veškeré půjčky jsou přitom neúčelové a můžete je použít na cokoli.

Tip na zajímavý článek:  Půjčky ihned: k čemu slouží registrační poplatky?

Bez ručitele, bez vyřizování a velice rychle

Spoustu lidí půjčky odrazují kvůli složité administrativě. Via SMS se snaží tuto díru na trhu zacelit a nabízí rychlé půjčky ihned. Žádost můžete vyřídit online anebo pomocí SMS zprávy. Rozhodnutí o schválení se přitom dozvíte zpravidla do 10 minut. K vyřízení nepotřebujete ručitele, ani jiné záruky.

Pro koho jsou tyto půjčky vhodné?

Úvěrové produkty Via SMS se zaměřují na pracující osoby, které si chtějí přilepšit ke stávajícímu příjmu. Splatnost je podle toho nastavena na krátkou dobu. Od 7 do 30 dní s možností odkladu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.