Rychlé nebankovní finanční půjčky a úvěry!

[ads-logo]

Nebankovní společnost EXPRESS MONEY s.r.o. poskytuje rychlé nebankovní finanční půjčky a úvěry. Můžete si půjčit částku od 200 tisíc korun. Horní hranice úvěru je pak až 20 miliónů korun. Úvěry a půjčky, které nabízí EXPRESS MONEY s.r.o. jsou neúčelové zajištěné úvěry. Získané peníze můžete použít na cokoliv. Jejich využití není vázáno na nějaký konkrétní účel. Je jen na vás, co s nimi uděláte. Můžete je použít na podnikání, na koupi domu nebo bytu, na rekonstrukce či na běžné výdaje. S úvěrem od EXPRESS MONEY s.r.o. můžete velmi snadno řešit i refinancování jiných finančních závazků nebo je to vhodné řešení i pro vyřešení exekuce.

Parametry: Rychlé nebankovní úvěry a půjčky EXPRESS MONEY

Nebankovní finanční společnost EXPRESS MONEY s.r.o. působí na českém finančním trhu již od roku 2005. Zabývá se především finančními službami. Poskytuje úvěry na investice, exekuce, na konsolidaci finančních závazků a další finanční služby.

Rychlé půjčky a úvěry od této společnosti jsou nabízeny od 200000 Kč až do 20000000 Kč. Splatnost úvěrů pak může být od 3 měsíců. Maximální doba splatnosti pak není omezena, závisí na sjednání individuálních podmínek.

Splácení úvěrů probíhá tak, že každý měsíc platíte pouze poměrnou část ročního úroku z půjčené jistiny. Platíte tedy jen poměrně nízkou částku. Celá půjčená částka se vrací až na konci sjednané doby splatnosti. To může být výhoda především pro ty, kdo potřebují získat finanční prostředky třeba na investice. Nemusíte každý měsíc platit vysokou splátku, ale jen poměrně nízký úrok.

Pokud byste si například půjčili jeden milión korun na dobu 5 měsíců, budete každý měsíc platit pouze základní úrok ve výši 20000 Kč. S poslední (pátou) splátkou pak budete vracet i půjčenou částku. Celkem tedy na splátkách zaplatíte 1100000 Kč. RPSN této půjčky je tedy 27,93%. Roční úroková sazba úvěru je 24%

Tip na zajímavý článek:  Malá SMS půjčka

Podmínky získání úvěrů a půjček od EXPRESS MONEY

Nebankovní společnost EXPRESS MONEY s.r.o. poskytuje pouze zajištěné úvěry. Předpokladem pro získání půjčky je tedy poskytnutí odpovídající zástavy. Zástavou se pak rozumí především nemovitosti. Zastavená nemovitost nemusí být ve vlastnictví dlužníka, úvěr může být zaručen i nemovitostí třetí osoby.

Nemovitost, která bude sloužit jako zástava za úvěr by měla být byt v osobním vlastnictví, činžovní dům, komerční objekt, výrobní prostory, ubytovací zařízení, nemovitosti určené k rekreaci, garáže, pozemky či jiné stavby.

K úvěru se pak sjednává smlouva o půjčce nebo úvěru a dále je nutné podepsat směnku na poskytnutou částku a zástavní smlouvu na nemovitost, kterou je ručeno při poskytnutí půjčky. Úvěry jsou poskytovány jak pro fyzické osoby (běžní občané, živnostníci, OSVČ), tak i pro právnické osoby (firmy).

Rychlé nebankovní finanční půjčky a úvěry!
Název EXPRESS MONEY
Celý název EXPRESS MONEY s.r.o.
Popis Minimální částka je 200.000,- Kč, horní hranice půjčky je omezena pouze hodnotou zastavované nemovitosti, nejvýše však 20.000.000,- Kč, splácíte pouze úroky, půjčenou částku až na konci.
Základní parametry
Od 20000 Kč
Do 20000000 Kč
RPSN 27,93 %
RPSN poznámka Pokud si půjčíte 1 000 000 Kč na dobu na 5 měsíce, bude splácet každý měsíc úrok ve výši 20.000 Kč, poslední měsíc pak doplatíte 1.020.000 Kč, celkem tedy zaplatíte 1.100.000 Kč
Roční úrok 24 %
Splatnost úvěru
splatnost od 3 měsíce
splatnost do bez omezení
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je 0,5% – 1% nebo 1000 Kč
Kontakty
email info@expressmoney.cz
web www.expressmoney.cz
Telefon 485 100 409
Adresa EXPRESS MONEY s.r.o., Pražská 13/19,460 01 Liberec 3, 2. patro nad Sportem 2000, s námi na patře Svatební salón
Info EXPRESS MONEY s.r.o., Pražská 13/19,460 01 Liberec 3, IČO: 27268497, Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 21608, Tel: 485 100 409, Fax: 485 100 446, GSM: 739 589 535
Jak získat peníze
Jaké doklady Smlouva o půjčce/Smlouva o úvěru, Směnka, Zástavní smlouva, ručení nemovitostí: byt, rodinný dům, činžovní dům, komerční objekt, výrobní prostory, ubytovací zařízení, nemovitosti určené k rekreaci, garáže, pozemky či jiné stavby, nemovitost nemusí být ve vlastnictví dlužníka
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ne
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ne
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ne
Půjčka na sociální dávky ne
Tip na zajímavý článek:  Nebankovní půjčky na směnku bez poplatků, bez registru, bez zástavy

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Pujčky na ruku

Seriózní půjčka pro Vás – Bez zkoumání registrů, Bez ručení. Do 12 hodin, do 1mil. Pro všechny.

Krátkodobé půjčky

Půjčka 1/2 úroků vrátíme. Na cokoliv až do 150.000 Kč Splatnost na dobu 84 měsíců.

Sms pujčky

Půjčky na cokoliv bez zbytečného papírování. Peníze na ruku do 24h!

Půjčka bez čekání

Až 350 000 Kč bez ručitele. Zažádejte online do 3 minut!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *