SMART půjčky a úvěry

[ads-logo]

Co je to SMART půjčka? Jedná se o nebankovní finanční produkt od společnosti SMART Capital. Tento nebankovní úvěr SMART je k dispozici v rozmezí od 5 tisíc korun až do 50 tisíc korun. Peníze dostanete v hotovosti, firma vám je donese až k vám domů. Vyřízení je rychlé, stačí je kontaktovat prostřednictvím telefonu, nebo si o půjčku můžete požádat online na webu. Pokud vás zajímá, co musíte splnit pro získání SMART půjčky, jaké jsou podmínky a kolik vás tento úvěr bude stát, podívejte se na následující informace

Parametry: SMART půjčky a úvěry

Poskytovatelem tohoto nebankovního úvěru je firma SMART Capital, a.s. Jedná se o nebankovní úvěrovou firmu, která působí po celé ČR. Hlavní nabídkou finančních služeb je SMART půjčka. Základní parametry jsou: půjčka od 5000 Kč do 50000 Kč, splatnost od 8 měsíců do 13 měsíců. Půjčka je vyplácena v hotovosti, nepotřebujete tedy bankovní účet.

Pokud byste si například sjednali SMART úvěr ve výši 10 tisíc korun na 13 měsíců, celkem na měsíčních splátkách zaplatíte 16550 Kč. RPSN této půjčky je tedy 199,71%. Roční úroková sazba je pak 65,50%.

Pokud budete půjčku řádně splácet, společnost SMART nabízí možnost refinancování, tedy opakovaného poskytnutí dalších finančních prostředků.

Kdo může získat SMART půjčku?

Tento nebankovní úvěr je určený především pro ty, kdo si chtějí půjčit peníze v hotovosti (hotovostní půjčky nabízí poměrně málo nebankovních firem, většinou jsou peníze vypláceny pouze na bankovní účet nebo složenkou na poštu).

K získání půjčky musíte mít pravidelný příjem. Není ale podmínkou, abyste byli zaměstnaní. Postačí jakýkoliv pravidelný příjem v dostatečné výši. SMART půjčku si tedy může vzít i důchodce, který pobírá starobní nebo invalidní důchod. SMART půjčku dostane třeba i maminka na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Tip na zajímavý článek:  Úvěr pro živnostníky

Pokud momentálně nemáte vůbec žádný příjem, nebo je jen velmi malý, i tak máte šanci získat peníze ihned prostřednictvím SNMART půjčky. V takovém případě je ale potřeba abyste u půjčky měli ještě ručitele (spoludlužníka), který bude mít příjem.

Jak získat SMART půjčku

K vyřízení úvěru budete potřebovat dva doklady k prokázání totožnosti. Jedním musí být platný OP, druhý doklad může být nějaký běžný osobní doklad jako pas, rodný list, nebo třeba zbrojní průkaz či průkaz zdravotní pojišťovny. Dále dokládáte svoje příjmy.

Žádost o půjčku najdete online na www stránkách společnosti SMART, nebo se můžete obrátit na kontaktní infolinku. Tam se můžete spojit s některým pracovníkem firmy, který s vámi sjedná osobní schůzku. Na schůzce podepíšete smlouvu a předložíte potřebné doklady a dostanete peníze ihned, v hotovosti, na ruku.

SMART půjčky a úvěry
Název Smart půjčka
Celý název SMART Capital, a.s.
Popis SMART Půjčky a úvěry poskytujeme od 5 000 do 50 000 korun na dobu 8 a 13 měsíců. Po získání půjčky vám, po domluvě, doručíme peníze až do domu. SMART Půjčka to je rychlá hotovost bez zbytečného papírování a s maximální diskrétností.
Základní parametry
Od 5000 Kč
Do 50000 Kč
RPSN 199,71 %
RPSN poznámka RPSN 199,71% je platné pro půjčku 10000 Kč na 13 měsíců celkem zaplatíte 16550
Roční úrok 65,5 %
Splatnost úvěru
splatnost od 1 měsíc
splatnost do 13 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení neuvedeno
Kontakty
email info@smartpujcka.cz
web www.smartpujcka.cz
Telefon 840 111 177
Adresa SMART Capital, a.s., Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc
Info SMART Capital, a.s., Hněvotínská 241/52, 779 00 Olomouc, IČ: 268 65 297, obchodní rejstřík: Krajský soud v Ostravě, oddíl B, vložka 2914
Jak získat peníze
Jaké doklady Občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či průkaz zdravotní pojišťovny) od všech zúčastněných osob. Půjčka je určena zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnání, důchodcům (starobní důchod, invalidní důchod), ženám na MD
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ne
Půjčka přes internet ne
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  Půjčka, peníze do 10 minut

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Pujcky do 15000

Rádi vám půjčíme na cokoliv! Stačí si u nás o půjčku zažádat.

Půjčka bez příjmu

Potřebujete peníze a banky Vám nepůjčí? Bez registrů do 24 hodin.

Pujčka do 5000

Pořiďte si půjčku. Online posouzení do 5 minut!

Půjčky na op

Půjčím všem ze soukromých zdrojů bleskově, bez poplatku a registru.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *