Hotovostní úvěr – půjčka bez zprostředkovatelů

[ads-logo]

Chcete i půjčit peníze? Hledáte nabídky jen od těch, kdo skutečně půjčují peníze? Pak je tady půjčka bez zprostředkovatelů. Jednáte přímo s tím, kdo vám půjčí peníze. Hotovostní úvěr ve výši 5 – 50 tisíc korun se splatností 1 – 2 roky (12 – 24 měsíců). Je to poctivá a solidní nabídka. Neplatíte žádné poplatky předem za zprostředkování půjčky ani vám nehrozí žádné podvody.

Parametry půjčky bez zprostředkovatelů:

Půjčku bez zprostředkovatelů nabízí finanční společnost VSACAN CREDIT s.r.o. Tento úvěr je k dispozici od minimální částky 5000 Kč. Maximálně si pak můžete vypůjčit až 50000 Kč. Splatnost půjčky pak může být od 12 měsíců do 24 měsíců.

Je to klasická půjčky – platíte pravidelné splátky navýšené o úroky. Nepotřebujete dávat do zástavy svoji nemovitost. Výhodou je ale to, že si peníze můžete půjčovat opakovaně. Pokud byste si například sjednali úvěr na 50 tisíc korun, a splatili z něj 10 tisíc korun, pak si těchto 10 tisíc můžete zase kdykoliv půjčit znovu. Je to stejné, jako byste měli kreditní kartu nebo kontokorent k bankovnímu účtu.

Pokud si půjčíte částku 10000 Kč na dobu 12 měsíců, vaše pravidelná měsíční splátka bude 1297 Kč. Celkem byste tak zaplatili 15572 Kč (pokud si peníze nebude opakovaně půjčovat dál, pak by se celková doba splatnosti automaticky prodlužovala). RPSN této půjčky je ve výši 149,85%. Roční úroková sazba je pak 90,74%.

Co potřebujete k vyřízení půjčky bez zprostředkovatelů?

Abyste si mohli půjčit až 50 tisíc korun, potřebujete především platný občanský průkaz a musí vám být minimálně 18 roků a musíte být občanem ČR. Dále je pak k vyřízení tohoto hotovostního úvěru nutné předložit výpis z bankovního účtu (pokud nemáte účet, nevadí).

U této půjčky je také požadováno doložení vašeho příjmu – nemusí se ale jednat jen o příjem ze zaměstnání. Pokud pracujete v zaměstnání, tak k doložení příjmu slouží výplatní páska. Pokud jste důchodce, tak stačí předložit důchodový výměr od ČSSZ. Pokud pracujete jako OSVČ, pak k doložení příjmu poslouží vaše daňové přiznání. Pokud jste na mateřské nebo rodičovské dovolené, pak je nutné předložit rozhodnutí úřadu o nároku a výši dávky.

Tip na zajímavý článek:  VITA Úvěr NEMOVITOST s ručením nemovitostí

Nakonec je potřeba také nějaký doklad k ověření vaší adresy – například zaplacené inkaso, SIPO, účet za elektřinu, plyn nebo telefon.

Peníze v hotovosti nebo i více

Půjčka bez zprostředkovatelů je poskytována jako hotovostní úvěr. Peníze tedy můžete mít ihned k dispozici v hotovosti. Pokud vám ale nestačí 50 tisíc korun, můžete si půjčit i vyšší částku. Pokud chcete získat více než 50 tisíc korun, budete ale potřebovat poskytnout nějakou zástavu nebo jinou záruku.

Hotovostní úvěr – půjčka bez zprostředkovatelů
Název VSACAN CREDIT
Celý název VSACAN CREDIT s.r.o.
Popis Úvěr do výše 50.000,- Kč funguje, jako kdybyste měli u banky sjednáno povolené přečerpání účtu (tzv. kontokorent), můžete kdykoliv čerpat finanční prostředky.
Základní parametry
Od 5000 Kč
Do 50000 Kč
RPSN 149,85 %
RPSN poznámka RPSN 149,85% platí pro půjčku 10 000 Kč na 12 měsíců, pravidelná splátka bude 1297 Kč, celkem zaplatíte 15572
Roční úrok 90,74 %
Splatnost úvěru
splatnost od 12 měsíců
splatnost do 24 měsíců
splácení měsíční splátky
Předčasné splacení Poplatek za předčasné splacení je 0,5% – 1% nebo 1000 Kč
Kontakty
email hotovostniuvery@bezzprostredkovatelu.cz
web www.bezzprostredkovatelu.cz
Telefon
Adresa VSACAN CREDIT s.r.o., Vsetín, Stará Cesta 676, PSČ 755 01
Info VSACAN CREDIT s.r.o., společnost zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě, oddílu C, vložce č. 51953 se sídlem Vsetín, Stará Cesta 676, PSČ 755 01, IČ 27793095
Jak získat peníze
Jaké doklady občanský průkaz, výpis z účtu v případě, že jste vlastníkem účtu, doklad o měsíčním příjmu: u zaměstnanců výplatní páska ze zaměstnání, u důchodců výměr důchodu od ČSSZ, u osob samostatně výdělečně činných daňové přiznání, u žadatelů na rodičovské dovolené rozhodnutí úřadu státní sociální podpory o přiznané dávce, u jiných příjmů doklady či rozhodnutí prokazující vznik nároku na daný příjem, doklad o zaplacení inkasa či nájmu za předcházející kalendářní měsíc
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
Půjčka po telefonu ne
SMS půjčka ne
Půjčka bez poplatků ne
Půjčka bez úroků ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ano
Půjčka bez dokladů ne
Půjčka pro důchodce ano
Půjčka na sociální dávky ano
Tip na zajímavý článek:  SMART půjčky a úvěry

Upozornění: Všechny informace a údaje na tomto webu pochází z veřejně dostupných zdrojů. Údaje o jednotlivých nebankovních úvěrech jsou průběžně aktualizovány. Provozovatel webu ale neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost těchto údajů. Pro přesné podmínky sjednání konkrétního finančního produktu je nutné kontaktovat příslušnou finanční společnost.

Další úvěry a půjčky:

Seriozní půjčka

Potřebujete půjčit před výplatou? peníze ihned na účtu, bez registru.

Úvěry a půjčky

Bez poplatků předem, bez registrů Vysoká schvalovatelnost

Pujcim penize

Půjčíme Vám do 20 tisíc bez registru. Příjem alespoň 10tisíc čistého.

Půjčky na směnku bez poplatku ihned

Snížili jsme splátky o 15 %. Navíc bonus 500 Kč při poskytnutí úvěru!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *