Půjčka na auto vám může nabídnou třeba až 500 000 Kč

Rozsah prostředků, které si můžete na automobil půjčit, je velmi široký. Dolní hranice začíná na 15 000 Kč a horní končí třeba i na půl milionu. S navýšením poskytovaného úvěru se musí nutně změnit i možnosti výplaty. Půjčka na auto proto zpravidla nabízí jen převod na bankovní účet, nikoli předání hotovosti.

Špatnou zprávou je, že půjčku na auto bez potvrzení o příjmu obvykle nedostanete. Ta dobrá však říká, že zdaleka nemusí jít jen o zaměstnanecký poměr. Počítá se i daňové přiznání OSVČ, mateřská nebo starobní a invalidní důchod. V každém případě si vždy připravte potřebné doklady předem – obvykle už na následující den poté, co jste si o půjčku zažádali.

Získání potřebných financí není těžké

A jak požádat? Stačí jen navštívit internetové stránky poskytovatele, zvolit výši půjčky a vyplnit několik potřebných údajů. Následující den se vám poté ozve pověřený pracovník a probere s vámi veškeré detaily.

Půjčka na auto vám může nabídnou třeba až 500 000 Kč

Náš tip: na stránkách mnohých společností, poskytujících půjčku na auto, lze pohodlně navolit čas, kdy si přejete telefonický hovor uskutečnit. Nestane se tak, že by vám s nabídkou půjčky volali třeba do práce. A kdy dostanete peníze? Obvykle do dvou dnů, k odeslání totiž dochází už v den podpisu smlouvy.

Tip na zajímavý článek:  Rychlá půjčka Mutuo

Půjčka na auto – co byste ještě měli vědět

První splátka následuje po měsíci, ve kterém byla uzavřena smlouva o úvěru. Předčasné splacení půjčky je možné. Pokud si vyberete dobře, budete ho mít zdarma, a navíc ušetříte. V takovém případě je totiž půjčka snížena o výši úroků a dalších nákladů (např. poplatků) vázaných na nevyužité období. V ideálním případě není třeba nic předem hlásit a domlouvat, jednoduše stačí zaslat vyšší částku na účet.

Zvažte i operativní leasing

Nechcete si půjčovat najednou větší částku? Operativní leasing vám umožní jezdit s automobilem stále patřícím společnosti, která vám potřebný obnos půjčila. Uzavírá se na předem dané období a po jeho skončení je možné vůz v případě zájmu odkoupit. Jde o ideální řešení v případě, že potřebujete nové vozidlo opravdu okamžitě.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.