Kolik peněz nám nabídne Emmas credit?

Půjčky jsou všude kolem nás a tak je jasné, že pro nás už dávno není problém to, abychom jednu takovou získali. Na trhu je dnes celá řada poskytovatelů. Ti mohou nabízet půjčky klasické, půjčky ručené nemovitostí, stejně jako mikropůjčky.

A právě na tento segment se orientuje poskytovatel Emmas credit. Ten není na našem trhu žádným nováčkem a tak o něm můžeme říci, že je u mnohých lidí poměrně oblíbenou a vyhledávanou možností, jak získat peníze. Uvažujete-li na dním taky, pojďme se podívat, kolik peněz je k dispozici.

Emmas credit nabízí menší částky

Jelikož poskytovatel spadá do segmentu mikropůjček, je více než jasné, že nám nabízí menší částky. Ty začínají na částce 500 korun českých. Jedná se sice o nízkou sumu, ale v mnoha případech, kdy máme problémy s výplatou, se rozhodně může hodit. Zoufat však nemusíme ani v případě, kdy potřebujeme více. Podíváme-li se na maximální dostupnou částku, potom činí celé 3 000 korun českých. Tato částka už je pro mnohé zajímavější, jelikož nám pomůže řešit četné problémy, jako třeba:

  • Když nevyjdeme s naší výplatou
  • Když se objeví nečekaný výdaj
  • Když se zaměstnavatel opozdí s odesláním výplaty

Na jak dlouho si peníze bereme?

Když už mluvíme o konkrétních částkách, nesmíme zapomínat také na to, na jak dlouho si je vlastně bereme. Zde nám Emmas credit také umožní vybrat si konkrétní termín splatnosti. I ten může mít řadu různých podob. Tou nejkratší dobou, která je v daném směru k dispozici, je doba pěti kalendářních dní. Ani ta však není tou jedinou, jelikož stejně tak můžeme zvolit dobu jednoho celého kalendářního měsíce.

Tip na zajímavý článek:  Kde mi poskytnou peníze ihned?


Jde o splatnost, v rámci které musíme půjčku vrátit. Důležité je totiž podotknout, že tento poskytovatel, ani samotný segment mikropůjček nenabízejí pravidelné splácení, ale vyžadují jednorázová vrácení. Daný termín splatnosti je tedy konkrétní datum, do kterého musejí být finanční částky připsány zpět na účet. Pokud ho nestihnete, není třeba zoufat, jelikož je zde stále ještě možnost toho, že si termín v případě potřeby prodloužíte.

Jaká je úroková sazba?

S penězi samozřejmě souvisí také výše úrokové sazby, kterou nám Emmas credit účtuje. Zde záleží hlavně na délce splatnosti, jelikož čím je delší, tím větší poplatek nás v daném směru čeká. V případě té nejdelší počítejte zhruba s třiceti procenty měsíčně navíc. Pokud se vám to zdá hodně, není třeba zoufat. Pokud si žádáte poprvé, můžete dosáhnout na zajímavou slevu, kterou pro vás tento poskytovatel připravil.

Tato sleva není procentuelní, ale je pevně daná. Jedná se o částku 200 Kč, kterou si můžete odečíst z celkově účtované úrokové sazby. Zajímavostí je, že pokud vhodně zkombinujete částku a termín splatnosti, může dojít k tomu, že dostanete půjčku zcela zdarma. A že se jedná o skutečně dobrou možnost, to potvrzuje i jedna z referencí: „Dobrý den. Spolehlivost, férovost, bez zbytečných průtahů jsem dostal půjčku. Všem na 100% doporučuji EmmasCredit.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *