Kouzelná půjčka

Rychlá, okamžitá půjčka, kdy dostanete do hodiny po požádání, bude-li vám půjčka schválena,  peníze na účet. Je výhodná zvlášť v případech, kdy vám chybí peníze pár dnů před výplatou.

Kouzelná půjčka žádost

Žádost o půjčku můžete podat online přes internet a po schválení vám peníze ihned odešlou na váš účet. Nemusíte podepisovat smlouvu, směnku ani rozhodčí doložku. Nemusíte dokládat výši příjmu. O kouzelnou půjčku můžete žádat opakovaně a jako stálí klienti můžete získat i některé výhody – např. navýšený limit finanční částky, kterou si můžete půjčit až na padesát tisíc korun.

Podmínky pro schválení

Podmínkou pro schválení je, že jste pracující, není proti vám vedena exekuce ani nejste v registru dlužníků. Tato půjčka je určena pouze pro lidi, kteří nemají potíže se splácením a rozhodně není vhodným produktem k úhradě již stávajících splátek.

Možnosti čerpání půjčky

Máte možnost se rozhodnout, jakým způsobem chcete peníze čerpat. Nejběžnější způsob je zaslání finanční částky na účet a nebo můžete využít služby Zaplatíme vaše účty. Tuto službu poskytuje Kouzelná půjčka jako jediná na našem trhu. Tuto možnost zaškrtnete při podání žádosti, napíšete číslo faktury za nájem, vodu, elektřinu, plyn, telefon atp., a peníze budou převedeny přímo na splátku faktury. Rovněž lze půjčkou hradit nákup zboží. Fakturu jednoduše zašlete poštou, e-mailem ,faxem nebo MMS a Kouzelná půjčka ji zaplatí.

Tip na zajímavý článek:  Proč jsou půjčky SMS tak oblíbené?

Doba splatnosti půjčky

Standardní dobou pro splacení půjčky jsou 2 až 30 dní. Při půjčené částce 1 000 Kč na 30 dní činí navýšení 240 Kč. Při 10 000 korun za stejných podmínek, což je půjčka na 30 dní, je požadovaná částka ke splácení 12 400 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *